Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
1. júl 2009

ved uz som si myslela, ze budem musiet lustit tajne sifry 😀
takze bude ruka hore, velka zurka na okruhle narodky 😀 Moj mangelik mal tento rok 30 😉
neboj, do 30-tky uz budes chodit s brusinkom 😉

magic08
1. júl 2009

no asi bude zurka, manzelik chysta prekvapenie, tak som zvedava... 😀
no ale dufam, ze dovtedy uz bude brusko, aspon malinke 😉
manzelik mal aj velku zurku? 🙂 co si mu kupila?

fyalynka
1. júl 2009

mali sme take posedenie v jednom bare (rodicia + kamosi), objednali sme studene misy, jedlo sa, pilo sa...
bolo super, rodicia neboli dlho, tak sme tam ostali s kamosmi a zabavli sa 🙂 Nechceli sme to robit na 2x,
ale rodicia aj zapadli, bolo to v poho 😀 A darcek...ten mu dorazi na buduci tyzden...kupili sme si nove auto 😀
tiez som chcela pre nho prekvapko, ale to co som chcela by nas asi vyslo drahsie ako dovolenka pri mori :-Povedal, ze jemu "staci" to auto...aky skromny 😀

magic08
1. júl 2009

hm, ta skromnost 😀 tak nech vam sluzi a vela stastnych kilometrov, bez nehody...!
ake auticko ste kupili?

fyalynka
1. júl 2009

😀 dakujeme!!! Auto sme potrebovali, lebo MM aj kvoli praci musi mat 😒 Vybrali sme si citroen C4 🙂

magic08
1. júl 2009

to nove? to je krasne. Velke, rodinne... 🙂 Aj my s manzelikom o tom uvazujeme. Zatial mame fabiu combi, dobre auticko, ale asi by bolo lepsie nieco vacsie 🙂 no to az casom, snad 🙂
manzelik vela cestuje za pracou?

fyalynka
1. júl 2009

nove, my sme ho objednavali este v marci, no bude az teraz, museli vyrabat 😕 Tiez sme rozmyslali tak, ze
chceme aby bolo takeho rodinneho typu... Za pracou necestuje, robi u nas v meste. My si tiez poziciavame od
svokrovcov fabiu, ale klasicku. Ale clovek fakt to auto potrebuje, ved aj na nakupy, obcas niekam vypadnut
na vylet alebo tak...u nas sa teda urcite uzivi 🙂

magic08
1. júl 2009

no kazdopadne podla mna velmi dobry vyber 🙂 ty soferujes?

magic08
1. júl 2009

inak to auto ma velikansku vyhodu v tom, ze don das 2 autosedacky pre deti. Zmestai sa bez problémov...
takze dalsie plus. Vies, ak budete mat vela deti, tak ich mas kam poukadat... 😉

fyalynka
1. júl 2009

ved preto take vacsie, ze pevne verim ze budu aspon dve deturence a na autosedacky 😵
mam vodicak, ale soferujem pomenej... a ty?

jagabinka
1. júl 2009

Ahojte bambulky 🙂 .
Ta C4 je super, fyalynka, aj ja prajem vela stastnych km. My sme kupovali auto pred rokom a tiez sme ju chceli, ale uz boli vypredane (tie v akcii) a na novy model bolo treba dlho cakat. Tak sme kupili Hyundai accent. Je sice 4-dverovy, ale ma dost velky kufor. A druhe mimi aj s autosedackou tam urcite vopchame 😀 .

magic08
1. júl 2009

ja soferujem, len ked musim, alebo sa mi nechce po vlastnych 🙂 na velke vzdialenosti, tak to nie 😀 to uz prenecham na manzelika, predsa ma viac skusenosti 🙂 a je lepsie sa nechat vozit, no nie? 😀

jagabinka
1. júl 2009

Dnes my manzel volal so strachom v hlase, ze cital clanok o malom dievcatku, ktore ma rakovinu krvi a nas maly mal presne take priznaky...pamatate, spominala som, ze musime ist tiez do Blavy na vysetrenie krvi. Mal extremnu alergiu (este nikdy to lekari nevideli - bol cely cerveny ako po prhlave, ale cele telo, potom ofialovel, atd. ..priebeh ako modrina), potom, ked mu brali krv, tak strasne plackat, ze sa mu spravili podliatinky na hlavicke...vraj ma slabu zrazanlivost krvi. Ja verim, ze bude vsetko OK...vsak? 😖

jagabinka
1. júl 2009

preboha, aka hrubka 😠 ....opravujem: mi (mne) 😀

fyalynka
1. júl 2009

jagabinka, aj my sme ho kupovali v akcii, bola tam pekna zlava a cakame na nho uz do marca 😒 Ale nevadi,
uz len tyzden 😀 Uz len to druhe mimi mat, autosedacka uz bude hracka, ze? 🙂

magic, presne tak, je lepsie sa nechat viest, sledovat krajinku okolo... 😀

jagabinka
1. júl 2009

Ked uz hovorite o tom soferovani: ja karujem celkom rada, ale tatinko to zneuziva 😠 ...hlavne ked sa ide na oslavu

fyalynka
1. júl 2009

😀 presne kvoli tomuto chce aj MM aby som zacala viac soferovat 😀

jagabinka
1. júl 2009

Este pridavam vek: mam 29 a koncom oktobra budem 30-tnicka...nebude mi vobec vadit, ak nebudem moct pit 😀

jagabinka
1. júl 2009

On mi vzdy povie, ze ja nenarobim vela "skody", kedze vypijem 2 stamprle domacej a kocim 😀 .Sice blby argument, alevzdy sa zlutujem 🙂

magic08
1. júl 2009

jababinka lekari by zistili keby bol problem, uz vtedy ked zistili tu zrazanlivost... nic sa neboj! Bude to dobre...

magic08
1. júl 2009

jagabinka presne tak, ani mne nebude vadit, ak nebudem moct vypit na oslave mojej 30-tky. Keby tak vsetci pili na zdravie babatka v brusku,... najkrajsi darcek na narodeniny 🙂

jagabinka
1. júl 2009

Tak si pekne drzme palce...aj mojmu Misenkovi a potencionalnym drobcekom v brusku 🙂

fyalynka
1. júl 2009

coskoro budeme vsetky tehulky, musime verit 😵
tak to som tu jedna z najmladsich... 😕 😅

fyalynka
1. júl 2009

kam ste zmizli??? 😕

jagabinka
1. júl 2009

Ja som tu, ty mladica 😀 ... ja som otehotnela ako 27-rocna...tak sup, nech su vysledky OK a Ty krasne gulaties 😀

jagabinka
1. júl 2009

Zacitala som sa do temy: "Spolubojovnice 2009". Ako mi je strasne luto dievcat, ktore tolkokrat skusili a nic...aj Teba...chuda, Ty zase otehotnies a potom ☹ ...prepac, nechcem Ti to pripominat...som sisi 😠

jagabinka
1. júl 2009

Fyalynka a kedy presne ides do tej Blavy? my ideme s Misenkom 14.7., mali sme ist dnes, ale je prechladnuty, tak sme nechceli zbytocne skreslovat vysledky...

fyalynka
1. júl 2009

jagabinka, to nic, ja som sa s tym co sa stalo relativne uz zmierila 😒 ...ale nezabudla 😔
ja tam pojdem az ked budem mat vysledky z genetiky - co mi brali vzorku pri kyrete, mali by byt tento alebo
buduci tyzden. Potom pojdem mojej hematologicke a ona ma tam objedna, tak neviem...
a malinky ma nejake zdravotne problemy? ☹

jagabinka
1. júl 2009

O Misenkovi som dnes pisala:
Mal extremnu alergiu (este nikdy to lekari nevideli - bol cely cerveny ako po prhlave, ale cele telo, potom ofialovel, atd. ..priebeh ako modrina), potom, ked mu brali krv, tak strasne plackat, ze sa mu spravili podliatinky na hlavicke...vraj ma slabu zrazanlivost krvi.
Ak chces, poslem Ti fotku, ako hrozne vypadal,teda skusim...pockaj

fyalynka
1. júl 2009

hod foto...
boooze, to mi luto ☹ Asi som to prehliadla, nevsimla som si... Dufam, ze bude v poriadku!!!
Ja mam vraj opacny problem, zvysenu zrazanlivost krvi 😒 Vraj je to dedicne (zistila som, ze to mam
po babke ☹ ) A to sa mu po niecom spustilo taky priebeh, nejaky alergen nanho posobil? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre