Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

magic08
6. júl 2009

no uvidime. Dufam, ze sa podari do konca roka... 🙂

fyalynka
6. júl 2009

ja si myslim, ze sa vam podari skor 😉 Merias si BT alebo nejak inak sledujes ovu?

joj, som hladnaaaa, pojdem si zohriat papat 😅

magic08
6. júl 2009

BT meriam uz asi polroka a tiez sledujem hlien. Takze zhruba viem kedy nastava ovulka... Tak hadam to staci.
Inak som si tiez objednala Gynex... 🙂 ty to uz beries?

fyalynka
6. júl 2009

mam ho doma, este som nezacala...lebo minuly tyzden som mala posledne davky inych byliniek, tak som
to nehcela moc miesat dokopy, ale zacnem...mozno aj dnes ked nezabudnem 😉

magic08
6. júl 2009

no ja som si ho vcera objednala, vraj to vyexpeduju do 48 hod. tak ratam, ze do konca tyzdna by som ho mohla uz mat. Tak hned zacnem... 🙂
možme porovnavat vplyv a vysledky... 🙂

fyalynka
6. júl 2009

oukej, pocakm na teba, zacneme spolu 🙂
to sa tusim berie 3x denne, ze?

magic08
6. júl 2009

no ja som sa skontaktovala s tym dr. ktory radi na tej stranke, ako su tie vyrobky, tak mi vravel, nech to beriem 3x denne po 5 kvapiek. A kt tomu mi odporucil este nejake vitaminy ale tie som si neobjednavala, zatial stacia tie kvapky. Mozno mi pomozu odstranit to spinenie po menstruacii, nie je to zle, ale nemalo by to byt. Predtym som brala Sarapis, ale teraz chcem vyskusat nieco ine... 🙂 Takze zaciname spolu, ked mi dojdu kvapky?

fyalynka
6. júl 2009

Ano zaciname spolu, ked ti pridu kvapky 😉
ok, takze 3x5...inak nevyzera to nejako chutne, je to take huste cierne a mne osobne to ani nevoni 😝

magic08
6. júl 2009

to naozaj 😕
no asi sa budeme musiet premoct 😝
co my nespravime pre babo...

fyalynka
6. júl 2009

naozaj 😒
veru, my spravime vsetko, len aby to bolo... 😉
Aj tieto byliny co som mala, to som jedla tak ze na lyzicku take ususene a zapit trochou vody. No chutilo
to otrasne, ako maximalne nieco od ohna zhorete 😝 akoby som uhliky jedla 😝 Ale poctivo som vsetko
uzila. Na buduci tyzden ma prist druha mrcha, tak som zvedava aka bude...lebo naposledy bola divna 😖

magic08
6. júl 2009

preco divna...?

jagabinka
6. júl 2009

Ahojte kocky 😉
Paradny vikendik ste mali.
Fyalynka, Desmod spieval aj so sprievodnym orchestrom?...Dufam, ze si to nemylim 😅
Aj ja myslim na Katku, uz by mala vediet ci ano, ci nie....juuuj, kiezby ANO 😉
Magic, drzim palce, nech to vyjde na prvy sup.... 😀
My sme vsetci traja usopleni a ukaslani...strasne...to asi pre to, ze cez vikend sme boli u svokrovcov na dome aj so svagrovcami (svokrovci boli fuc)...tak sme si grilovali, popijali nejake to vinko a niektori jednotlivci si isli o pol noci skocit do bazena 😀 ...
Ja uz by som chcela zacat snazilkovat, ale mm je fakt na "chcipnutie"... 😖 Poradte, mam ho nejak presvedcit, ze mu zdrave "vypotenie" pomoze 😅 , alebo ho mam nechat vyzdraviet 😒

Ozaj, to co mate za specialitky...tie kvapky, ci co????

fyalynka
6. júl 2009

magic, divna preto, lebo trvala len TRI dni 😕 aj to ten treti den uz bolo skoro nic 😖 To sa mne nikdy predtym nestalo! Dr. povedala, ze to moze byt tym, ze je to bola prva po kyrete...no neviem, dufam!

jagabinka ahojky 🙂
Nie, nebolo to s orechestrom...aj ked na tom koncerte som tiez bola 😀 Tento bol "normalny" 😉
No Katka sa teraz stahovala, nemaju este net zapojeny, tak sa snad coskoro ozve, zatial jej silnoooo drzme
palce 😵 😉

Tak daj manzelikovi cca 2-3 dni, nech sa trosku vschopi a potom pojde snazilkovanie jedna radost. Vies ked sa citis na prd, tak nemas moc chut 😒 Dopuj ho ovocim, nejaky paralen na vypotenie a bude fit 😉

fyalynka
6. júl 2009

a tie kvapky to su bylinne extrakty, cisto na prirodnej baze, poslem ti link...

fyalynka
6. júl 2009

mas IP 😉

magic08
6. júl 2009

fyal to nevadi, mrcha po kyrete moze byt akakolvek a bude to o.k.
Ta dalsia uz bude o.k.

jagabinka dakujem a tiez si myslim, ze by si mala dat manzelikovi tak 2 dni na zotavenie a potom sa na neho vrhnut 😀

janka1
6. júl 2009

tak som spat 😀
aj ja myslim na katusku 😵 😵 😵 😵 😵

vikend bol suprovyyyyyy eno nuno , zopakujeme urcite a nie raz 🙂 ale uz aspon na minimalne 7 dni

f 🙂 al saty su aj dnes v trende take ake si mala ty, tak nevymslaj dobreee 😠 😀

fyalynka
6. júl 2009

no ja dufam, ze ta dalsia uz bude normalna 🙂
hlavne sa modlim, nech uz aspon tento tyzden pridu vysledky z genetiky...uz som na nervy z toho cakania 🙄

janka1
6. júl 2009

jaj uz som pochopila 😀 😀 😀 😀 fyal som myslela, ze reagujes na svadbu, ze dalsia bude normalna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magic08
6. júl 2009

to ti verim, ze uz mas plne zuby cakania. kolko to uz cakas? mali prist do 8 tyzdnov, nie, ak sa nemylim...???

fyalynka
6. júl 2009

janka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magic, teraz v piatopk to bude 8tt 😒

magic08
6. júl 2009

no tak to by uz fakt mohli dojst!
No radsej rataj ten dalsi tyzden, aby si sa zbytocne nerozculovala. Vies ubera to krasu... 😀 😉

fyalynka
6. júl 2009

😀 ok, nebudem to riskovat s tym rozculovanim 😀

baby, ja mam velku chut na sladkeeeeeeeee 😝 este ze je nas budef zatvoreny, uz by som asi utekala
si kupit nieco 😅

janka1
6. júl 2009

ja si akurat robim pirohy 😀 😝

magic08
6. júl 2009

ja mam sladke plnu skrinku a fuj 🙂 vobec nemam chut.
Ale tycinky si dam, mnamky 😀

tatranka111
6. júl 2009

babenky bolela ma asi tyžden maternica......teraz už mam mrchovské bolesti neviete o čo asi mohlo ist s tou maternicou? Zažila ste už niektorá také niečo?

magic08
6. júl 2009

a kedy mas dostat mrchu?

tatranka111
6. júl 2009

noooo dnes, ale ešte som nedostala tak uvidím do večera.....ale mala by príst beriem duphaston

fyalynka
6. júl 2009

janka, magic...vy mi robite take chutky ☹
poslite nieco on-line 😀

tatranka, v akych DC si mala tie bolesti? Pocas ovu?

janka1
6. júl 2009

fyal hadzem chytaj ale tvarohovych je uz menej 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre