Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
27. máj 2009

Zienky ja som to s vami zvladla i v case ovulky (teda ak bola) nemusela som si dat pauzu v zmysle, aby som na snazilkovanie nemyslela. Inak to je ake zle,...ja sa pochvalim i sama 😝

janka1
27. máj 2009

to nic katka, je to uplne prirodzene 😉 😀

tatulienka
27. máj 2009

janulik,si mi neodpovedala :(

fyalynka
27. máj 2009

katka, to je super, mozno to prave vyjde ked si neni na to taka upäta 😉 😵 drziiiim palceky 😵

fyalynka
27. máj 2009

tatu, testni koncom tyzdna alebo cez vikend 😉

janka1
27. máj 2009

prepac tatu som myslela, ze ani nemam odpovedat 😀
ci je to viac nez jasne, no nikdy nie je nic na 100% , ale ako si pisala tie bolesti v podbrusku, tie citlive bradavky no su to moje priznaky tehu , tak verim, ze aj tvoje 😵 😵 😵 teplotka sa drzii tak ja verim, ze je to na // 😉

ked som cakala na tento den ja , tak som sa rozhodla, ze netestnem skor ako po meskani, ale zial nevydrzala sooom vobec a ani teraz proi tebe neviem vydrzat 😀 aj ked viem, ze ak to tam je tak tie ciarky tam budu aj o tyzden aj o dva aj tri, ale zial zistila som , ze som nedockavaaaa 😉

janka1
27. máj 2009

zienky davam desiatu nevydrzim musimpapat 😀 😝

tatulienka
27. máj 2009

jani,ja viem...aj ja som nedockava,ale viem,ze ked testnem pred statnicami,a budu tam nahodou // tak sa nebudem vediet sustredit na statnice...

fyalynka
27. máj 2009

janka a dobre mlskas? 🙂

ja som si prave uvarila kavicku, aby som nezaspala 🙄

janka1
27. máj 2009

tatu a mozno prave naopak, budes plna sil a energie na statnice 😉 😉
ale ja na teba nechcem tlacit, sama sa musis rozhodnut co a ako, ty musis aj citit kedy? tom je v nas zenach / matkach 😉

tatulienka
27. máj 2009

jani ani nevies ako by som rada testovala hned...ja nevieeeeeem...dnes ma zacali boliet prsa,ale tak cudne..tak ked ich stlacim,tak ma bolia...

fyalynka
27. máj 2009

tatu, to je tehu priznak 😀 aj ja som to mala, testuuuuuuuuuuuujjjj 😉

tatulienka
27. máj 2009

a nemoze to byt predzvest mrchy???

fyalynka
27. máj 2009

tatu, mysli pozitivne 😉 ale mozno by bolo lepsie testovat cez vikend, ja by som tak urobila...kedze si mala
posunutu ovu, pockala by som do soboty 😉

tatulienka
27. máj 2009

akoze posunutu ovu?testovala by si aj keby si mala pred statnicami?

janka1
27. máj 2009

ja by som testovala hned a ked by neboli // tak zajtra a aj pozajtra ja sa poznam ...kup si test s navyssiou citlivostou a sup dotoho 😀

tatulienka
27. máj 2009

tj? 10,alebo 20?

fyalynka
27. máj 2009

tatu, tazko mi povedat, ci by som testovala pred statnicami...ja som vtedy tuto otazku neriesila, tak ani
netusim ako by som to vnimala, ale urcite by som asi chcela vediet ci som tehu, aby som sa pripadne vyhla
velkemu stresu alebo nejakemu pripitku po skuskach 😀

tatulienka
27. máj 2009

no a myslite,ze ked to bude uz 18DPO,ze musim z ranneho?

fyalynka
27. máj 2009

tatu nemusis z ranneho 😉
a tu posunutu ovu som myslela tak, ze vacsinou byva na 14DC a ty si mala na 18DC 😉 cize posunutu o 4 dni 😉

tatulienka
27. máj 2009

jaaaj,oki...dobre,musim sa ist ucit...ach jaj...bojim,bojim..tak pa zajtra..

janka1
27. máj 2009

tatu 10 a nemusis ziadne z ranneho ak to tam je a ma to ukazat ukaze aj pocas dna tak ako mne 😉 ze fyal 😀 😀
bola sice bledulinka az som si myslela, ze si ju len ja predstavujem , lebo chcem , ale bola taaam 😵 😵

fyalynka
27. máj 2009

tatu, tak prijemne ucenie 😉 a nebojkaj sa nicoho, oni ta nezozeru 🤐

janka presne tak ako hovoris/pises 😉

janka1
27. máj 2009

fyal mas vela prace?
mne sa nic nechce , rano som bola prlna energie a odkedy zaslo u nas slniecko sa mi nic nechcee 😖

a som stale hladna mna 😝
vytesujem sa , ze uz len zaktra do prace a mam vegetik na 4 dni

😵

fyalynka
27. máj 2009

nemam vela prace (zatial) a tiez sa mi nic nechce, len spinkat 😖 to robi to pocasie...

jeeej, ty sa mas, 4 dni volna 😕 ja uz planujem dovcu na jul 😀

janka1
27. máj 2009

fyal mam a tesim sa na to volno 😉 v piatok odchadzame do tej Nitry 😉 a v pondelok idem konecne pozriet chrustika ako sa mu dari 😵 😵

vcera sme tiez riesili s drahym dovcu, ale je to pre mna este skoro , zacnem az koncom juna zvazovat a riesit 😉 😉

fyalynka
27. máj 2009

ozaj, to stretko by som mohla v piatok, alebo sobotu poobede 😉 Lebo v sobotu vecer ideme von s
kamosmi 😅

janka1
27. máj 2009

fyal v sobotu poobede ci doobeda? asi som nepochopila
my mame v sobotu do 18tej volny program , lebo basket v sobotu je o 18tej, v piatok o 18tej a v nedelu o 14tej 😉

fyalynka
27. máj 2009

v piatok mozem az po praci, cize cca od 15h a v sobotu mozem doobeda aj poobede cca do 17h 😉

janka1
27. máj 2009

jaaaj no dobreee tak si dame vediet 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre