Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
4. aug 2009

no vidis, co nie je moze byt, len aby ta to raz neprekvapilo z nicoho nic 😀

ved ja verim, ale moje malinke uz mohlo mat 5 mesiacov 😔 taketo situacie ma vzdy totalne rozcitliveju,
a zase som v depke 😒

magic08
4. aug 2009

fyal NEMYSLI NA TO! Ublizujes tym sama sebe a k nicomu to nevedie. Na co je to dobre? No tak hlavu hore, obe mame svojich anjelikov a nie sme jedine... ja poznam jednu pani, ktora prisla o babo 4x, (to ja by som sa zrutila) a na 5x to vyslo a maju zdrave, aj ked dnes uz velke dieta... Takze v porovnani s nou sme na tom vzdy lepsie...

ja si tiez minimalne raz denne spomeniem co by bolo keby nebolo, ale treba take myslienky zahnat... nikomu tym nepomahas, len ublzujes sama sebe. Treba mysliem pozitivne. Dalsie tehu uz proste musi vyjst...!!!

fyalynka
4. aug 2009

ja viem, PREPAC!!! Uz budem ticho, nebudem na to mysliet 🤐 SLUBUJEEEM 😉

magic08
4. aug 2009

🙂 😀
som sa rozdivocila 😀

aj tebe je tak priserne horuco ako mne? 😝

fyalynka
4. aug 2009

dnes mi je celkom fajn napodiv 😕 U nas bola taka burka doobeda, uplne super vzduch bol, aj ked len na chvilu... 😒

magic08
4. aug 2009

no u nas safar cely den, aj ked pofukuje vietor, ale aj tak je priserne, teda aspon pre mna... 😝
tesim sa domov, ako dam sprchu konecne ... 🙂

fyalynka
4. aug 2009

co znamena "safar" ? uz som sa to tolko x chcela spytat... 😅
aj ja sa tesuim domov, uz len hodinku 😀 ale do vecera som sama, mm je v praci. Budem robit cestov. salatik
a potom asi na nete, na fb 😀

magic08
4. aug 2009

to site ako ja 🙂

safar - moj slang na prisernu horucavu, ze safari 😀 😀 😀 😝

fyalynka
4. aug 2009

ahaaa.... 😀 😀 😀
no uz ti budem rozumiet 😉
este pol hodku a deme dooom 😀

magic08
4. aug 2009

huraaaaaa 🙂

ja som teraz zistila, ze som cely den nepila... no uz mi aj zacina byt mdlo... ☹

idem sa napit...

fyalynka
4. aug 2009

moja ale to nesmies!!! ved mimi je urcite velmi smädne! 😕 teraz hlavne musis mysliet na taketo veci 😉

uz pojdeme domko 😀

magic08
4. aug 2009

hej uz idem pomaly aj ja.....

a sa konecne napit... 🙂

papa, vidime sa podvecer na fb.... papa

fyalynka
4. aug 2009

uz som domaaa...idem varit 😉

fyalynka
5. aug 2009

dobre ranko 🙂
magic, drziiiim silnoooo palce 😵 😵 😵
hned sa ozvi potom 😉

magic08
5. aug 2009

ahoj, tak som dosla od dokiho.
podla Poslednej MS som v 5 tt, podla utz 4 tt, sa mu nezdala velkost, mam ist o 2 tyzdne na kontrolu, ci rastie
no som znepokojena este viac... no nasadil mi duphaston, femibion a vit. E...
ziaden pohl. styk, mam sa setrit, ale dnesny odchod do ČR mi nezakazal... 🙂

fyalynka
5. aug 2009

magic, supeeeeeeeeeeer som rada, ze potvrdil tehu 😀 😵 😵 😵 😵
som stastna!!! nebojkaj, to sa rozbehne, a mimi bude rast ako z vody!!!! 😉
Ale ma pravdu, musis sa setrit, pekne uzivaj lieciky a bude dobre 🙂

magic08
5. aug 2009

dakujem fyal 🙂
dufam, ze to bude o.k.

fyalynka
5. aug 2009

bude, urcite!!! Ved je to zaciatok, vsetko sa zacina 😉
uvidis o 2tt ako sa to krasne zmeni 😵

janka1
5. aug 2009

ahojte

magic GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM ale som stastnaaaaaaa 😵 😵 😵 😵
drzkajte sa, oddychujte a setrite sa ako len viete 😵 😵 😵 😵 😵 😵

fyalynka
7. aug 2009

haloooo....to nikto vezkriesi uz asi tuto temu.... ☹
uz sem okrem mna nikto nechodi 😢
premyslala som, ze ju dam zavriet.... 😔

janka1
7. aug 2009

ahojky fyal 😉 ako?
tak co tu budem pisat ked tu nikto nie je 😀

fyalynka
9. aug 2009

betty, cakaaaaaam 😀 😀 😀

kpn
9. aug 2009

Ahoj babulky, taaak dnes sme pricestovali spat z nasej dovolenky a taaak sa nam i s manzelikom nic nechce. Znasho povodneho planu na dovolenku sme nic nestihli a viac menej by sme brali este aspon tyzden pre seba, ale co sa da robit.

Mam sa veru dobrucko a pomalinky, i ked ako to tak ratam velmo to leti. Sme s drobcom v 10 tt a zajtra sa chystame na sono k dr. tak dufam, ze bude vse v poriadku, nakolko pri prvom sone este nic podstatne nebolo vidno. Dam vam potom hned vediet. Moje nevolnosti po vacsine ustupili i ked obcas mam zly den a zaludok ako na vode, ale bojujeme s tym ako sa len da. Vcera som od manzelika dostala prve tehu oblecko, nakolko sa uz do povodnych sukien a nohavic nezmestim...a poviem vam je to bozsky pocit, ked nemusim mat rozobnuty zips a v pohode si to uzivat bez toho aby ma cokolvek tlacilo na brusku. Bola som i s krsniatkom a poviem vam je uzasna...taka nasa mala potvorka, ktora sice robi neplechu a hadze jedlo havinovi, ktore je urcene jej (hlavne ked sa nepozerame) a pod. No zazitok keby to vidite nazivo.

Nuz a co s vami, musim si vas ist precitat. Jedine co som zachytila, je potvrdenie tehulkovania magic....joooj gratulujem a zelam stastne a zdrave tyzdniky.

jane1
9. aug 2009

ahojte kočky, tak nam to tu ce dovolenkove obdobie nejako viazne ze? nevadi, zlepsi sa to, verim tomu!

GRATULUJEM MAGIC!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

my sme sa tiez vcera vratili z dovci. a totalne sa nam ani mysliet na robotu nechce. FUJ!!!
juj tak sa chcem hodit do mora ze az! 😢 😀
ale viete ze ma prekvapila ovula? 😀 na neskutocny 15 DC! ma skoro piclo, som fest rozdumovala,ci mam verit bolesti vajecnika, ci to neni dajake prechladenie, alebo tak.... sak ja mavam az po 21 dni, vynimocne raz za pol roka 18DC a to uz ani nepamätam. zvacsa az od 21-26 DC
ani som necakala, ze budem moct ovulu vyuzit na dovci 😀
no ale od dalsieho dna ma zacali boliet bradavky a vajco prestalo. no a dnes som si to potvrdila, namerana teplota je jednoznacne poovulacna. tak si drzime palce, ci sme zplodili greka, ked sme takí grekofilní 😅 😅

idem si vas precitat dozadu

bettynka222
9. aug 2009

ahojte babulky, mohla by som sa k vam pridat?

ahoj fyalyyyyyyyyyy, nasla som to 😀

fyalynka
9. aug 2009

ahoj betty 😀
moja zlata, rada ta tu vidim a viiiitam ta 😉 🙂

jane1
9. aug 2009

ahoj Betty
ahoj Fyal 😉

bettynka222
9. aug 2009

ach trafila som sem nakoniec 😀 😀 😀 inak dnes sme sa s manzeliok vkuse stracali. cheli sme ist na vylet a nevedeli sme trafit do limbachu, potom sme v pezinku hladali centrum...dost dlho bezuspesne a pritom sme kruzili stale dookola 😀 a nakoniec som v spacinciach hladala ulicu co je v bohuniciach 😀

fyalynka
9. aug 2009

jane ahoooj, co nove??? 🙂

betty, tak dnes si mala tusim len hladaci den... 😅 😀
my sme boli poobede u svokrovcov na zahrade a potom u nasich na chate, takze pohodovy dnik 😉

jane1
9. aug 2009

Fyal, cakame 😉 sme 6 dpo, tak este nas caka veeela dni...
ale dufame, ze ked nas ovu prekvapila, nakolko sme ju nastastie neprepasli, azda sa konecne zadari aj nam. aj ked, nechce sa mi verit, ze by to vyslo, no ale ved raz musi, no nie?
a u vas co nove? uz snazite?
Betty, no teda, trouble 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre