Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

lubkabb
2. sep 2009

moje pocity sú strašne zmiešané...raz si myslím, že som už v tom, potom mám pocit, že som vôbec nemala plodné dni...no nehovorím...zrelá na psychyatra

bettynka222
2. sep 2009

to by bolo super, to mas pravdu 🙂 aj spolu s fyalkou keby ste hned otehotneli a ja potom po vas, ked nam to dovolia 😵 ale inak to, ako si chcela zresetovat mozog...mne sa to pred tyzdnom podarilo. som si povedala, ze kaslem na hlupych ludi, co sa ku mne spravaju hnusne a ja budem mila ako predtym, ked osm ich takych zlych este nepoznala. no a popri tom som uplne zabudla na potraty, na snazilkovaci zakaz...na vsetko. a uz niekolko dni sa ciitm super.....lepsie ako pred marcom 😵

lubkabb
2. sep 2009

tak to ti teda fakt závidím- taký "pokoj v duši" 😵

lubkabb
2. sep 2009

moja neter dnes išla 1 krát do škôlky

groka
2. sep 2009

sevaste zlatka 😉 😉 😉

lubkabb
2. sep 2009

ahoj groka, ako sa darí?

groka
2. sep 2009

nechce sa mi pisat zas to iste ak chcete kuknite do temy zaciname v juli,maly mi isiel dnes do skolky prvy krat,o tom som pisala

inak folikulometria dopadla dobre,vajko rastlo,ovu bola na vykend presne v nedelu,krce som mala take ako ta baba vcera v ordinacii v ruzovej zahrade,otras nieco,aj sme snazili o 106 som maximalne spokojna,meriam aj BT ale to len tak aby sa nepovedalo,tentomesiac som zaujimavo kludna,teraz ma trosku pobolievalo brusko na mrchu,take divne tlaky,ale nic si nenahovaram,pripisujem to tomu,ze sa u nas ochladilo aspon v byte a mozno ma to trosku zo spodu chytilo

bety,fial,lubka ,ostatne ako ste na tom?

bettynka222
2. sep 2009

lubi takz ena baranceka 😀 😵 😉 🙂 to by sme my prispievatelky do temy o tete bylinkarke mohli zalozit rovno zoo 😀

groka ahoooooooooj, kde si bola, hmmm? 😕

lubkabb
2. sep 2009

groka a teraz si ktorý DC?

groka
2. sep 2009

lubka tusim 20 mrchu som mala 13

betty tak vemi sem ani nechodim a ked ano,napisem do julovych a idem prec ale dnes som vas zahliadla

groka
2. sep 2009

pardon 21

groka
2. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 tu mam graf tie ktore sa vyznate to pm am je sexik

lubkabb
2. sep 2009

no, ja sa veľmi v tých grafoch nevyznám...pozerám, že ste sa snažili obdeň, my tiež

bettynka222
2. sep 2009

no ja sa tda moc nevyznam, takze grafk radsej ani nejdem kuknut, lebo budem z tych hodnot akriviek zmatena.
a preco nas podvadzas s julovkami, haaaa? ja sa teda pridam do novembroviek...ale nieeee 😀
ja ani neviem aky DC som, len viem, ze mam ist na kontrolu dokimu, lebo pri clostile vraj treba vajecniky sledovat aby nezlyhali alebo sa neprestimulovali... 😝

lubkabb
2. sep 2009

od 20. do 30. pre istotu, mám nepravidelný cyklus

groka
2. sep 2009

betty v julovkach som preto lebo sme zacali skor,ved ty vies podrobnosti,idem haji,rano vstavame,zajtra popiseme

lubkabb
2. sep 2009

ja sa už tiež zberám do postele...sa mi očká zatvárajú

lubkabb
2. sep 2009

tak dobrú nôcku prajem 🙂

bettynka222
2. sep 2009

aj ja prajem dobru nocku papapaa 🙂

fyalynka
3. sep 2009

dobre ranecko 🙂

jeeejda baby, vy ste tu toho popisali 😕 Ale vsetko som si poctivo precitala 😉

lubka, je to fakt bezcitny a chladny pristup tych lekarov!!!! 😠 😠 😠 Pacient je v ich rukach iba ako handra 😝

betty, normalne som na teba hrda, aky uzasny klud si nasla vo svojej dusi a srdiecku 😅 😀 Hlavne sa tak
vnutorne vyrovnas a potom bude tehulkovanie uuuplne bez problemu! 😉

gorka, my sme tusim rovnaky DC...bolo by super, keby sme boli obe tehu 😀 😉

babyyyy, mne sa tak nechce byt v praci 😝

janka1
3. sep 2009

dobre ranecko zienky 🙂
krasny dnicek vam vsetkym pracovny aj oddychovy 😉 zajtra je PIATOOK 😵

opat 4 dni volnaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

ozaj kde je Katka? ako sa jej dari som ju tu este nezahliadla od kedy sme doma 😨

fyalynka
3. sep 2009

ahoj janka, jeeeej uz 24tt 😵 😵 😵 kraaaasa....
veru, konecne zajtra piatok, ale ja mam len 2 dni volna... 😒 Mas dovcu???

neviem kde je nasa katuska, neukazala sa ☹

janka1
3. sep 2009

nie moja ja uz pracujem 😉 a poviem ti mam toho za ten cas co som tu nebola habadeeej 😒

noo uz 24tt sa vytesujem, no ale uz je aj riadne vidiet uz mam obvod 113 cm 😀

ja pondelky nerobim a v utorok je sviatok tak mi to krasne vychadza tento rok na 4 dni volna 🙂

fyalynka
3. sep 2009

janka, a aky je sviatok v utorok??? Ved bola teraz - 1.9. a potom je az 15.9 nie nahodou??? 😅 😀
to budem mat aj opat 4 dni volna 😀

no co, hlavne ze sa ma malinky dobre a pekne rastie (aj s tvojim bruskom) 🙂 Pridas nejake nove katualne
foto?

janka1
3. sep 2009

jaaaj moja ja som tyzden vopred 😀 😀 😀
taak to si pockam na 4 dni volna do dlasieho 😀 😀 😀 😀 😀

janka1
3. sep 2009

😒 fyla pridam , ale si musim najprv najst trolinku casu 😒 😉
poznas to teraz same upratovanie, pranie a zehlenie no strasneeeeeeea v praci ani nehovorim....zboznujem dovolenku , ale tyzden dva po nej je to des 😠

janka1
3. sep 2009

fxal odfotim sa v praci na mobil a poslem ti mms 😉

janka1
3. sep 2009

mas mms 😉 ale ti komolim to tvoje meno ci nick 😀 😀 prepaac

fyalynka
3. sep 2009

janka, ja som zvyknuta uz na rozne verzie mojho nicku 😉

no sa mas dobre, ked si uz tyzden vopred 😀 😀 😀 preto som sa cudovala a pytala som sa, ci mas dovolenku... 😅

mms mi prisla, brusko je krasne 😵 😵 😵 ale na fotke vooobec nevyzera ako velke 😉

janka1
3. sep 2009

😨 😨 😨 nevyzeraaaaaaaaaaaaaa 😨 😨 ved je obrovske 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre