Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
12. jún 2009

foogy co na něj říká? Pakuje se co to jde 😀 hlavně pryč od Honzíka.
a co tak jíš, zeleninku a samé zdravé mlsky?

megn
12. jún 2009

taky mi blbnul kůň, asi nějaký výpadek.
Hi to je tedy dobré, že tě miluna semtam přijede zkontrolovat. Proč vlastně miluna? Jsem si kdysi myslela, že je to nějaký Milan a ejhle, vedle jak ta jedle. 😅

foogy
12. jún 2009

megn - dneska jsem měla k snídani i 2 palačinky s nutelou, pač miluna včera vařil a 2 mi udělal a schoval. Ale jinak se snažím jíst málo a často a vyhýbám se knedlíkům, omáčkám, buchtám, bonbonům. Ale to víš, že 1x do týdne si buchtu dám - od maminky. A od 16.hodin už nejím žádné sacharidy, tzn. jenom maso, sýry, vejce, zeleninu a jde to krásně dolů! Hlavně na cm mi to jde nádherně!

megn - miluna - milu - milunka - milovat 😵

Takže se pakuje, jo? Já jsem právě zvědavá, co bude naše Annie říkat na děti. Když jdou kolem plotu a hladí jí, tak je celá blažená, ale až bude jednou jedno doma...

megn
12. jún 2009

foogy s milunukou jsem si to nějak myslela 🙂
Pakuje se proto, že ho asi nezajímá ukřičenec o kterého je neustálý zájem 🙂 a taky ho posledně tak chytl za škraně, že Dar raději zdrhal 🙂
jsi šikulka že tak krásně se držíš a hubneš! Za chvíli budeš mít míry 90-60-90 🙂 nebo jak jsi na tom? 🙂

foogy
12. jún 2009

megn - jsi holka chytrá 😉
Tý jo, mám od 12 do 1 pauzu, potřebovala jsem na úřad, poštu a pro oběd a je bouřka jako ďas, tak tady sedim a klepu se hlady 😉

megn - a časem se na něj Honzík bude i vozit 😉
megn - měřím se dycky k 1. v měsíci a to jsem měla 92, 74, 89 . Takže až na to břicho celkem dobrý 😉

Holky, zítra jdeme na koncert Alexandrovců. Přítel je miluje a bude mít svátek, tak jsem mu to koupila jako překvápko. Vůbec nic netuší, jenom si měl nechat volný víkend a teple se oblíct. Jsem zvědavá, co na to bude říkat. A prý tam bude host Pilarová a Kolář - to bude zážitek 🙂

megn
12. jún 2009

Foogy to neříkej ani nahlas že vozit. Ještěže nemá dlouhý ocas 😅
Jé tak to máte pěkný víkend. A co dovča chystáte se někam nebo hodně práce a i výdaje s tím spojené?
Teda míry máš úžasné! 😵 Mno a břicho, s tím se asi nedá moc dělat. Já když hubnu, tak vždy nejvíce dole, břicho jsem nikdy neměla útlé.. jsem prostě bez pasu 🙂

wrtulka
12. jún 2009

Meng promiň nestíhám v práci a mám tu šéfy takže dneska moc nepokecáme..
jen od včerejška stimuluju.. první injekce bylo psycho snad už to bude jen lepší!

megn
12. jún 2009

wrtulko jasně v pohodě. Nevadí příště 😉 práce je důležitá a hlavně šéf za zády!
Pycho z jakého důvodu? Nervy, bolest, netrefení?

wrtulka
12. jún 2009

Mám chvilku přestávku a šéf není za zády tak mám čas ještě napísat 😉
píchala mi sousedka.. která si sama píchala na IVF takže to už 5 let nedělala..
no a tak byla trošku nervózní ale já mnohem mnohem víc..
bála jsem se co to se mnou udělá.. sem si asi představovala že mi hned narostou anténky nebo začnu mít artrózu (tyhle injekce jsou na tlumení hormonů = budu v přechodu) nevím 😖 😖 ☹ každopádně jsem z toho byla pěkně vynervačená a měla jsem pocit že to hrozně bolelo a pořád jsem se pozorovala když už se začne něco dít (do teď nic!)
no magor! ☹ ☹ musím se sousedce dneska omluvit byla ze mě lehce v šoku.. asi se bála že mě blbě píchla nebo něco ale přitom to byl normální píchaneček.. už ani není vidět 😝 🙄

megn
12. jún 2009

wrtulko aha, myslím že sousedka tě pochopí. Prošla si taky nelehkým obdobím, určitě se dokáže vcitít a ví, že to nemáš jednoduhé. 😉
Te'd si budeš píchat každý den nebo jak to funguje ?

wrtulka
12. jún 2009

ano týden jen jednu injekci pak pofrčím na krev do Brna a po výsledcích hormonálního profilu určí kolik hormonů na stimulací budu píchat - tzn. pak budu píchat injekce dvě jednu na tlumení mých hormonů a tu druhou na stimulaci aby mi narostlo hodně vajuch
snad to pochopí..

foogy
12. jún 2009

wrtul - pochopí, sama si prožila to samé!!! A držím palce!

megn - miluna má ségru ve Fr, takže asi pojedem za ní, žije tam už 3,5 roku a my tam ještě nebyli. Takže budem asi 1 týden u nich, to je 200 km od Paříže a pak na týden pojedem dolů na jih k moři, oni tam mají apartman. Tak se už fakt těším! Pač to počasí tady v ČR nic moc.
A co megn vy? Chystáte se někam na dovču nebo letos ještě ne?

megn
12. jún 2009

Wrtulko teda to je pro mě věda. DOufám, že vajíček naroste hooodně! Jinak ty jsi zdravá ono by jich i tak narostlo hodně? Nebo je to lepší pro ty horší spermie TM? Já vůbec nevím, asi se ptám blbě ☹

Foogy počasí nic moc, to je pravda, přitom v květnu bylo tak hezky a jak to vypadalo nadějně. My letos jedeme do Alp 🙂 takže se těším. Na svah, žádné moře 🙂 Tam je akorát tak přírodní koupání, nebo nějaké to wellnes centrum 🙂
Budete mít čupr dovču fijůů! Francie, Paříž 🙂 třeba budou zásnuby? 🙂

foogy
12. jún 2009

megn - jé v létě do Alp!!!Budete chodit pěšky a jezdit lanovkama s Honzíčkem v krosničce, koukat na kravičky, to bude dovolená!!!! Já miluju hory v létě!!!
megn - my tam chceme jet ještě jednou buď kolem Vánoc a nebo pak na jaře a nechat se provést Paříží aspoň 4 - 5 dnů a všechno si nechat od švagra nechat povyprávět a vysvětlit. Teď v létě se tam maximálně pojedeme podívat na jeden den a to se toho moc nestihne.
Jo a prý se tam skvěle nakupuje oblečení, tak na to se těším 😵

megn
12. jún 2009

foogy tak na nákupy slyším aj já 🙂 a když se dobře nakupuje, nejní co řešit žejo! Poběžím i hlava nehlava 😀
k té dovolené, mno ono to je tak, že my budeme normálně regulérně lyžovat, jedeme pod ledovec přímo, takže všichni ať se třesou. Jsem nestála na lyžích ani nepamatuji! 😀

foogy
12. jún 2009

megn - jé a to se vám chce v létě lyžovat?? to já myslela, že jedete na prochajdy. A kdo bude hlídat malýho?

megn
12. jún 2009

foogy jáá určitě nebudu každý den na ledovci, na to nemám fyzičku 😅 prochajda taky bude, koupání taky bude, všecko bude 🙂
jinak na tom kopci budu jak Pažout v Románu pro ženy.. budu sedět pod lanovkou, opalovat se a pít drink 😀
Jedem se známýma, takže se prostřídáme u kočáru a pak nahoře je středisko, jsou tam podmínky úplně jiné než u nás.

foogy
12. jún 2009

megn - tak to zní doooobře!!!!!!
Holka, to bude lahoda!!!! 😵

megn
12. jún 2009

foogy doufám a strašně se těším, ikdyž jsme ze začátku protestovala, páč všichni k moři jen já na svah! Loni jsme nikde nebyli kvůli těhu, tak si to letos vynahradím aspoň tak 🙂
jsi v práci do večera? Brigády ještě děláváš?

foogy
12. jún 2009

megn - tak já osobně bych klidně jela jenom do hor, ale letos hlásí hnusný léto, tak jsem měla jedinou podmínku a to - se někde pořádně vyhřát a prohřát. Proto nejedeme jenom ke švagorvce, ale i k moři.
megn - a kdy přesně jedete?
No, teď jsem dlouho na brigádě na fitku a squashi nebyla, ale ani mi to nevadí, pač v sobotu máme otevříno v obchodě a milu jezdí po turnajích, tak jsem v práci. Pak jezdívám na obídek, kávičku k našim a navečer domů.A v neděli mám resty - úklid a zahrada.
Ale minulej tejden jsem byla v komisi na volbách - legranda to byla 😀 Taťka mě přihlásil proti mé vůli 🙄

megn
12. jún 2009

foogy proti vůli jo? Hlavněže to byla legranda 🙂 Ani nevím jaké léto hlásí, nicméně já počasářům stejně věřím tak akorát velké kulové, oni kolikrát neumí předpovědět počasí ani den dopředu žejo 😀
Foogy a co všechno prodáváte? A kdo navrhuje? 🙂
my jedme 4.7 co teda vím a máme objednané, ke mě ovšem přicházejí informace až jako k poslednímu 😅

megn
12. jún 2009

A co Anie? To už je velká holka co? Poslouchá? 🙂

foogy
12. jún 2009

megn - no jo, volal mi, jestli chci přihlásit a já, že ne. A za 2 hodiny mi volá, že jsem teda přihlášená. Asi špatně slyšel nebo co 😀 No, ale je fakt, že jsem si zase něco přivydělala a zaplatila jsem si za to cvičeníčko.

megn - prodáváme obklady, dlažby i venkovní, ručníky, mýdla, podložky, rohožky protisklz., doplňky, sprcháče, vany, umyvadla, záchody - všecko prostě - nábytek do koupelen, svítidla, baterie...
A koupelny navrhujeme, dodáváme materiál a i provádíme. Takže jakoby od A až do Z. A je o to velkej zájem. A tuhle přišel pán, že chce navrhnout a předělat celej byt, takže to teď máme velkou zakázku. A navrhuje miluna. Ten má vkus a vidí to. Já moc ne ☹

A Annie - ta už je obrovská!!! Ale je fakt, že není největší. Někteří labradoři jsou větší a silnější. Je to spíš pořád miminko. Je jí 11 měsíců. A na zahradě poslouchá na slovo, je úžasná, ale jakmile vyjdeme za plot, tak přestává slyšet nebo co... Tak jsme koupili 8 m vodítko a učíme jí. A chodíme plavat - strašně ráda se koupe.

wrtulka
12. jún 2009

foogy díky 😵
megn každý mšsíc uzraje jen jedno vajíčko vyjmečně dvě..
po stimulaci me jich uzraje třeba 20
já jsem ok
ale oni porřebujou co nejvíc možností - embrijek aby mi mohli dát to nejkvalitnější
proto co nejvíc vajíček a pak k tomu budou hledat co nejlepší spermouše..
u nás se předpokládá vysoká úmrtnost ale i normálně se stane že holkám z 20 vajuch zbydou dvě slušný embria

megn
12. jún 2009

foogy a jaké značky prodáváte? Jsem ráda, že je zájem a že se vám daří. S tím pánem to je úplná bomba! Máš šikovného chlapa, jojo! 😉
Hm přestává slyšet, to znám. No my jsme Daroi museli koupit elektrický obojek, protože ta jeho agrese a nevýchova venku se už nedala zvládat. tak teď chodí po venku i navolno 😀 Doma je to zlato nepředstavitelné, ale venku nevidětl neslyšel, prostě v tranzu.

megn
12. jún 2009

wrtulko aha, díky za vysvětlení. Teď už to trošku chňápu.
Holky užijte si víkend a ty wrtulko buď v pohodě. Vím lehce se to řekne, ale když budeš pozitivně naladěná možná bude vše snažší 🙂

foogy
12. jún 2009

megn - jojo, taky nad tím přemýšlíme. Dokonce by nám ho jeden známý půjčil, tak to chceme zkusit. U nás je totiž moooc srnek a zajíců a ono hned chytí stopu...
megn - Sapho, Aqualine, Jika, Ravak, Teiko, Ideal Standart, Grohe, Roltechni, Fonlon, Rako - máme toho hafo 😉

megn
12. jún 2009

foogy no to koukám, že toho máte hafo 🙂 ještě Hansa by stála za to, či Hansgrohe krásné design baterky pro náročné 🙂
Obojek je super, stačí jen pípnout a je to. Semtam dostane kopanec, dá se nastavit intenzita tak je to fajn. Ale jak říkám, stačí pípnout a běží k noze 😀

luccii
12. jún 2009

ahoj holky, tak my uz mame doma Vojtiska! 🙂 🙂 🙂 narodil se 4.6., vazil 3,44 kg a meril 49 cm... valcime s kojenim, ale nevzdavame to a dokrmujeme odstrikanym mlickem... chodime na prevazovani a doma neustale kojime, dokrmujeme, prebalujeme, prevlikame procurany a prokakany obleceni, konejsime a odrihavame 😉 snad se brzo zabehneme a zbyde trosku casu i pro nas 😉 na spanek moc casu nezbyva 😅

megn
12. jún 2009

Ahoj Luci! Asi si nečetla, my ti gratulovaly, tak ještě jednou blahopřeji a přeji hlavně to zdravíčko!
jo joo plně chápu co teď prožíváš, na spánek nejní čas, na jídlo nejní čas, na nic není čas 😀
My s kojem taky bojovali, ale zvládli to a kojím do te´d teprve před týdnem jsem začala přikrmovat. takže držím palušky! Určitě to zvládnete! Vojtíšek je krásný! Jaký byl porod?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre