Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
27. júl 2009

dobre ranecko kocky 🙂

megn
27. júl 2009

čauko mamky! 🙂

megn
27. júl 2009

Lu trápí zoubky? Bobínek malinká, ať se tedy rychle a brzo vyklubou! 🙂 U nás zub stále nic 😅 AHoj luci, týý jo no neříkej, že už dva měsíce?? džůů toto letí 🙂 Dudlík ti Vojtíšek nechce? Můj Honzík dudlík vůbec, dříve něco málo podudlal, teď v nějakém zápalu pláče, když se večer vzbudí mu ho jakože nandám a za chvíli si s ním akorát hraje 😀
Jak to vypadá s nechynkou???
Foogy jéé co já se najedla skoro zhnilých melounů 😀

megn
27. júl 2009

tady mrtfo jo? Mno tož to já jdu žehlit 🙂

megn
27. júl 2009

😝 😝

lu82
28. júl 2009

Ahoj kuřátka, teda tady je opravdu mrtvo.

megn: Jojo zoubky, snad bude brzo dobře. Ty noci jsou hrozné. Naše Eliška má cucinek ráda, hlavně na noc.

No nic, za chvíli jdeme do poradny, tak pak se možná ukážu, ikdyž mě čeká umývání oken.

megn
28. júl 2009

Ahoj Lu, okna? Ono to není tolik dřiny, ale přemluvt se k tomu.. já jsme umývala takhle minulý týden okna.. den jsem se na něj připravovala a pak jsem je zmákla raz dva 🙂
Jaká byla noc se zoubky?

nechynka
28. júl 2009

ahoj holky....hlásím průběžný stav...pořád 2v1 😝 ale už jsem otevřená na 1prst 😀 a dr.říkala,že nahmatala jakýsi vak blan,či co 😅 a dneska v noci mě bolelo tak břicho,že jsem myslela,že pojedeme ale nakonec jsem se pos***** páč jsem se včera večer napráskala miskou švestek 😝
na kontrolu jdu v pátek 😉

luci,koukala jsem na fotky Vojtíška...je nádhernej 😵
lu,držím pěsti ať se Elišce brzo vyklubou zoubky 😵
a megn,co tvůj zub? už je to lepší? 😉

foogy
28. júl 2009

ahoj holky!

nechy - denně na tebe myslím a lezu sem s nedočkavostí, jestli už tady nebude nějaká zpráva... Držím ti pěstičky, aby to dobře dopadlo a nebolelo tě to!

megn - ajo, co tvůj zub?

foogy
29. júl 2009

Berušky, jste tady některá?

lu82
30. júl 2009

nechy: Díky, tobě přeju co nejmíň bolestivý a co nejkratší porod a ať už je to co nejdřív, to čekání je hrozné 😅 Taky sem pořád načuhuju, jesti už a ono pořád nic, bude to holka, ještě se čančá 😀 Naše na to ustrojení asi kašlala, když se narodila 9 dní před 😀

megn
30. júl 2009

Mno spíš jestli to nebude kluk nechynko, tady se všichni kluci musejí vyhánět s pomocí doktorů 😀
jen dělám kuk, jestli už si neporodila...
jinak valím k rodičům na zahradu, opalovat se, s prckem bublinkovat ve výřivce a tááák. tož se mějte dámy.

foogynko ahoj brouku, příští týden zdrbnem ju? 🙂

evitkamalicka
30. júl 2009

dobré ránko, pred 2 dňami sme zaobstarali Adamkovi darček k prvým narodeninám, síce troška skôr, ale naskytla sa nam príležitosť a aj dobrá cena, ktorá by neskôr nemusela byť a tak sme sa rozrastli o jedného člena 😵

foogy
30. júl 2009

evit - a copak jste si pořídili??? povídej!!!

megn
30. júl 2009

Evi jak rozrostli o jednoho clena? To mam chapat jak, zviratko ci dite? 😀
Cajko foogynko, mas se? Ja uz spaluji tuky na zahrade 😀

danka24
autor
30. júl 2009

megannn ty a tukyyyy pozorrr neze sa pripecies a potom budes chrumkat pod zubkami janickovi 😀
eviiiiiiiitttttt hovoooorrr o 4 clena to je ..???

megn
30. júl 2009

Danus si ze mne delas prdel jo? 😀 ale pere to pere, loni by me slak trefil jak jsem byla tehu.
Evi tak jak???

danka24
autor
30. júl 2009

megi ja a z teba prdeeel??? to by som si vobec nedovolila 😀 ale vidis ja dufam ze od tvojeho porodu porodim do roka 😀

megn
30. júl 2009

Pocekaj, vsak ono se ti to vsechno vrati 😀. Udelala jsem kuk predevcirem na grafy, nejake novinky u lauritky?

foogy
30. júl 2009

holky, já si zítra beru dovču, pač navečer jedem pod stan na volejbalový turnaj, tak to doma uklidím a sbalím a pak taky hodím špeky na sluníčko a budu se opalovat. Nachytat aspoň trošku bronzu 😉

evit - nenapínej!!!!!!!!

megn
30. júl 2009

Tak tak foogy. Tzn.ze budete mit zavreno? Jsem ted musela mladeznika povozit. Mi nemohl zabrat. A hura do vyrivky 😀

foogy
30. júl 2009

megn - jojo, megn, budeme, musím si taky vybrat dovču

danka24
autor
30. júl 2009

fogyyy davaj pozor na seba jasnee!!!!!!!!!! a neze sa spaliiis 😀

megn
30. júl 2009

Foogy treba spocnout. Jak vam jdou obchody?

foogy
30. júl 2009

dani - neboj, namažu se 50! hihi
megn - dobrý, fakt jo. I když dycky může být líp, ale máme toho dost, neztěžujeme si. 😉

megn - a jak to, že jsi ve vířivce? Tchánovci jsou pryč?

nechynka
30. júl 2009

holky stav pořád 2v1 😝 od rána mě bolí břicho ale nic šílenýho...takže to zase odhaduju na posly 😝
a teďka jedu k našim na návštěvu zavařovat meruně!!

foogy,užij si stanování a ať se miluna o tebe pořádně stará a přetáčí tě ať nejsou ze špeků uhlíky 😉 😀 😀 😵

sluninka
30. júl 2009

ahojte ho,lky

nechý..týjo, držím palce ať už to máš za sebou, to čekání je šílený co? 😀 jaký máte vůbec jméná? 😵

evitkamalicka
30. júl 2009

máme šteniatko yorkshira s výstižným menom MAX, ale samozrejme že ho voláme maxík, taký malý mončičák je to

lu82
30. júl 2009

Ahoj kuřátka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre