• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
ahojky foogy,tak jak je?už lépe?
hlásim,že jsem ještě vcelku :grinning: zatím žádný náznaky toho,že bych měla rodit - ani nevim,co mám čekat
4. jan 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJKY FOOGY :grinning:
JJ TO JE SUPER..A CO TY..CTU ŽE MAS ANDINU JO??CHUDAKU.
4. jan 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky,jsem jak verlyba :angry: přibrala jsem 12kg,což docela jde
4. jan 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAK TO JE V POHO NE?TO MAS HNED DOLE
4. jan 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to doufám,a taky v to,že půjde i něco nevíc :wink:
4. jan 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim se rozloučit,jedeme gratulovat :slight_smile: odpoledne se tu snad ukážu...mějte se bájo.papa
4. jan 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, mně je furt blbě - fuj
ale musím končit, pak za chvíli přijedou naši, tak musím poklidit,přivezou mi papů, hihi
papapa
4. jan 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, jaktože tu žádná nejste? Prcku, sluni, tak co, ještě se mimísci ohřívají v bříšku?
5. jan 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojek prďolky, dodatečně vám všem přeji krásný Nový rok! :dizzy_face:
prckům v bříšku dlouhý pobyt, všem hlavně to zdravíčko a netěhulkám brzy nějaké to nadělení v podobě holčičky či chlapečka :slight_smile:
Děkuji za pochvalu fotečky, jste milé že jste nás tak okoukly. Máme se dobře, jen je to kolotoč a tak si 6ti nedělí řádně užívám :sweat_smile: vesměs prostě nestíhám. Dnes šel manža do práce po dlouhé době, takže do toho mě čeká i vaření, které zastupoval on. Noo a čeká mě žehlení, taky nevím kdy :grinning:
5. jan 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lu okoukla jsem albíčko, Eliška je krásná kočička :dizzy_face: moc Vám to sluší na těch křtinách, jéé a jak se usmívá. :dizzy_face: Náš Honzulík se zatím směje nezáměrně, teď se teprve pořádně rozkoukává, je super sledovat ty pokroky :slight_smile:
5. jan 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je danuška? Dlouho jsem ji nezahlédla? :confused: sice nemám čas, ale semtam si koníka u kojení čtu na mobilu. Z toho moc nepíšu, páč na něm než bych něco sesmolila, tak bych snad ještě znova porodila :grinning:
5. jan 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn ahoj, obrovská gratulace :dizzy_face: Co vůbec porod? Máš ho někde popsaný?
5. jan 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinsak těhulky nechynko, Lucko mám z vás holky radost! Bude fajn řešit prcky i nadále. Proč třeba pláčou, co jim právě schází aták :slight_smile: Myslím, že já už malého prohlídla a vím kdy co chce, nebo kdy má v gatích. Pr´dolka spinká, tak mastím něco podělat. Opatrujte se a mějte se všechny do jedné :wink:
5. jan 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Megn, děkuju. Neboj ty úsměvy přijdou. Honzíček je taky moc krásné miminečko.
5. jan 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrani porod? :confused: uáá, sepsaný ho nemám. Pro mě to byl brutální zážitek, ale se šťastným koncem :slight_smile:
a děkuji :wink:
5. jan 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu je krapte jiný, páč je to vlasatec, háro má po mamince :grinning:
5. jan 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn: Eliška má taky háro po mamince :slight_smile: Byla jsem úplně stejná, pár vlásků až myslím do roku :grinning: je krásný, a v tom vánočním oblečku přímo k zulíbání...
5. jan 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky maminky měli ti vaši prcci takovou krupičku na papulce? Hlavně na nosánku?
5. jan 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn: Ano, Eliška má sem tam ještě teď. Neboj, to se stratí...
5. jan 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím krmit, ještě zajdu
5. jan 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrana: Čekám, že se každou chvíli zbuží, takže taky mizím...
5. jan 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu k zulíbáno to joo, hlavně když spustí, zrudne a nebere to konce :grinning: myslíš tu fotku jak šilhá? :grinning: Mamka mě strašila, že mu budou ujíždět oči do půl roku a příjde mi, že mu už vůbec neujíždí. Takže tys měla pár chloupků? aha aha. Jsem vyhrabala fotky když já byla malá a manža říkal na ty fotky celý Honzík akorát s pipinkou :slight_smile:
5. jan 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky upraví se krapet ten řežím po 6N?
5. jan 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn: No nevím, jestli po 6N, ale určitě se upraví. Mám pocit,že kolem těch 2 měsíců už to bylo 100% lepší, ale každé dítko je jiné. A má Honzíček problémy s bříškem?
5. jan 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lu má, ale né tak moc. Příjde mi že je docela spokojený, semtam zrudne, začne se svíjet a protauje se do luku, ale myslím že zdravě že se moc s bříškem netrápí. Bříško mažeme, cvičíme nožkama, prdí pěkně :slight_smile:
5. jan 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn, my jsme měli na obličeji takovou drobnou červenou vyrážku, dostali jsme na to mlíčko Excipial a zmizelo to. Za to dlouhou dobu už bojujeme s tou seborrheou na hlavičce, ale vypadá to že se to už konečně lepší.

Co se režimu týče, on se dělá blbě, když se krmí tak často a ne vždy ve stejnou dobu, ale už něco málo máme, jako že se nakrmí, pohraje si a pak začne škvrnit a to je známka toho, že chce spát. Prý se režim pořádně upraví, až s příkrmem - kaše na noc. Tak uvidíme.

A jak doma zvládáte? Stejně je to mazec co? S tím pupkem si to člověk ještě moc nedokáže představit a když je to malé na světě, tak nestíhá valit oči :grinning: Aspoň já teda jo.

Jů a tady jsou nový těhulky???
5. jan 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...tak my dnes mame za sebou prve povinne ockovanie + proti pneumokokom, takze Adamko dostal 2 injekcie, dufam ze vsetko prebehne hladko a nebude mat teplotu, inac vazime 6200g a meriame 65cm
5. jan 2009 o 10:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :dizzy_face: právě jsem se vrátila z nemocnice - byla jsem na kardiotokografu
5. jan 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit,to je super,krásně roste :wink:

megn,je fajn,že si sem k nám zavítala :dizzy_face: na ten shon se taky netěšim,až nebudu vědět,kam dřív skočit,ale stojí to za to,ne?

lu,ještě je prcek v bříšku a doufám,že tam do pátku zůstane :sweat_smile:
5. jan 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku a ako bolo na CTG?
5. jan 2009 o 11:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok