Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
17. jún 2009

evi to jsem zkoušela,jenže byl vzhůru pak každou hodinu a děsně kňoural,tak nevim,no
ještě to třeba zkusim

kousinka
17. jún 2009

já teda ze svýho zhubnutí moc nadšená nejsem ☹ strááášně nerada nakupuju ☹ a teď nosim jen jedny džíny a dvoje tepláky .. si říkám že nakoupim novej šatník, přestanu kojit, a můžu to zase vyhodit ☹ tak radši počkám 😀 😀

ála je drak, ten umí snad všechno na světě, hlavně zlobit 😀 😀 já jsem hroznej lemploň, nejsem schopná sem dotáhnout taky nějaký fotky ☹ no vono v těch už třech tisících fotek se fakt blbě hledá 😀 😀 😀

foogy my jdem na svatbu příští týden, za svědka jde manžel, tak jsem za zoubky dostala nový šatečky 😵 ale černý a ty se manžovi nelíbí ☹ tak budu muset vymyslet jak je "obarevnit" 😀 když oni u nás žádný hezký barevný neměli ☹

prcekkk
17. jún 2009

megn a jakou že to máte?hoď odkaz 😉

megn
17. jún 2009

foogy ty budeš teda kost na svajbě. Hned se můžeš vdávat 🙂

prcku a uspalas? 🙂

foogy
17. jún 2009

evit - no, je to tak, závist nemá hranic.

megn - ajo, vlastně, tys včera dělala kynuťáky, co? Taky se na ně v létě chystám - borůvkové a těsto udělám taky v pekárně, je to pohoda.
A jak píšeš, taky jsem v neděli pekla kuře, to je totiž nejjednodušší obídek

pcku - už Kuba spinká?

já vytáhla z mrazáku kuřecí na kari s rýží

kousinka
17. jún 2009

tak my musíme vyrazit, už tu řádí moc .. jdu ho trochu unavit čerstvym vzduchem 😀 papapa miláčkové a já zase číhnu ju 😉

megn
17. jún 2009

kousi kolikrát vám albíčko prošmíruju a těším se co tam hezkého najdu, tak se polepši ať se můžeme Alíkem pokochat..
když furt kojíš, tak jak často?

prcekkk
17. jún 2009

megn,jasně že uspala....ale nevim,na jak dloho

prcekkk
17. jún 2009

megn,jakou mu dáváš tu kašičku?

megn
17. jún 2009

foogy hmm kari s rýží mňam.. teda dlouho jsem nedělala, musím udělat 🙂 do majdy i ananas, jo to je lahoda. 🙂
kouší měj se a směj se. Určitě přiť, bude řiť 🙂

prck hnedka pohledám 🙂

evitkamalicka
17. jún 2009

prcku my mame teraz kasicku Sunarku Cokoladovo-pomarancovu, ale ta sa moze az od ukonceneho 6. mesiaca a je fantastikus

megn
17. jún 2009

máme tuto http://www.hami.nutricia.cz/cs/nase-vyrobky/vse...
a po které mi nepsal, je tato http://www.hami.nutricia.cz/cs/nase-vyrobky/vse...
Nevím jestli to je tou kaší nebo čím, že ty dva dny spinuškal. možná že si tento návyk osvojí už nafurt i bez kaše, bylo by to boží 🙂

kašuji teprve týden a kousek

megn
17. jún 2009

prcku a dáváš kaši?

evi říkáš dobrá jo? MNo jsem zjistila, že mi ty kaše docela chutnaj, tak místo čokošky třeba 😀

evitkamalicka
17. jún 2009

megn ja tiez kazdu kasu chutnam 😀

foogy
17. jún 2009

kkousi - a kde ta svatba je?
a šaty jako za zuby Alíka? to se někdo mááááááá!!! 😉
holky, vezměte mě taky na prochajdu?

megn
17. jún 2009

no jo kdo najde první zub, měl by dostat na šaty. Takže u kousi splněno.. DOufám, že zub najdu první já a ne MM, by z nějakých blbcýh šatů nic neměl 😅

prcekkk
17. jún 2009

přidala jsem foto do alba

já kaši dávám k obědu,střídám to se zeleninou 😉 od Hami - meruňkovou

megn
17. jún 2009

foogy kdybys bydlela hnedle tudle, tak jasně berem 🙂

evi co ti Adámek už baští? co všechno?

prcekkk
17. jún 2009

megn,taky chci najít zoubek já,potřebuju nový šatník 😀

megn
17. jún 2009

prcku jak leží na štorc v postýlce to je boží 😀 pak neví co a určitě nadává né? 😀
je to fešák 😉

megn
17. jún 2009

prcku potřebuješ z jakého důvodu? Prostě nutná potřeba, že sis dlouho nic nekoupila a leží ti tam postarší hadry jo? 😀

evitkamalicka
17. jún 2009

tak torticka je hotova a uz stahujem fotky do PC, tak za chvilu pridam

prcekkk
17. jún 2009

megn,přesně....čučí a řve 😀
jj s hadrama máš recht

evi,už se těšim 😉

megn
17. jún 2009

evi nemůžu se dočkat 😉

foogy
17. jún 2009

se za zub dávají šaty, jo?? hmm, to jsem nevěděla, tak dík, to se hodí, až bude mimčo, hihi

megn
17. jún 2009

prcku víš proč vím? protože mám doma to samé, jakmile se někde zasekne, třeba na bříšku že se nemůže otočit, páč mu tam zavazí krámy tak začne nadávat, bědovat a musím utíkat 😀

megn
17. jún 2009

foogy přesně tak, hodit se hodí, taky se těším až najdu první zub 😅

prcekkk
17. jún 2009

jj ale Kubu to moc dlouho neba,má to tak na 10min. a pak se mu musí někdo věnovat a povídat si s ním - nebaví ho to samotnýho v postýlce

evitkamalicka
17. jún 2009

uz je tam tak rychlo kuk, potom vymazem

prcekkk
17. jún 2009

evi,ten vypadá náádherně,jsi fakt šikula 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre