Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

foogy
21. jan 2009

píšu Urbi, že na ní myslíme a držíme jí pěsti

evitkamalicka
21. jan 2009

ahojda kocky

urbi drzim palce

foogy my planujeme 2-3 deticky, podla toho kolko budem moct mat cisarskym kedze s najvacsou pravdepodobnostou uz inac rodit nebudem

niikkyy
21. jan 2009

foogy : no na mě to bylo vidět skoro hned a já se hodně zavodňuju a mám prý hodně plodovky...ale což,hlavně že malej je v pořádku a to je potom vše to nej 😵
No Sluni sms byli fakt mazec 😀 ale asi bych jí to taky psala,kdybych rodila dřív než oona..věřím že to trošku pomůže když se tak někomu fakt vykecáš 😀

nechynka
21. jan 2009

foogy,my plánujema si 2děti 😉 dokonce jsem přemýšlela,že bysme se do toho pustili brzo po porodu...aby nebyl mezi nima velkej věkovej rozdíl...aby k sobě měli blízko... 😉 ale uvidíme...podle toho jakej andílek/ďáblík se mi narodí...pak si to třeba všechno rozmyslím 😀 😀 😀 😀

foogy
21. jan 2009

evit - a to když byl první císař, tak ty další porody budou taky dycky císaře?

niky - to je fakt, že kdycky, když má člověk radost nebo bolest a svěří se, tak se mu uleví!!!

nechy - tak to jsem zvědavá, jak to bude...

Já bych chtěla dva prcinky!

Jo, psala prcek - Ahoj, vypadá to, že snad zítra. Kuba má silnou žloutenku a je od pondělí pod lampou. Nemám ho ani u sebe, vozí ho jen na kojení, tak to tu ani neutíká. Pa

megn
21. jan 2009

Posílám obrovskou gratulaci slunince k malému uzlíčkovi! 😵 Přeji zdravíčko!
foogy písni urbi, těšíme se na Filípka to je jasné! 🙂
Niky už se těšíš na porod? 😅

megn
21. jan 2009

Nechynko gratulajda k NTčku! paráda! 😵 takže spokojená a šťastná viď?
Co prcek, kdy je pustí?

Nic zase valím 😀

megn
21. jan 2009

aha tak už čtu Kubík má žloutenku.. tak to bude hodný klouček, jen bude doma spinkat

foogy
21. jan 2009

ahoj megn

urbi jsem psala, že na ní myslíme a držíme pěsti, tak držte a myslete, ju?

danka24
autor
21. jan 2009

ahojteeeeeeeeeeeeee co noveho ???

nechynka
21. jan 2009

ahoj megn...to víš přešťastná jak blecha 😵 😵 😵 akorát mám pořád tak nějak pocit,že mi to nedochází...že budu matkou....ale na druhou stranu se hrozně těším...už budu muset začít s nakupováním....já taková nakupovačka ještě nic nepořídila 😀 😀 😀

foogy,držím pěsti urbi....všechny 4 (kulihrach taky drží co se dá) 😉 😵

nechynka
21. jan 2009

a razím na oběd...pak se zase ukážu 😀

evitkamalicka
21. jan 2009

foogy no je velka pravdepodobnost ze aj dalsi bude cisarsky ked uz raz bol, kebo sa moze potrhat maternica pri tlaceni na tom zosivanom mieste

lu82
21. jan 2009

Niky, díky za pochvalu našeho kuřátka. Přeji ti, ať je všechno ok a bolestí po zdi nelezeš 😀 Hlavně ať je to rychlé.
fogy: Jojo, včera jsem byla na spin. Dobrý. Mám pocit, že se hodinu od hodiny zlepšuju. Se musím pochválit. A dneska mi manžílek doveze cyklistické kalhoty. Švagrová dělá ve sportě, tak tam jedny mají slevněné. Bolí mě z toho prdelka 😀

foogy
21. jan 2009

danka, čekáme, až porodí urbi 😉
a co nového u tebe?

nechy - co bylo dobrýho k obídku? dělej chutě, hihi
evit - ahá, to jsem vůbec nevěděla s tím císařem. A jaký rozdíl mezi nima chcete?

lu - no, ty kalhoty si chci taky koupit, ale chtěla bych spíš 3/4 nebo ty těsně pod kolena a pak bych potřebovala nový tenisky na spin a do posilky, jenže pak potřebuju rifle a boty kozačky a tak a na tyhle věci už nezbývají kačáky, no.

holky - netrpíte některá na nízký tlak?

nechynka
21. jan 2009

foogy,dala jsem si vepřové maso na žampionech s hranolkama....a spálila jsem si jazyk 😝

foogy,já mívám nižší tlak 😒 motá se ti hlava?

evitkamalicka
21. jan 2009

foogy no po cisarskom moze byt dalsi cisarsky najskor az o rok a pol, takze chceme mat tak 2-3 rocny rozdiel medzi detickami

foogy
21. jan 2009

nechy - hmm, to sis dala do nosu. Já miluju vepřový na houbách, ňam!

nechy - no, motá se mi hlava a je mi na zvracení, mám závratě, mžitky před očima - prostě hnus.
Mě to nechy chytlo ani né před 14 dny v sobotu, jak jsem byla nemocná s tou angínou, to bylo asi nejhorší stav, jaký jsem kdy měla, fakt jsem jenom ležela na gauči, ani se nepohnula, jenom dýchala. Za celý den jsem vypila 6 silních presíček a 2l kopřivového čaje a to se mi pak kolem půl 8 večer konečně ulevilo, ale pak jsme šli spát a já ještě o půl 2 měla oči jak baterky 😀
To dneska to tak hrozný není, dala jsem 2 kafe a kopřivák, tak je to lepší a byla jsem se projít venku, to mi dycky pomůže, ale prostě je to nepříjemný, no

evit - fakt rok a půl? A kdybys náhodou otěhu, tak co?

My byli s bráchou o 3,5 roku a bylo to fajn, ale svoje děti bych chtěla tak 2,5 - 3 roky

danka24
autor
21. jan 2009

fogy ja cakam na ovulku 😉 a fotky su kde???
nechy blahozelam k supeer vysledkom 😉

foogy
21. jan 2009

danka - tak to čekej, hihi!
dani - fotky studia ještě nejsou, pač nám chybí půlka vzorků, ale neboj. A včera nám známej fotil 3 koupelny, co milunka navrhoval, tak ty vám pak hned ukážu, až mi je pošle. On je to poloprofík, tak doufám, že za to ty fotky budou stát!

evitkamalicka
21. jan 2009

foogy neviem co by sa stalo...a ako vam idu obchody?

danka24
autor
21. jan 2009

fogy sa nesmej 😀 😀 lebo dostanes na zadok 😀 a teskam sa na fotecky 😀

niikkyy
21. jan 2009

pardon,dělala jsem obídek a teď jedem juknout do Ikei..ukáže se potom..zatím pa 😵

nechynka
21. jan 2009

dani,děkuju 😵

foogy,tak až takovy stavy fakt nemám...dvakrát se mi stalo že jsem málem sebou švihla...ale vždycky čerstvý vzduch a kofola (nebo kafčo) mě zachránilo ale je fakt,že jsem se naučila vstávat pomalu a nedělat prudky pohyby 😉
foogy,ale kdybys to měla často tak bys měla skočit k dr....pro jisttotu 😉

akvy
21. jan 2009

Ahoj holky, moc se omlouvám, že sem takhle vpadám, ale potřebuji poradit. Mám zpožděnou MS o 3 dny. Dneska jsem měla v záchodě při čůrání krev. Obrečela jsem to, moc jsem v to doufala (JSEM PO ivf, ket A 6 inseminací-nic). Na vložce zatím nic. Tak jsem se objednala do Pronatalu na pátek, kde mě budou připravovat na stimulovanou inseminaci. nedalo mi to a koupila si mamatest, který nic neukázal a když jsem ho chtěla asi po dvou hodinách vyhodit, tak tam byla druhá slabá čárka. Já nevím, mám to brát jako potrat? Jsem moc nervozní, mám za sebou mimoděložní těhotenství, tak mám strach. Budu vděčná za každou vaší radu. Děkuji

foogy
21. jan 2009

niky - tak to okoukni, napíšeš mi, co mají nového, v pátek do Phy jedeme

holky, obchody zatím nic moc, minulý týden 6 lidí na kukačku, od té doby nic, ale my čekáme ještě na vzorky - přijít by měly tento týden a pak udělám velkou letákovou akci a oni začnou chodit. Teď je dobře, že nechodí. Bysme se špatně zapsali.

nechy - vstávám pomalu, třeba klidně i 10 minut, když vstávám, tak mám ruce nahoře, což vypadá ftipně, ale pomáhá to, haha a posiluju břišáky, hihi 😀
A u mudr. jsem byla, řekla, ať piju kafe a pomalu vstávám, jinak mi prý nepomůže. Jsem to říkala mamce, prý na to v mém věku taky trpěla...

danka - a jak to teď máte vůbec s tím snažením? co mudři?

danka24
autor
21. jan 2009

no ja som akurat teraz na 9dc dobrala clostil ten som mala na 2 mesiace a ten my mal pomoct k otehotneniu a mal sposobit ze by som mala kratsie cykly .. a minuly mesiac cyklus 34dnovy a teraz sme sa rozhodli ze tu sancu neprepasieme a milujeme sa kazdy den.. no niekedy s prestavkami... 😀

foogy
21. jan 2009

danka - hezkýýý, 34DC - to je slušný!!! To je teda skok, na to, jak dlouhý jsi mívala cykly, viď? Já už 4.měsíc nebo jak dlouho baštím proveru a mívám přesně 35DC, tak jsem taky šťastná!
Dani - tak držím pěstičky všechny co mám!!!! Tfuj tfuj tfuj!

danka24
autor
21. jan 2009

fogynka dakujem 😵 😵 😵

foogy
21. jan 2009

nz, kočičko naše, mňau 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre