Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
2. mar 2009

nechy,jsem moc ráda,alespoň si trošku odpočinu,nebo pouklidim 😉 a nebo jsem na koníkovi.je to škoda no,já s tímhle problémy nemám ☹

nechynka
2. mar 2009

holky koukejte co si objednám....sice je to velikost 68...ale mě se to tak líbí a stejnak za chvilku do toho dorosteme 😀
http://www.kojenecke-obleceni.eu/zbozi/dupacky/...

foogy
2. mar 2009

prcku - tak to je hodná babi! a na malýho jdu do alba hned juknout. Takže už je líp? že by se to už zlomilo? to by bylo super, vid´?

nechy - no, já si myslím, že jsou víc od rozmazlování než od výchovy, ale je jasný, že by měli děti trošku usměrnit, aby se ti pak po víkendu nevrátilo domů cizí dítě! Ale uvidím, až budu mít svoje, jak se mi to bude či nebude líbit.

prcekkk
2. mar 2009

nechy,bomba.hele ono to číslování je takový všelijaký,Kuba má některý dupky vel.62 akorát a některý nosí ještě vel.56

foogy,no zlepšuje se to,ale vyspalá v noci furt nejsem 😅

nechynka
2. mar 2009

foogy,tak to jo když jsou tam delší dobu...ale myslím,že když jsme tam na návštěvě...tak by jsme ho měli usměrnit my a né že bude u toho a ona ho/ji bude fackovat a vychovávat,víš? 😉

nechynka
2. mar 2009

prcku toho já se taky bojím...já když se v noci nevyspím tak jsem protiva a nervák....takže se bojím,že budu třeba pak na mimouše zlá 😔 ☹

foogy
2. mar 2009

prcku - krásný fotky! jsem pekásnej! 😉

nechy - no, to je hustý! jo, holka, není to jednoduchý. A co můžeš říct ty jako snacha, co?
hele, já to mám s Annie (naši poslechnou, ale miluny rodiče né, štve mě to, ale nemůžu nic) 😠

nechynka
2. mar 2009

foogy,to mi povídej...sem včera byla nasratá...ale nic jsem neříkala...jsem si dala závazek že se MM nebudu hádat...byli jsme u našich a vrátíme se a že půjdeme s baronem ven...a vodítko nikde...a MM kde jsem ho zašantročila a ono bylo u jeho rodičů...prostě si odemčeli,vzali barona a šli s ním ven a pak vodítko nechali u nich...jsem byla nasratá...ale držela jsem se....on je naučenej na vodítku chodit vedle nohy...jenže oni ho nechají jít všude kam chce...tak vždycky neví čí je a tahá a zbytečně pak zato dostává 🙄

nechynka
2. mar 2009

prcku jsem zvědavá jak zítra dopadnete v poradně...kolik kubík vyrostl a tak 😉

foogy
2. mar 2009

nechy - já se ti nedivím! takovýhlech podobných příběhů mám hafo, je období, kdy jsem v klidu, pak mě to sere.... Ale nenaděláš nic. A chlapi, ti to neřeší...

musím vylepit březnové akce, jinak dostanu od miluny sprďana, za chvíli je tady

prcekkk
2. mar 2009

jsem zpět,byla jsem krmit divou zvěř 😀

prcekkk
2. mar 2009

nechy,taky jsem zvědavá.určitě přibral,protože když se chová,tak je to pěkně znát 😉 no je to kus chlapa

foogy
2. mar 2009

prcku - neboj, vydrž! I když tě obdivuju! Všechny mamky obdivuju! Divím se, kde berete tu sílu.

prcekkk
2. mar 2009

foogy,taky nevim...ale to poznáš 😉

nechynka
2. mar 2009

prcku tak hlavně,že tě divá zvěř nesežrala 😀 😀 😀 dyť za chvilku bude mít 2měsíce..tak to už musí být znát,ne?

foogy,přesně chlapi jsou někdy natvrdlí 🙄 miluna je takovej přísnej šéf? 😨

nechynka
2. mar 2009

prcku kolik měl Kubík obvod hlavičky,když se narodil?

foogy
2. mar 2009

nechy - no, já jsem poslední dobou dost líná a celou pracovní dobu trávím na MK a na chatu s holkama, ani do účta se mi nechce a tak. Tak už má někdy trošku pindy. Tak to tady lepím, abych ho mile překvapila, hihi.

prcku - hm, asi to poznám někdy jednou.. 😀

prcekkk
2. mar 2009

nechy,tak to ti teď neřeknu,mám to napsaný v průkazce

prcekkk
2. mar 2009

holky loučim se,přijel nám taťka papa 😀

foogy
2. mar 2009

a hlavně tady nic nedělám a pak mu dycky akorát zavolám, kdy mě má přijít vystřídat, abych stihla cvíčo, hihi 😀

Se už těším na 15.3., pač jsem teď v únoru furt lítala na brigády, tak budou aspoň nějaký kačáky, juchů! Chtěla bych si koupit ještě jedny rifle, i když teď, jak jsem zhubla, tak musím zkusit ty staré, třeba mi něco padne. A chtěla bych si na jaro - léto, koupit nové černé botky.

vy teď nakupujete ale na bejby, co? tak to jsou moje nákupy úplně zcestný

nechynka
2. mar 2009

prcku neva tak příště....já jen nevím jakou velikost čepičky koupit 😉

já půůjdu taky chvilku pracovat 😉 tak doufám,že se tu zase brzo sejdeme-postěžujeme,poklábosíme a tak podobně 😀 tak pa

nechynka
2. mar 2009

foogy,nakupujeme na bejby...ale tvoje nákupy nejsou zcestný neboj
každá se chceme líbit tomu svojemu chlapovi,né? 😉 já taky musím vyrazit na nákupy pro sebe...taky pobřebuju novy jarní botýýýýý

nechynka
2. mar 2009

a nevím jestli si koupit bílý ke kabelce,nebo černý nebo vínově červeny

foogy
2. mar 2009

holky, ten můj miluna je pablb. Nechal mi doma tašku s oblečkem na cvíčo... ☹ Takže nemusím mít strach, co řeknou lidi na moji čočku...

foogy
2. mar 2009

nechy - no, který jsou hezčí, hihi 😀

nechynka
2. mar 2009

foogy,tak to ber z té lepší stránky...tak si s milunou uděláte hezkej večer...dobrou véču,svíčky a tak podobně....no a za trest bude čočku trpět on 😀

nechynka
2. mar 2009

když mě se líbí všechny 😀 😀 😀 já bych je střídala 😀

foogy
2. mar 2009

nechy - no, hezkej večer nebude, pač mě tím nafral! Eště jsme si kvůli tomu volali... Mám teď cvíčo jako drogu, to je jako u feťáků, fakt.

nechy - no, mně se líbí k bílé kabelce bílé boty... Já to aspoň tak nosím. A nebo nosím černé a bílé korálky k tomu nebo náramek a tak...

nechynka
2. mar 2009

no ty bílé botky jsou taky moje favoritky...teď už jenom vyrazit do města 🙂

já se loučím...šupajdim na vlak 😉

foogy
2. mar 2009

nechy - papapapapa a hezkej večer!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre