Zmena Ph

lovemom
11. dec 2017

Ahoj dievcence. Mam taky problem, ze zabijam manzelove spermie este pred tym ako by sa dostali do ciela. Mate aj niekto iny taky problem, ako to riesite? Existuje na to nieco, co by sa dalo pouzit pred stykom aby aspon ta prava dorazila?

lindusss2016
11. dec 2017

@lovemom
Nejaky takyto problem mala aj kamoska s ph. Dr jej vyslovene povedal, ze sa tie spermie v nej po ceste lepia a nedorazia, kam maju. Objednala si na to.nejaky volne predajny produkt, myslim,.ze to boli tablety a.hned aj otehotnela. Maly uz ma 4 roky a uz maju aj dalsie.

lovemom
autor
11. dec 2017

@lindusss2016 a nevies sa jej nahodou spytac co to bol za produkt??

lindusss2016
11. dec 2017

@lovemom
Opytam sa, aj na to ph, ake vlastne mala. Dam.vediet

lindusss2016
11. dec 2017

@lovemom
A dr ti na to co vlastne povedal? Nic neodporucil?

lindusss2016
11. dec 2017

@lovemom
Tak toto mi poslala, nakoniec je to len nejaky lubrikacny gel, takze myslim,.ze to by si kludne mohla skusit, ublizit to asi nema ako.

lovemom
autor
13. dec 2017

@lindusss2016 dakujem. Este som to neriesila s lekarom len mam vysledky testov. Jedno ivf mi nevyslo. Tak chcem akusit prieodzenou cestou.

anickaa1983
15. jan 2018

@lovemom ja mam nieco podobne

lovemom
autor
15. jan 2018

@anickaa1983 manzel kupil nieco v lekarni stalo to cca 20€ a je tam 10 toboliek naplnenych s nejakym lubei gelom. 1 na jeden styk. Zatial som pouzila jednu tobolku. Ale meriam si bazalnu ked nezabudnem a podla toho sa snazim. Ale citim ze mi to ma dojst tak tento mesiac asi nic!

anickaa1983
16. jan 2018

@lovemom no daj vediet ked to pomoze, hned kupim aj ja😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre