icon

Môžem otehotnieť dva dni po ovulácii?

avatar
2reperka55
Dnes o 12:16

Poslednú menštruáciu som mala 9.6 skončila 13.6 dĺžku
Ovulaciu by som mala mať 21.6 sex z priateľom som mala 23.6 a žiaľ nestihol a urobil sa domna ,,, prikladám foto cyklov ktorá by mi vedela pomôcť podľa mojich cyklov či môžem byt tehotná mám strach 🙏🏻 prosím bez blbých komentárov

Môžem otehotnieť dva dni po ovulácii?
avatar
fomelka
Dnes o 12:19

ano, otehotniet mozes skutocne hocikedy. 😉 aj pocas menstruacie.

anonym_de94bc
Dnes o 12:20

ano,mozes. Na appku sa spoliehat nemozes, nevies kedy presne bola ovulacia.Spermie dokazu prezit aj 5 dni.

avatar
stellarstar
Dnes o 12:24

Ak sa bojíš tehotenstva prečo sa nechrániš?

avatar
zuzacka16
Dnes o 12:31

no môžeš..takže by som sa nespoliehala na nejakú appku..sestra otehotnela počas menštruácie..teraz už len čakať a potom si urobiť test..

avatar
sili82
Dnes o 12:31

Bohužial na appku sa spoliehať nemôžeš. Tabletku "PO" si si pre istotu nedala?

avatar
pumi21
Dnes o 12:35

Neviem, ci by som sa 100% spoliehala na aplikaciu, to asi nie...

anonym_c129ee
Dnes o 12:36

to je dost blizko seba po ovulacii sa otehotniet neda, ale co ked si ju male prave v ten den, ked vidim tie datumy vzyala by som si tbl po, aj nam sa to stalo a hned sme isli do lekarne

anonym_cd9347
Dnes o 13:14

Uprimne nechapem, ked si takto sledujes cyklus tak preco nepouzivate nejaku ochranu ked je chlapec neschopny rozonat vyvrcholenie?

Ale plna huba zaznamenanych cyklov, ovulacii, datumov menstruacii...a potom ani nie si schopna ist si po "tabletku po", ale zalozis tuto diskusiu 🙄🙄

avatar
2reperka55
autor
Dnes o 13:19
@anonym_cd9347

Uprimne nechapem, ked si takto sledujes cyklus tak preco nepouzivate nejaku ochranu ked je chlapec neschopny rozonat vyvrcholenie?

Ale plna huba zaznamenanych cyklov, ovulacii, datumov menstruacii...a potom ani nie si schopna ist si po "tabletku po", ale zalozis tuto diskusiu 🙄🙄

@anonym_cd9347 ja sa pýtam na skúsenosti iných žien nebránim sa dieťaťu len som zvedavá vyššie máš napísané blbe komentáre si nechajte 🙏🏻🤌🏼 dakujem

avatar
2reperka55
autor
Dnes o 13:20
@fomelka

ano, otehotniet mozes skutocne hocikedy. 😉 aj pocas menstruacie.

@fomelka ja som bola po ovulácii dva dni

avatar
2reperka55
autor
Dnes o 13:20
@anonym_de94bc

ano,mozes. Na appku sa spoliehat nemozes, nevies kedy presne bola ovulacia.Spermie dokazu prezit aj 5 dni.

@anonym_de94bc ovulacia bola 21.6 a pohlavný styk 23.6

avatar
2reperka55
autor
Dnes o 13:21
@sili82

Bohužial na appku sa spoliehať nemôžeš. Tabletku "PO" si si pre istotu nedala?

@sili82 nie nedala nebránim sa tehotenstvu

anonym_762f40
Dnes o 13:23

@2reperka55 Teória je teória a prax je taká, že nikdy nemôžeš vylúčiť možnosť, že si otehotnela

avatar
sili82
Dnes o 13:34
@2reperka55

@sili82 nie nedala nebránim sa tehotenstvu

@2reperka55 napísala si, že máš strach, tak z toho každý asi pochopil, že nechceš byť tehotná.
Takže nechápem prečo máš strach.

avatar
zuzanaete
Dnes o 14:46

Otehotniet 2 dni po ovulacii je v podstate vylucene. Otazka je, kedy si mala ovulaciu. Appka je statistika. 100 cyklov mozes mat ovulaciu v rovnaky den cyklu a pride 101. cyklus a bum ovulacia je v inom dni. Takze ostava ti jedine cakat.