Ako sa o seba starať po kyretáži?

lillou111
30. jan 2019

Ahojte mozem sa nieco opytat? Dnes som podstulila kiretaz.... S osobnych dovodou v 6tt viete mi odporucit ako sa hygienicky onseba starat co najlelsie? Pripadne rady ako sa cim skor zahojit... Dakujem

basska23
30. jan 2019

@lillou111 piť alchemilkový čaj je vynikajuci na čistenie a rychle zotavenie maternice.

lenca3
30. jan 2019

Alchemikovy caj, ziadne kupanie, ja som pouzivala antibakterialne mydlo a pocas spinenia poporodne vlozky + dalej uzivam kyselinu listovu

lillou111
autor
30. jan 2019

@basska23 dakujem skusim

lillou111
autor
30. jan 2019

@lenca3 a voda sa moze dostat normalne do posvy? Ci len s vonku sa mam. Umyvat? ... 😔

lenca3
30. jan 2019

@lillou111 neviem ako sa umyvas ale tak myslim ze voda by sa tam zaniesla len v pripade keby tam das prst alebo sa kupes.. Neboj coskoro sa zotavis.. Hlavne si oddychni.. Nenamahaj sa... Telo sa potrebuje dat do kopy...

lillou111
autor
30. jan 2019

@lenca3 dakujem pekne a mozem este jednu otazku je dobre jest aj brusnice? Ci to tomu velmi nepomoze?

lenca3
30. jan 2019

@lillou111 to vobec nemam skusenost s brusnicami... Mne fakt pomohol ten caj 3x denne som ho pila a este aj pijem az do menzesu kedze som 3 tydne po kyrete...

lillou111
autor
30. jan 2019

@lenca3 ale ja uz najblizsie nechcem otehotniet

lenca3
30. jan 2019

@lillou111 tak si to treba ustrazit a davat pozor...

dajulka01
30. jan 2019

Ja som tiež bola v 6tt, píla som alchemilkovy čaj, vyvarovala som sa prechkadnutiu, sprchovala sa nie kupala, nepoužívala som intímne gély aspoň týždeň a pol aby sa to tam nejak nezanieslo. Ale hlavne ten alchemilkovy čaj pomohol poprípade ženský. Hlavne sa vývaruj prechladnutiu a radšej sa naobliekať. A nenamahala som sa necvičila dokonca ešte po mesiaci ako som začala cvičiť som cítila mierne bolesti a to som mala už aj prvú MS. Takže treba dbať na oddych aby sa to tam zahojilo

lillou111
autor
31. jan 2019

@dajulka01 dakujem pekne 🙂 dufam ze nebudu ziadne nasledky 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre