Bude to potrat?

askim000
20. sep 2021

Ahojte. Vyzná sa niekto? Znova sa môžem rozlúčiť s babom? Dufaston užívam, stále mam slabé krvacanie

vahcaac
20. sep 2021

@askim000 bohužiaľ, vyzerá to na potrat

renata1405
20. sep 2021

Mas to tam napisane cierne na bielom tak nechapem otazke? Si myslim ze to uz sem ani nepatri.

deti95060810
20. sep 2021

napíš do skupiny zdravotníci na Mk...

deti95060810
20. sep 2021

@renata1405 čo autorka nechápe? však sa len pýta, nie každý pozná všetky slovné výrazy zdravotníkov, tak nechápem prečo máš tak hlúpu odpoveď...😉

whatever1
20. sep 2021

@renata1405 Si veľmi milá a empaticka osoba...

niikoletka
20. sep 2021

@renata1405 a co je čierne na bielom???? Ty si zdravotník? Je tam napísane HROZIACI potrat nie potvrdený, stále je nadej že to bude v poriadku. A ty si už niekedy potratila? Vieš aký to je pocit? Hanbí sa

zafir01
20. sep 2021

@askim000 môže, aj nemusí. Tu už rozhoduje príroda. Mala som MA v 6 a 10 týždni. A všetky tri tehotenstva sprevádzalo krvácanie a špinenie. Pri synovi bol vidno plod no v 8 týždni nebolo srdiečko. Plus som krvacala. Chceli urobiť kyretaz . Ja som chcela počkať ešte deň. Potom počkali, urobili sono a srdiečko bilo...
Nechcem ti dávať falošnú nádej. Ale naozaj ešte nič nie je definitívne teraz v tvojom prípade. Drz sa.

niikoletka
20. sep 2021

@askim000 je to diagnóza hroziaci potrat. Znamena to ze doktor keďže nenašiel embryo nemôže posúdiť tehotenstvo lebo je príliš skoro. Ideálna by bola návšteva obvodného gynekológa ktorý by mal vziať krv a posúdiť hodnotu hcg s usg nálezom. Nedocitala som sa ci na sone bol gestacny vak viditeľný alebo nie. Stále je možnost že sa embryo objaví ak si mala posunutu ovulaciu. Ak vsak gestacny vak viditeľný nebol je šanca dosť mala. Hovorim najlepšie bude dat si vziať krv a postupovať podľa inštrukcií lekára. Musíš sa pripraviť aj na najhoršie

zuzkaa1991
20. sep 2021

@renata1405 tak ako pise pani vysse je napísané hroziaci potrat mne to na pohotovosti stale pisali a to som bola uz v 25tt dg.
@askim000 podla mna sa caka co bude dalej veľa oddychovať brat duphaston vitamíny a podla hcg sa uvidí drzim prsteky

mattkapd
20. sep 2021

@askim000 ešte to nemusí znamenať nič.. Pri každom krvácaní mi napísali diagnózu hroziaci potrat.. Oni niečo napísať musia aby mali zo zdravotku peniaze.. Ale do toho 12tt je to na prírode.. Držím palceky

luccija
20. sep 2021

@askim000 nemusí byť...si len v 6 tt mohla si mať posunutú OVU preto nevidí embryo.Oddychuj držím palce.HCG zobral?

jane1987
20. sep 2021

@renata1405 toto ako fakt? Slovo empatia v slovniku nemas? A zjavne ani citat nevies....jedna sa o hroziaci potrat, takze nie, nie je z toho jasne nic a predpokladam, ze autorka sem prisla po povzbudenie alebo pochopenie a nie pre Tvoj arogantny a primitivny komentar....hybaj sa prejst volakde do prirody a skludni hormon....
@askim000 s touto dg som bola aj ja 2x hospitalizovana, viem, ze to nie je nic prijemne. Nohy vylozit hore a oddychovat, brat Duphaston, hlavu zamestnaj niecim inym, objednaj sa ku svojim jmu gyndosovi a uvidis, co dalej. Teoreticky je to este skoro na nejaky konkretny nalez ale ako pisu baby, nerob si nadeje. Drz sa!!! 🍀♥️

askim000
autor
20. sep 2021

@luccija nie, vo štvrtok idem k svojmu

askim000
autor
20. sep 2021

@renata1405 veľmi pekne ďakujem za komentár, ktorý mi toľko priniesol do môjho života, že teraz od stastia a spokojnosti sa asi hodím pod vlak 🤦

simona139469
20. sep 2021

@renata1405 to ty sem nepatríš… tu predsa ide o život jej bábätka a ty si fakt hnusná keď to tu tak napíšeš. Ja som fakt laik ale nikde, NIKDE tam nevidim aby bolo napísané že potratila

@askim000 A tebe prajem nech to dobre dopadne, budem držať palce. Ako ja sa v tom fakt veľmi nevyznám tiež ale myslím si že treba mat nádej že bude dobre…

askim000
autor
20. sep 2021

Všetkým vám veľmi pekne ďakujem. Zmieruje sa so všetkým. Uvidíme vo štvrtok. Pekný zvyšok dna babule ❤️

maciatkolulu
20. sep 2021

@renata1405 ma to tam napísané čierne na bielom? Dievča, ty nevieš čítať a ešte ty poučuješ.... Neuveritelne

daom
20. sep 2021

Cely konik ide dolu vodou, neda sa to porovnat s tym co bolo pred par rokmi...teraz je IN kazdeho s prepacenim zdrbat, zhejtovat, vysmiat sa...zeny by su tu mali pomahat, poradit, stratila sa empatia...hnus doba 😒 hnus ludia 😔

banderaska29
20. sep 2021

@askim000 ahoj, ja Ťa trošku podporím. moja kamarátka pred 2 týždnami krvácala jasnou krvou.. dostala duphaston a bábatko je v poriadku. ♥ síce už jej povedali, že 9. týždeň, no ona ani nevedela, že toľko, lebo mala normálnu menštruáciu počas tehu aj v lete. tak sa hlavne upokoj vylož nožky ♥

a z takých komentov, ako tu predviedla aj tá vyššie si prosím nič nerob, vytesni to z hlavy, to sú také smutné tety 😀 ♥

lenka188
20. sep 2021

@askim000 asi nikto ti nevie presne povedat, co sa stane. Je to hroziaci potrat. Moze sa stat a aj nemusi. Ja som si tiez v priblizne 6tt odniesla z pohotovosti spravu s rovnakou diagnozou a dcerka ma dnes 6 rokov. Velmi drzim palce! Nech to dobre dopadne.

matkahelka
20. sep 2021

@renata1405 ty nechapes otazke? co ma cierne na bielom? HROZIACI. skus dat do googlu, co to slovo znamena, zjavne mas velke medzery vo vyzname slov

autorka - kluuud, lekar tam nic nevidel, pretoze si bola este skoro. mne ani v 8tt nic na sone nebolo vidno a tiez som stresovala, lebo som spinila. to nic nemusi znamenat- hlavu hore, bude dobre, daj tomu este cas ❤

renata1405
20. sep 2021

@deti95060810 diagnoza hroziaci potrat co sa na tom neda chapat???

renata1405
20. sep 2021

@whatever1 hlavne triezva

renata1405
20. sep 2021

@niikoletka ano som.

renata1405
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ferihegy
20. sep 2021

Hroziaci potrat som mala aj ja dnes uz s mojou 6m dcerkou. Aj som krvacala, aj sa srdiecko nechcelo rozbuchat, aj kadeco ine.
Kludovy rezim maximalny a uzivat lieky. Drzim palce.

renata1405
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matkahelka
20. sep 2021

@renata1405 skladam poklonu tvojmu prejavu, je hodny stvrtej cenovej.

renata1405
20. sep 2021

@matkahelka lebo vy ste tu vsetky inteligentne.Sa zamyslite ci bolo treba komentovat tu 1 vetu co som napisala. A nechapem ani tomu preco sa tu neodpoveda priamo len zakladatelke temy ale otravujete tu ludi co sa len zapoja. Ked odpovie autor ok berem to na odpovede vsetkych slepic nie som zvedava a ani ma nezaujimaju. Porucam sa.

zuzi0911
20. sep 2021

Co je potvrdené??? Žiadny potrat, ale Hroziaci! ... To znamená, že ma nasadené lieky, na udržanie tehotenstva....

Autorka... Kludovy režim, čo najviac oddychuj nič nedvíhaj....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre