Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

velvet26
5. dec 2009

lulu..mnaaam..robis nam tu chutky...my sme mali na veceru len rozky so salamom a paprikou a rajcinou... 😀

slnieckokati
5. dec 2009

no my sme nemali ziadne pripravy. od decembra 2008 som lietala po uradoch a vybavovala papiere. Svadbu sme mali na moje narodeniny, nebolo to planovane. konecne sme dostali povolenie a hned aj termin. oblecenu som mala tuniku a kratke nohavice + flip flopy, manzel bol na tom podobne. svedkovia kratasy a tricko, slnecne okuliare.... 😎 😎 😎 po sobasi sme isli na super zmrzku a potom sme isli na plaz...teda predtym sme sa este na chvilku zastavili doma... 😉

lu.lu.
5. dec 2009

a tie pripravy- ja by som tiez chcela letnu svadbu-jun-september, ale ci buduci rok sa konecne rozhodneme, to je vo hviezdach....cim sa to dlhsie odklada, tym je tazsie sa nakopnut, ale verim, ze ked pride ten spravny cas, tak nas uz nic nezastavi 😉

slnieckokati
5. dec 2009

lulu mnam, ty ale robis chutky. ja sa napchavam mandarinkami, lebo chcem akoze drzat dietu.... 😒 uz som asi 1 kg zozrala...

lu.lu.
5. dec 2009

velvet- aj rozok so salamkou a rajcinkou je mnamka a hlavne s tym nie je tolko roboty 🙂
slniecko-takze svadba na plazi? free style 😉

lu.lu.
5. dec 2009

ja idem to vinko otvorit 😅

cukruska1920
5. dec 2009

ja som schudla za 12 dni co dietujem 4kg...juchu

lu.lu.
5. dec 2009

to je dost cukruska- 4 kg 😨 co papas alebo skor nepapas?
ja dietovat neviem, ja rada papkam 😅

cukruska1920
5. dec 2009

mam 90dnovu dietu...ten prvy tyzden bol horor ale teraz je to uz pohoda

lu.lu.
5. dec 2009

hej, to sa hovori, ze prve dni su najtazsie, sok pre telo, unava.....a po par dnoch mas praveze viac energie,ze?

velvet26
5. dec 2009

baby, priadala som do albumu dalsie fotky tak si pozrite... 😉

slnieckokati
5. dec 2009

velvet, aj ja chcem vidiet...posli mi prosim ten nick

lu.lu.
5. dec 2009

velvet-naozaj ste velmi pekny par-budete mat krasne babatko 🙂 ,ale to vsetky 😉

slnieckokati
5. dec 2009

no ty si ale hviezda, krasna nevesta, manzel je tiez velmi sympaticky. budu modrooke deticky... 😝

slnieckokati
5. dec 2009

cukruska, 4 kg su super. gratulujem. ja nie som velmi na diety, akosi sa mi ich nedari dodrziavat... 😒

velvet26
5. dec 2009

baby, dakujeeem, normalne sa cervenam...no ale ved, ktora nevesta nie je pekna... 😉

sekina
5. dec 2009

velvetik ahoj, tak uz som aj ja kukla fotky zo svadby, fakt ste zlati a ty si bola fakt prekasna nevesta, taka prirodzena krasa a necervenaj sa 😉

velvet26
5. dec 2009

diky moc sekinka...vsetky sme stopercentne kocky... 😉
na chvilku davam laptopik muzikovi, nieco chce robit, no dlho ho mat nebude...ved musim ist za vami predsa.. 😉

sekina
5. dec 2009

tak do skoreho videnia velvetik 😉

sekina
5. dec 2009

babky ozaj a nemate ten pocit, ze uz sme na fore zavisle...ale hlavne ze nam to pomaha v nasom nestasti...teda mne urcite, my si rozumieme...

slnieckokati
5. dec 2009

no ja neviem, zatial ten pocit nemam....seki, ved si registrovana 3 dni.... 🙂 ty zavislacka...

lu.lu.
5. dec 2009

tak ja som registrovana mesiac a priznavam,ze zavisla som 😕 ,ale to je dobra zavislost,mne tu kocky velmi pomohli a poradili.... 🙂

velvet26
5. dec 2009

baby, uz som spat..ani to dlho netrvalo co..
a s tou zavislostou, seki...ja som prave nad tym premyslala pred chvilkou, ked som sa prihlasovala teraz, ze uz asi som na konikovi zavisla.... 😉 ale v tomto pripade ide o pozitivnu zavislost, nie...ved si tu pomahame a to je fajn.. 😵
inak, co robite? my kukame transformers...teda ja jednym ockom..

lu.lu.
5. dec 2009

ja laptop na kolenach a tiez jednym ockom kukam x-factor, to je ako slovenska super star. pohodka 😅

snazilkant
5. dec 2009

ahojte kovka ja som akurat prisla z prce maximalne unavena 😒

slnieckokati
5. dec 2009

snazilka chuda, ty si dnes bola v praci...ja kukam tiez Transformers, je to celkom dobre

lu.lu.
5. dec 2009

uf snazilka,aspon mas zajtra volny den?
pod si k nam oddychnut, vyloz nohy, nalej si vinko a chatuj 😉

velvet26
5. dec 2009

lu.lu..mam rada celkom tieto sutaze, x faktor mali tusim aj v cechach, no nepozeravala som..
ahoj snazilkant....no to dost neskoro chodis domov, co robis v nejakom nakupnom centre?

snazilkant
5. dec 2009

slnieckokati
ano dnes som robila a aj zajtra idem do prace ☹
no sice v pondelok a utorok budem mat volno 🙂

lu.lu.
5. dec 2009

tak si aspon urobis vikend na zaciatku tyzdna 😉
ja to mam tiez velvet rada, taka oddychovka. a aj strictly come dancing-to je zas ako nase Lets dance...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre