• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

25. júna 2017 
cukruska1920
a robili ty kyret ? v ktorom si bola tt
15. dec 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sa este uvidi...zaciatkom janura mam volat na vysledky a podla toho sa rozhodne ci budu injekcie alebo budu stacit lieky..tak uvidim
15. dec 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazilka, ake je to zlate, jak ty nam davas aj tie cisla k nicku...cukruska1920 :frowning2:
15. dec 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, citala som si v robote priebezne co je tu nove, no az som stratila rec a slzy mi vyhrkli do oci.... tak som si to este raz precitala doma - gabi, eviq - drzte sa, psychicky to musi byt strasne, ale neostava nam nic ine len verit ze buduci rok bude lepsi...

marion - tiez som si myslela, ze praca mi pomoze na to zabudnut, ale musim povedat ze navrat do prace je velmi tazky, hlavne ked vsetci vedia co sa mi stalo a ja sa musim tvarit aspon ako tak normalne... v robote si clovek este viac uvedomuje, co sa mu stalo, ja som bola minuly tyzden na tom lepsie ako teraz dva dni v robote...
15. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento smailik som myslela :slight_smile:
15. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak uz mam tiez ciastocne vysledky z imunologie, zatial je vraj vsetko ok
a hematku a genetiku mam az v januari
15. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuztek, veru, tazko pretazko sa vracia spat do prace.. :confounded: no nic, nasu nadej ze to nabuduce vyjde nam nikto nezoberie..a musi to vyjst.. :dizzy_face:
15. dec 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuztek, super, a co konkretne na tej imunologii skumaju, este to by som chcela v januari absolvovat..
15. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla , mna uz sme si dost vytrpeli, a nabuduci rok bude pre nas vellmi plodný a stastny az do konca
15. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si myslim...toho stastia som mala asi az prilis nielen v tomto roku, ale aj celkovo v zivote, akurat som nad tym tak premyslala, ze toto bola najhorsia rana osudu...hm... :unamused:
15. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tam mala serologiu = vselijake patogeny - toxo, chlamydie, hepatitidy, listeria, yersinia,... potom mi dala robit zelezo, potom hormony vratane stitnej zlazy, a imunologicke poruchy = antifosfolipidovy syndrom, to by mali byt protilatky proti spermiam a tiez protilatky proti zarodku
15. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazilka..hej robili....prvykrat som bola v 8tt a druhykrat v 11tt
15. dec 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra budem vediet viac, kolegynin manzel robi v tom labaku kde je moja krv, tak to budem mat z prvej ruky :slight_smile:
velvet
ako hovoris, ked presne aj ja nadtym premyslam , skutocne v zivote mam vela stastia,
mam uzasneho manzela ... a vela inych veci.

takze my sme vlastne stastne zeny s ranami na srdiecku
uff, dvakrat , tak to ti posielam vela pozitivnej energie

a teraz si ok
15. dec 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazilka...dakujem... a ci som ok? dufam... ale strach uz bude stale
15. dec 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska
tak strach urcite bude my by sme chceli zacat so snazilkovanim v januari to bude 5 mesiacov som som po kyrete, pojdem na kontrolu k dr. tak som zvedava, ci bude vsetko ok
15. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuztek, tak podla toho co pises, tak vela veci z toho vysetruju aj na infektologii a endokrinologii...no a tie protilatky proti spermiam, to nebudeme mat ani jedna co sme tu, no nie...a proti plodu..hmmm..to netusim, no ked sme to potiahli skoro vsetky do 3 mesiaca, tak neodislo by babo aj skorej, keby boli tie protilatky? to su len take moje laicke uvahy..
15. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby protilatky proti embryam maju len tie baby co nevedia otehotniet a my s tym problem nemame...a protilatky na embryo su spojene s protilatkami na embryo :wink:
15. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska
no otehotniet sme problem nemali a dufam ze ani ten problem nebudeme mat, podla mna uz by sme nemuseli mat ziadne problemy,
hmm no ja mam teraz jeden velky PROBLEM som HLADNA :grinning:
15. dec 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam problem a som rada ze sa na to prislo... a co sa tyka toho hladu ja uz som sa napapala...som si urobila vifon polievku
15. dec 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne nezistili nic ze som ok
no ale potom neviem preco sa to stalo
15. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, vifon polievky tie mam rada no najlepsie su tusim tie wishu, iba v bille som ich videla, no stoja za to..vyskusaj, ked cinska chemia, tak riadna, no nie? :grinning:
snazilka, dobru chut.. :wink:
15. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.. no ja som rada ze viem pricinu...lebo keby mi povedia ze som zdrava tak by som isla dotoho s tym ze coked zas potratim...
15. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, urcite je to takto lepsie, ked presne vies, kde problem je a ako sa da vyriesit..urcite to do tretice vyjde, neboj... :wink:
15. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velvet...mmh..dufam :frowning2:
15. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrusik...nebojkaj, hlavu hore,idete do toho a mozno uz mrnusik je na ceste...moooc ti drzim palceky, ty budes urcite prva z nas, co jej to vyslo..aaaaleee, my sa k tebe s radostou neskor pridame... :dizzy_face:
15. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velvet
tak presne vellmi rady sa k tebe pridame k tebe ak budes tehu :slight_smile:
lebo aj my chceme byt tehu
15. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazilka...ty budes urcite predo mnou... :slight_smile: moc ti to zelam...my chceme zacat vo februari a mozno az v marci, ved uvidime, ako sa to s tym menzesom vyvrbi...
15. dec 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja budem urcite mudrejsia po 14.1 ked pojdem k dr.
tak uvidime ci budem pred tebou alebo spolu :slight_smile: tehu
ako nie spolu ale naraz :grinning:
15. dec 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok