Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

trinitka87
18. dec 2009

maj sa lubka

trinitka87
18. dec 2009

uz som bola zvedava ci a co sa zisti a teraz zase cakat...

trinitka87
18. dec 2009

tu krv by som nejako aj prezila, len to cakanie je strasne... 😒

janirea
18. dec 2009

ved prave trini,,,,keby nam davali metál za cakanie, tak sme obkvackane ako vianocny stromcek 😠
zoziera to ,,,a teraz vianoce, dovolenky,,,, 😒
ja si tiez asi este naivne myslim, ze buduci tyzden okrem hemato vybavim aj obvodnu este,,,,

ale musim uz off,,,,prisiel mm po mna,,,,drzkajte sa,,,ahojte

trinitka87
18. dec 2009

ved to, neznasam cakanie

maj sa janirea

trinitka87
18. dec 2009

tusim uz tu nikto neostal

zuztek
18. dec 2009

ja este ano 🙂

tiez sa nacakam, nejake vysledky uz mam, ale na hematku a genetiku som objednana az v januari, a potom kym budu vysledky... nekonecny pribeh

trinitka87
18. dec 2009

ahoj zuztek

ako to tak vidim, aby sa to vobec stihlo do toho maja ako sme si naplanovali. teda pol roka, no nenahnevam sa ani keby sme mali zacat v juny

livuskad
18. dec 2009

ahojte babi a mozem uz pit? 3 dni po kyrete snubenec ma zajtra narodky tak som si chcela aspon trochu s nim vypit dakujem...:D

trinitka87
18. dec 2009

no to ti neviem poradit ci sa moze.
ja som brala potom este injekcie tak neviem.
ale ak sem pridu ine baby mono budu vediet viacej aj poradia

zuztek
18. dec 2009

livus - ak s normou tak asi ano 🙂

inak som sa docitala tu na fore v teme Sarapis (materska kasicka), ze je to dobre na ovulaciu aj na vystelku maternice (asi podobne ako kvapky femi), ze vajicko sa lepsie zahniezdi, mate niekto s tym skusenosti?

trinitka87
18. dec 2009

ako som pisala ja som sa o tom dozvedela az od lubky.
ale vyzera to vazne dobre.
normalne o tom uvazujem

zuztek
18. dec 2009

no, tak teraz neviem co vyskusat skor, ci tie femi kvapky alebo sarapis, lebo nechcem to prekombinovat 😅

trinitka87
18. dec 2009

rozhodla by som sa hlavne podla ucinkov co je lepsie, a v neposlednom rade aj ceny.

velvet26
18. dec 2009

ahojte kocky..
tak uz som pekne doma, po praci sme boli nakupit, napapana teraz mozem vegetit..
trinitka, jaaaj, tak to je teda smola, ze musis ist znova na tu krv..a tie vysledky na tej hematologii veru trvaju dlho...ja mam volat v pondelok, ze ci uz budu...tak mi lepi...jaaaj..no ved uvidime.. 😉

genialna..to som rada, ze sa vam druhykrat babatko podarilo na prvy sup..super, gratulujem, zachvilku uz budete traja... 😵
chcem sa spytat, ak nas este citas, ze ci si si aj ty po tom prvom raze vybavila tie odborne vysetrenia a ci ti pripadne nieco zistili..hm

trinitka87
18. dec 2009

ahoj velvet

velvet26
18. dec 2009

ahoj trinitka... 🙂
o tom sarapise som este necitala, no skusim nieco pozriet na nete..ja urcite planujem douzivat tie femikvapky, stoja len 5 eur a vydrzia cca. 7 az 8 tt..

livuska, ja som uzivala po kyrete 7 dni antibiotika a aj som si sem tam dala poharik vinka..ked sme isli kamosom na navstevu tak aj trosku viac..tak s mierou sa podla mna moze, aj ked na antibiotika by sa pit nemalo.. 😅

snazilkant
18. dec 2009

dievcata chcem sa opytat nao su tie femikvapky ?
mozu sa brat aj ked uz by som bola nahodou tehu

trinitka87
18. dec 2009

ved to sa tazko rozhoduje ci kupit femikvapky, alebo sarapis, i ked kazde ma asi svoje vyhody a prednosti.

velvet ty si spozorovala nejake zmeny po tych kvapkach? pomohli?

velvet26
18. dec 2009

trini, zatial ich beriem len tri dni.. 😀 a dostala som mrsku..tak mozno mi k nej napomohli..
snazilka, no poviem ti presne, som si ich bola zobrat, tak ti podla obalu pisem...priaznivo posobi na zenske organy, vynikajuci doplnok pri liecbe zapalu vajecnikov, pomaha spravidelnit menstruacny cyklus a odstranit bolesti pri menstruacii, zlepsuje stav vajecnikov a tym casto dochadza k dlhoocakavanemu otehotneniu..

su na prirodnej baze, obsahuju nechtik lekarsky, alchemilku obycajnu, kapsicku pastiersku, hluchavku bielu..
neviem, ci sa daju pouzivat pocas tehu, no ja ich potom brat nebudem, pre istotu... 😉

snazilkant
18. dec 2009

no lebo akosi sme sa s manzelom dohodli ze sa asi zacneme snazilkovat , 🙂

trinitka87
18. dec 2009

si myslem ze pocas tehu ich uz netreba brat i ked su na prirodnej baze.
ako sa pise pomahaju k otehotneniu a teda pocas tehu uz splnili svoj zamer 😀
snad som sa zrozumitelne vyjadrila

velvet26
18. dec 2009

este na pribalovom letaciku pisu, ze su aj vhodne pri liecbe mykozy, odstranuju rozne druhy vytokov, kt. byvaju sposobene bud nespravnou cinnostou vajecnikov, nevyvazenym PH v posve alebo roznymi kvasinkovymi infekciami..
a pisu tu aj o tom, ze v tehotenstve je to treba prekonzultovat s lekarom, lebo pripravok obsahuje 24 percent alkoholu...

trinitka87
18. dec 2009

ja akurat beriem femibion 800, a este sa rozhodnem ci kvapky alebo sarapis

snazilkant
18. dec 2009

trinitka
no ja ich tiez beriem a nic ine zatial nie

trinitka87
18. dec 2009

kvapky ci femibion? 😅

snazilkant
18. dec 2009

femibion 😅

velvet26
18. dec 2009

trini, jasne, pocas tehu uz ich treba nebude.. 😉
vsak skus tie kvaky, nie su drahe a citala som o nich aj na inych forach, ze su dobre..a femibion beriem aj ja.
snazilka, drzim palceky, nech to vyjde na prvy sup.. 😉 a kedy zacnete, este teraz v decembri?
my asi v tom januari, podla jonasa by to malo byt dievcatko.. 😵 jaaaj, ja som sa teraz zasmiala, skoro som sa zadrhla, som sa pytala muzika, ze ci zacneme v tom februari, ze to bude dievcatko..v marci mame mat podla jonasa chlapca...a on, ze radsej v tom marci, ze ked si moze vybrat... 😀 to je potvora, co on by chcel radsej chlapca..
no uz som sa s nim dohodla, ze aj tak zacneme vo februari, predsa len bude aj valentin...tak trochu romantiky nech mame... 🙂

velvet26
18. dec 2009

jaj, myslela som vo februari, ze zacneme...nejako sa mylim, uz zas to vinko ucinkuje... 😎

snazilkant
18. dec 2009

velvet
no manzelika som pritlacila uz teraz pred 3 dnami 😀
tak uvidime ci sa na prvu supu podarilo 🙂

no uz mam vetkeho dost, myslim hlavne robotu, tak snad bude vsetko ok a ked pojdem k Dr. 4.1 na odber HcG tak ze mi poviem super spravu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre