Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

velvet26
20. dec 2009

ahoj luli...tak to ano, to je lepsie, ze to ma maly teraz, potom uz budes moc spokojnejsie tehulkovat a nemysliet na to, ci a kedy kiahne dostane..
no vlasky, na tu moju ciernu farbu to chytilo asi tak, ze su samozrejme stale cierne, no celkom pekny lesk maju...necakala som nic prevratne, lebo nebola zosvetlovacia..no nabuduce si kupim tu svoju, po nej mam lepsiu kvalitu..

lenkaxy
20. dec 2009

ahojjj-te.

lulu vitaj na slovensku. Dugam, že malého čkoro kiahne prestanú trápiť. Ale podsstatné, že ste to takto bravúrnbe zvládli. Myslím let a tak....

velvetka - už si kjasavica, ale to si aj tak , či s černými, či zosvetlenými. Proste kočanda - to podla svad. doto. 🙂 😀

velvet26
20. dec 2009

dnes som sa inak dozvedela, ocino mi hovoril, ze jeho kamaratovi umrel vnucik 4 rocny na pracaciu chripku...davali aj v tv, ze 4 rocny chlapec zomrel..hrozne...a jeden vnuk mu pred 6 rokmi zomrel tak, ze ho zrazilo auto, ked sa bicykloval a teraz tento druhy..musia mat strasne vianoce, este jeden vnucik im ostal.. ☹

velvet26
20. dec 2009

lenkaxy, dakujem, ze krasavica..no to sme tu my vsetky...
no tie svetle konce to by som chcela dajako poriesit..

lu.lu.
20. dec 2009

ahoj lenka 😉

boze velvet, az ma zamrazilo, to je to najhorsie, co sa moze v zivote stat, ked umrie dieta 😢 😢 ... a este dve deti ☹ .....to je take smutne

lu.lu.
20. dec 2009

kocky, ja uz pojdem, venovat sa rodinke 😉

zajtra idem k mojmu lekarovi, tak som velmi zvedava co a ako bude, potom sa vam ozvem

pekny zvysok vikendu,papa 🙂

velvet26
20. dec 2009

aj ja som bola z toho mimo, ten ocinov kamarat ma ucil aj na vyske je pravnik..aj nasi boli z toho hotovi, predsa len poznaju ich osobne...este ten jeden chlapec im ostal no aj ten chudak prezil smrt dvoch mladsich bracekov, to je hrozne aj pre neho.. 😔

lenkaxy
20. dec 2009

aj ja som sa dnes tak zamyslela, že aké je t hrozné, ked sati už miminko narodí a potom o nehoi prídeš. To je naozaj smutné. Staráš sa, vyňuňunkáš si ho od malička a potom sa Ti toto stane. To je hrozné, to ako ked baby prídu o mimčo po 25 t.t. ☹ ☹

velvet26
20. dec 2009

aho luli...drz sa..ja zajtra volam na tu hematologiu rano ci maju vysledok, tak mi lepi... 😅
tak papa

velvet26
20. dec 2009

baby..musime vsetky chmurne myslienky vyhnat z hlavy, zivot je naozaj niekedy velmi kruty..ved aj to co sa stalo nam bola pre nas najhorsia rana, no verim, ze uz len dobre veci nas budu stretavat.. 😉

lenkaxy
20. dec 2009

aj aj verím, že už len pozitíva na nás čakajú 🙂

My sme dnes s manželíkom zapálili krb a strááášna romantika je u nas doma. Samo remo s vínkom 😉 A aj labrador je spokojný, sme zase boli so známymi v meste, tak labík dostal trošku vínka,.....hrozné aká je ona alkáčka - - - presne ako majitelia, no nie nadarmo sa hovorí, "aký pán, taký pes " 🙂

velvet26
20. dec 2009

lenkaxy, tak to potom pijete do trojky, vsetci.. 😀
akej farby je havinko a a ako sa vola??

velvet26
20. dec 2009

inak, mam taky navrh, buduci rok by sme mohli privitat aj tym, ze si otvorime uz tu novu stastnejsiu temicku, co sme sa bavili o nej..tak baby, aky bude nazov??? 🙂

lenkaxy
20. dec 2009

xi xi ani noootak niako 😀 😀 😀

havkáška je svetlučka, mam taký pocit, že s pribúdajúcou zimou sa nám sfarbuje stále do svetlejšej farba 🙂
a volá sa Schella. Priznám sa bola to taká náhrada za mimčo---sme sa na to pred rokom ešte necítili. Inak o tom istom hovorí aj film Marley a ja. Je to s Jeniffer Aniston a Owenom Willsnom. Kamaráti, kt. videli tento firm, hovoria, že je to presne o NÁS dvoch s mm. A aj Jeniffer tam prvý krát o mimko prišla, ale potom mali už 3 nádherné deti - - - aké krásne je verriť filmom, no ale vrelo odporúčam na kukandu 🙂

velvet26
20. dec 2009

lenkaxy, tak to musi byt krasny psik.. 😵 mne sa pacia aj ti cierni, asi tiez na mna plati aky pan, taky pes..aj ked musim priznat, ze radsej mam macicky..
a film som nevidela, diky za tip, skusim povedat mm, aby zohnal...urcite bejbinka budeme mat, len si este musime pockat chvilku.
vcera sme kukali tu komediu, co som spominala, dakujeme ze fajcite, no moc ma to nebavilo, aj mm skonstatoval, ze divny film..nic moc..
dnes bude na programe superstar..tusim poslem smajdovi hlas, lebo sa mi ten chodur uz nejako prestava pacit, spieva stale tak isto, monotonne..

lenkaxy
20. dec 2009

...ale som dobre pohaluzila v písaní, čo už, to zase to vínčo z vianočného trhu a aj medovinka - mňňňňamuuuškyyy 🙂
čo sa týka tej novej témy, tak asi to "tehotná na druhý šup", alebo "nádej", alebo "verím" neviem, asi také niečo pozitívne, skúsime spojiť hlavičky dohromady a snád na niečo "plodné" prídeme 😀

velvet26
20. dec 2009

lenkaxy, vsak kukam, co pises, hned tu prvu vetu, ze nijako..ja ze psik sa nijako nevola..tak som sa hned zacudovala, ze to ako jej potom hovorite??? 😅
tehotna na druhy sup....to sa mi celkom paci.. 😉

lenkaxy
20. dec 2009

my sme komediu "dakujem, že fajčite" videli a tiež i myslím, že nič moc, ani mm sa to moc nepáčilo.

Ale toho "Marleyho" si určite kuknite, je to super. Ale aj dosť smutné, ja som pri tom rumázgala, vždy, ked som to videla...a to som to videla asi 3x a asi aj dnes si to kuknem, skúsim ukecat mm. Na druhý a tretí a viac tý kát už nepozeráme koniec, ten je najsmutnejší. A hlavne, ked si predstavím, že aj my máme presne takého havkáča ako je tom filme, len je trošku nižšia, pretože je to fenka a vo filme je to ON-pes.

velvet26
20. dec 2009

lenkaxy, idem asi uz off..musim si este nechtiky urobit a potom tu superstar budem pozerat..
tak pekny vecer este a zajtra mi drzte palce, ked budem volat na tu hemato.. 😉
pa kocky

lenkaxy
20. dec 2009

---to nijako je niako, to je odpoved na to že pijeme do trojky- - - ako si písala 😀

lenkaxy
20. dec 2009

držíme palčeky, daj vedieť,ako si dopadla. Ja idem 11.1 - taký magic dátum.
Pa bru nocku

zuztek
20. dec 2009

ahojte, doobeda som bola v robote, a poobede v meste, v KE je brutalnych -15 stupnov, ani medovina ma nezahriala 😅

lulu - myslela som ne teba, ci v poriadku doletite, vsade nejaka kalamita... vitaj na Slovensku 🙂

co sa tyka novej temy, suhlasim ze nieco optimisticke by to malo byt, mozno "tesime sa na plodny rok", "2.pokus v roku 2010", alebo nieco co lenka navrhovala...

pekny vecer vsetkym

janirea
21. dec 2009

ahojte,,,ja len na skok,,,bola som rano na hematke,,,zobrali mi 4 skumavky krvi a za polhodinu mam tam ist znovu, tak som zatial prisla domov, v nemocke sa mi nechcelo cakat

baby, taka je zima, ja sa neviem doobliekat
ja som tiez piekla medovnicky, len sa mi do nich "nastahoval" mm a neviem, ze ci este nieco ostane 😀

velvet, drzim palce na hematku

pekny den vsetkym

cukor
21. dec 2009

janirea.....tak ako si dopadla na hematologii?

lu.lu.
21. dec 2009

ahojky kocky,

ja tiez len tak na skok, musim este do mesta bezat...tak bola som rano na gynde- a velmi sa mu to nepozdava 😒 , lebo ja totiz este stale sem tam spinim... dal mi lieky- ascorutin a dicynone- tak nejak sa to vola, v stredu na kontrolu...

so mnou je ten problem, ze vzdy pridem len tak na 10-14 dni a to sa tazko nieco riesi, bral mi ster na HPV a v stredu chce robit dalsie

robil mi aj ultrazvuk a ze maternica sa mu velmi nezda, ze tam stale cosi je ☹ , male, ale je, ze na dalsi kyret to nevyzera( to mu pekne dakujem, by ma porazilo, keby ma chcu zase cistit)..........tak ja uz fakt neviem

idem v meste pozriet tie femikvapky, v dvoch lekarnach ich nemali....ozvem sa vam vecer
pa 😉

lu.lu.
21. dec 2009

janirea, velvet- ako hemato?

trinitka87
21. dec 2009

lulu,
mne sa stalo presne to iste co tebe. stale som tam nieco mala / a nie malo/ ale pri MS vacsina odisla.
chvalabohu som nemusela do nemocnice, lebo aj to mi hrozilo

velvet26
21. dec 2009

ahojte kocky, ja len tak v rychlosti,
volala som na tu hematologiu teraz, vysledky sú...mam prist zajtra na kontrolu a dr. mi presne povie, ze ako dopadli..pytala som sa sestricky, ze ci su zle ona povedala, ze nema v kompetencii ich hodnotit, ze to robi dr..tak zajtra rano o 7.30 tam idem...
taaaak mi bilo srdce, ked som tam volala...a akurat som stretla u nas v praci aj toho gyndosa, co mi dal tie vymenne listky, sme sa bavili, povedal, ze ked vsetky vysledky budem mat, aj tie z genetiky mam mu zavolat, cele mi to pozrie...a pytala som sa ho aj na tu imunologiu, to povedal, ze nie je potrebne vysetrenie, ze to su velmi specificke pripady, kedy je problem tam...tak asi tam nepojdem..
pekny dnik zatial
pa kocky. 😉

trinitka87
21. dec 2009

ahoj velvet, to je dobre ze uz mas vysledky... ako by som bola rada kebyze ich mam aj ja uz. ☹

tak skoro to ale nebude

velvet26
21. dec 2009

ahojte kocky, ste tu dakto?? 😕

jaaaj, konecne odpocivam, narocny den v praci bol...
lu.lu, to ma mrzi, ze nemas este vsetko ciste..to mozno preto, ze si mala slabsi ten menzes prvy, nehovorila si o tom dr.? no urcite to bude ok..neboj, len to asi dlhsie trva..
mne uz menzes aj konci, sice len 4 den, no stacilo minula som skoro 3 baliky vloziek, dobre co..inak, mne vzdy menzes trva len 4 dni, tak hadam je to dobre znamenie, len ho mavam min. o polovicu slabsi..nuz, uvidime, aky bude dalsi..inak, aj ja by som chcela skoncit na kontrolu aj ku gyndosovi, po novom roku mu zavolam a dohodnem sa, ze kedy by som prisla...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre