Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

trinitka87
28. dec 2009

mozno staci zmenit myslenie inym smerom a hned sa podari. a k tomu pomozu aj kvapky alebo sarapis

trinitka87
28. dec 2009

gratulujem desmodka.
kiezby sme aj my mali nabuduce taky priebeh

trinitka87
28. dec 2009

je tu niekto????

velvet26
28. dec 2009

ahojte...
trini, akurat som dosla...mali sme veceru z prace...no uz som doma...pekne aj okupkana.. 🙂

velvet26
28. dec 2009

desmodka, parada..super, ze si k nam nakukla a dodala nam energie a nadeje...dakujem ti moc a zaroven ti zelam len to dobre...nech sa tvojmu babatku aj tebe dari.. 😉

trinitka87
28. dec 2009

aj ja okupana a pozeram tv a aj na nete

velvet26
28. dec 2009

trini ja to iste...mam pustenu telku a ficim na laptope, no ani neviem ze co davaju...co tak lustrujem na nete jedna radost...
tusim sme tu len my dve same, co.... 😅

trinitka87
28. dec 2009

asi ano. akurat som pozerala v teme tehotna po potrate, ze kolko tam je tehuliek naraz...
ani sa nenazdame a budu pribudat aj tu.

velvet26
28. dec 2009

trini, aj ja verim, ze aj my uz o par mesiacov budeme si veselsie veci pisat... 😉
jaaaj trini, stale som akosi cela z toho trochu mimo, myslim tu trombofiliu...hmmmm... 😒

trinitka87
28. dec 2009

neber si to tak. viem ze sa mi to lahko hovori, ale aspon vies nejaku pricinu co to mohla sposobit.
keby to zistili mne, bola by som v dalsom tehu o nieco pokojnejsia,ze mi injekcie pomahaju a ze bude dobre.
a to je to optimisicke myslenie

velvet26
28. dec 2009

inak, mala som naplanovane, ze ked ostanem druhy krat tehu nepoviem o tom v praci nikomu min. do 4 mesiaca a takto to budem musiet povedat hned...a hned aj navstivit dr..a potom hematologiu, aby mi nasadili liecbu..pravdepodobne pojdem tiez hned na PN, takze zas to budu vsetci v robote hned vediet...ale nech, podstatne je to, aby sa babatku darilo..

velvet26
28. dec 2009

ja viem trini...no predsa len je to sok...a zrovna mi to vyslo tak, ze som mala vysledky 2 dni pred vianocami..tak cele to bolo take divne..no nic...ako pises, aspon budem pokojnejsia, ze to mam pod kontrolou...a zvladnem to...a basta.... 😎

trinitka87
28. dec 2009

ale hlavne je aj to, ze doma budes mat pokoj a nebudes sa rozculovat v praci / este som nespoznala pracu kde je pokoj/, a to co by si mysleli v praci by mi bolo uplne jedno a myslela na babo a ine veci

trinitka87
28. dec 2009

presne tak, v tom bude ten rozdiel od predchadzajucich tehu, ine sice s injekciami ale pod kontrolou dr

velvet26
28. dec 2009

trini...v tom mas uplnu pravdu...ja som to aj pri prvom raze tak zobrala, isla som k dr..a ako mi potvrdil, ze som tehu, hned som dosla aj s PNkou do prace...tak si vies predstavit, riaditelku skoro drblo, no prezili to vsetci..aj ked navrat bol otrasny, ale vsak poznas to sama...hm...ty pojdes urcite tiez hned na PN, ze...

trinitka87
28. dec 2009

tento rok chodim len po lekaroch, viacej nez za cely zivot. 😔
a v januari pokracovanie, vysledky + caka ma aj preventivka u zubara 😝

trinitka87
28. dec 2009

ano, tentokrat urcite, naposledy som to nestihla, bolo vsetko ok, tak som si povedala,ze nabuduce poviem nech ma necha pre istotu na PN,ale nestihla som. na druhy den ma cakala nemocnica

trinitka87
28. dec 2009

pozerala si tu stranku co su tu vedla reklamy, zdravy svet,aj tam su vselijake caje,aj na podporu tehu a udrzanie, tusim za 79,- sk

velvet26
28. dec 2009

trini, vies co...este som nepozerala..idem kuki...
na facebooku ma teraz zaujali instante ocne tiene na oci...proste len si prilozis na viecko, potiahnes a uzasne namalovane oci mas...celkom to vyzera ok...mozno si na skusku nejake objednam..

trinitka87
28. dec 2009

tie tiene pozrem aj ja.. 🙂

velvet26
28. dec 2009

trini...ja ked budem pichat tie injekcie tak by a vraj moc bylinkove caje nemali pit, asi znizuju potom ucinok, a vraj ani ovocne...a to ja cajiky moooc lubim, ved ak to bude pre mna aktualne tak sa na vsetko popytam dr..

velvet26
28. dec 2009

diky za link...celkom dobre veci tam su...pokukam asi zajtra.. 😉

trinitka87
28. dec 2009

to som nasla len nahodou.
a na facebooku som nenasla tiene ale akysi novy hit buduceho roka, silikonove hodinky

velvet26
28. dec 2009

trini, chcela som ti tiez poslat link a uz ich nemozem najst...ani som si nezapamatala, ze kto ich vyraba...no urcite zajtra alebo kedy skusim pohladat a napisem ti...fakt to vyzeralo skvelo, to su nanesene tiene na takej folii, prilozis, potiahnes a hotovo...

trinitka87
28. dec 2009

aha, myslis ze to bude lahko aplikovatelne?

velvet26
28. dec 2009

no trini, netusim...prezentuju to tam tak...no ktovie...mozno je to nejaky shit, co ani nedrzi na vieckach... 😀
jaaaj, akurat kukam na mtv live koncer mando diao vo valencii a davaju taku super pesnicku, co od nich milujem...spevak je clekom dobry typek, takz drzy ksicht...lubi sa mi... 😉

lenkka81
28. dec 2009

Baby ahojte ste tu?

velvet26
28. dec 2009

leni, este hej, no uz aj pomaly pojdem asi aj spat...zajtra znova do roboty....no urcite cez den nakuknem...tak pekny vecer este a bruuuu nocku.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre