Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

velvet26
29. dec 2009

trini, nasla som tu stranku s tymi ocnymi tienmi...je to www.ganelli.eu
tak si mrkni, vyzera to celkom zaujimavo..

trinitka87
29. dec 2009

no velvet, vyzera to veru celkom dobre 🙂

cele som to pozrela aj video, najviac ma zaujala cast tusim kontakty, a ta spolupraca, celkom rada by som nieco take robila, mat s niekym taku pracovnu spolupracu, predavat, rozsirovat kontakty a tak. / netvrdim ze konketne s nimi, este som nenasla ten spravny smer / 😅

trinitka87
29. dec 2009

nikto tu nieje?

velvet26
29. dec 2009

trini....ja som tu..uz sme domka, najedeni..popijam biele vinko..tak ako dobre.. 😵
dnes som si kupila inak ovulacne testy, len tak ze skusim zo srandy, co ukazu, lebo mi asi zacala ovulka podla priznakov, pichanie vajecnika a ten vytok, co byva pri tom..a narychlo som s jednym isla na wcko v praci, ze urobim a uplne som ho znicila, vobec som nevedela, kt. cast mam ocikat, co vam poviem, bol tam taky kusok, co som odtrhla a ze ten sa nemal..tak mi ani nic neukazal, s kolegynou sme sa smiali..tak neviem..no lepsie tusim ani nezacat testovat, lebo potom sa clovek len na to namota... 😅

trinitka87
29. dec 2009

nikdy som si nerobila ovu testy tak neviem,to niesu ako tehu? ze tam je modra sipka.
ja som si povedala, ze budem robit az tehu a aj to az bude na to dovod.
🙂 🙂

velvet26
29. dec 2009

trini...mne dala kolegyna rychlu instrukciu, ze to je to iste ako tehu test...dojdem na zachod a tam taky kusok trci...tak som ho odtrhla a ze to sa nemalo...no neva, tiez som to brala len tak, ze skusim...lebo vcera sa testovala kolegynka na tehu test..ma takeho ducha..dost slabeho, meskaju jej uz 14 dni a zajtra ide k dr...tak som moc zvedava, ci je alebo nie je tehu..moc jej to zelam, snazia sa uz od februara..tak bolo by nacase, keby im to vyslo... 🙂

lenkaxy
29. dec 2009

Ahojte fešandy.
Aj my sme už domka s MM a so psom. Popíjame červené vínečko a ideme si dať strááášne zdravú večeru - že hranolky a kuraciu nožku.

Sme boli na domčeku a potom sa prejsť. Asi som nespomínala, sme si kúpili domčeka, tak prerábame. A aby toho neboloo málo, s tým domom sme mali pri kúpe neskutočné problémy, že exekúcia..... 😒 , ale nie nami zavinená, ale od predávajúcich....tak sme sa riadne natrápili, sme nemali ani peniaze, ani dom. Ale už je to chvalabohu za nami, tak už len tá prerábka. Pred časom (cca1-2r.) sme prerobili bytík, ale to nám bolo málo, tak hups ho na dom 🙂
No a to nám naši aj svokrovci hovorili, že MA bol asi kvôli tým všetkým stresom okolo toho, možno aj hej, aj ked???

trinitka87
29. dec 2009

tak to ste mali aspon srandu v robote. 🙂
ja som sa akurat dozvedela, ze moja kolegyna je tehu a tiez jej to samozrejme prajem. ved aj my sa dockame, skorej ci neskorej, no nie?

velvet26
29. dec 2009

lenkaxy, parada...domcek..to by som aj ja prijala..bytik je uz malo tusim pre mna...ale vsak bude aj domcek casom.. 🙂
s tou exekuciou, to je sila, to na liste vlastnictva nebola zapisana v casti tarchy, alebo ste to zistili az neskor? tak chvalabohu, ze vam to tak dobre dopadlo, ja robim hypoteky a LV preverujeme velmi dokladne...ale asi ste na to uver nebrali..ci?
a prosim ta nepripustaj si nieco take, ze sa to stalo kvoli stresom..to urcite tak nebolo...tak bud kludna v tomto..

trinitka87
29. dec 2009

tie zdrave vecere pozname aj my.
lenkaxy, to je dobre, ze je vsetko vyriesene, mozno tam bola suvislost MA a stres, ale zase na druhej strane, kolko inych bab ma stres, alebo ani nevedia ze su tehu a nic sa im nestane

velvet26
29. dec 2009

trini...hej, bola sranda...ja tam sedim, kukam, ze cooo, ako sa to pouziva...a potom ona mi klope, ze co ako ti vysiel test? tak jej ho ukazujem taky dotrhany a ona rehot, este mi ho chytila taky ocikany do ruk a ja ze nechytaj, je cely ocikany a ona v pohode...vsak ruky sme si umyli... 😀

lenkaxy
29. dec 2009

Včera som bola veeeelmi dlho hore, asi do 6:00 ráno, MM už vstával do robotky 😀 To asi po tom, čo u nás boli známi, sme popili asi do polnoci a tak sa mi už nedalo buvať.... no a tak som brúsila po nete, aj koníkovi a narazila som na tému, že prvý krát tehu v 45-ke. Čo na to poviete?Bola tam aj taká kočka, čo bola zásadne proti, že by nechcela byť babinou v domove dôchodcov, ked jej dieťa bude maturovať, dobré že? 😀

A v súvislosti s touto témou, som sa tak zamyslela nad tým našim druhým tehu. Že kedy by sme sa asi tak mali začať snažilkovať? Najskôr som si myslela, že hned, ale teraz sa to dajako pomenillo. Začala som premýšlať nad tým, že ešte domček by sme mohli dokončiť, a potom do nového by aj mimi prišlo 🙂 . To mi vychádza tak o pol roka neskôôr sa začať snažilkovať 🙂 Ja neviemmmm 😒 🙄 😒

trinitka87
29. dec 2009

clovek nikdy nevie, niekto aj fajci, pije, take nieco ako vitaminy, kvapky nepoznaju, nestaraju sa o seba a maju zdrave babatka...

lenkaxy
29. dec 2009

velvetka, ked sme kupovali domček, tak LV-čko bolo čistučké ako lalia 🙂 Brali sme hypotéku, na to by sme asi tak lahko nenašetrili 😉 🙂 Aj banka dôkladne preverovala, aj realitka, no ale ked bolo čisté, tak sa to zdalo všetko v najlepšom poriadku. Dokonca sme dávali dva zrýchlené návrhy na vklad, a jeden riadny....tam urobila realitka chybu, tak preto až tolko návrhov na zápis, xi xi, ako nenormálni....no a otom v priebehu dvoch dní, čo tam bol prestroj, tak tam exekútor fukol ťarchu, kedže má prvotné právo na zápis, tak to tam bolo v priebehu 24hod. V tom čase tam už bola samozrejme zapísaná aj naša bannka, ako záložca a prebiehal predaj nehnut. Fakt to nikto nechápal, ani banka, ani realitka, ani my samozrejme.....No poviem vám bola to riadna fuška 😉

trinitka87
29. dec 2009

velvet 😀 😀 😀
no ja neviem tiez, mne sa zda, ze cca 33 rokov uz je neskoro na prve babo.a to nehovorim 45 😨
teraz davaju ze sa v Kosiciach narodili trojicky...

lenkaxy
29. dec 2009

joooj idem povečerať, za chvilku som u vás miminká moje 😀

velvet26
29. dec 2009

lenkaxy, tak taky pripad som nastastie este nemala...no dobre, ze ste si dali zrychleny vklad..ze uz tam bolo zapisane zaloz. pravo banky...tak fajn...tesite sa z domcurika teraz...a s tym ze kedy zacnete..ved uvidite...mozno aj skor ako tych 6 mesiacov...ved skusat mozte zacat pozvolna a mozno sa zadari hned... 😉

trinitka87
29. dec 2009

este mi napadlo ze vidim strasne vela take starsie mamicky, co by som ani nepovedala ze to je ich babo.
asi presuvaju dieta pre karieru alebo neviem preco, alebo si chcu zase uzit este.

ale poznam aj take co nedopustia ze mali babo skoro, napr. po 20, vzrastie a oni si uzivaju potom ked maju dieta vypiplane

trinitka87
29. dec 2009

dobru chut lenkaxy

velvet26
29. dec 2009

bru chut lenkaxy... 🙂a dojdi potom...
dnes mame tusim trini znova dialog mi dve...mozno este nejake kocky dojdu...
trini ti mas 33 rokov? ja 30...tiez uz dost na prve...hm...no nevadi...su aj starsie mamicky, no ale mat prve ako 45 rocna, noooo to je uz veru dost..ale ako sa hovori, nikdy nie je neskoro.. 🙂

velvet26
29. dec 2009

jeej, my dve, nie mi dve..vinko zabera.. 😀

trinitka87
29. dec 2009

velvet, nevadi y sem tam.

nieeee, nemam este 33, ale 26,5. ty si este v limite / toho veku/

trinitka87
29. dec 2009

co viem plno mojich spoluziacok uz ma aspon 2 deti.

nepozeras jojku?

velvet26
29. dec 2009

trini, to kde som nabrala, ze mas 33 rokov? 😅

lubkabb
29. dec 2009

Ahojte

trinitka87
29. dec 2009

neviem velvet, akurat som hovorila o veku mamiciek ci mladsie alebo starsie, mozno tam nejako sa to stalo ze ta to napadlo

lubkabb
29. dec 2009

V práci bol riadny blázninec. Som nevedela čo skôr. Ale rýchlo mi to ušlo. 10 hodín som bola v práci. Musíme nadrábať Silvestra. Si vrchnosť vymyslela.

trinitka87
29. dec 2009

vidis jeden den v praci a uz nadrabanie... 😒

lubkabb
29. dec 2009

A zajtra ma čaká to isté, ak nie hektickejšie a na Silvestra robíme pol dňa - samé inventúry. No, hrôza.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre