Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

velvet26
30. dec 2009

ahoj luli...aj ja som tu uz nakukla, no nikto nebol a dost roboty je...
tak ta moja kolegynka bola dnes u dr.. aj potvrdila jej ze je tehu... 😉 sice ten vacok ledva nasli, tak je to este dost cerstve...drzim jej moc palce..lebo aj ona sa z mojho tehotenstva uprimne tesila a potom ma aj dost podrzala, ked bolo zle...tak bude mat riaditelka radost, este dalsie dve mame tehu..ja verim, ze sa k nim pridam v tom marci... 😉
lu.lu...ano, tent nazov, co si dala, ten sa mi dost paci...co vy na to baby? 😉

cukruska1920
30. dec 2009

Ahojte.. ako? ja som bola dnes u obvodnej kvoli tej chorobe mojej nestastnej.. a nabalila ma antibiotikami 🙄

lu.lu.
30. dec 2009

velvet- velmi drzim tvojej kolegynke palce, nech ma krasne tehu a zdrave babatko 😵
cukruska-ahoj 🙂 , radsej ATB teraz, nech si coskoro fit tehulka....

cukruska1920
30. dec 2009

lulu...no ved to 😅 budem ich brat tyzden a ovulaciu mam neskor tak to akurat vyjde na snazenie 😀 juj a keby sa to este aj podari...

lu.lu.
30. dec 2009

podari cukruska, istotne ano, rok 2010 bude pre nas vsetky tehulkovsky 😵 😵 😵

cukruska1920
30. dec 2009

lulu...no to duuuufame a veriiime...a co ta nova tema? dohodli ste sa vecer na niecom....tuto uz zavrime...

ivanap6
30. dec 2009

ahojte 🙂
ja sa prikláňam k Anjelik(y) v nebicku, v roku 2010 zdrave babatko v brusku... krásny názov témy

včera som vypila celú flašu červeného vínka s kamoškou a MS stále nič ☹ ale už ju cítim že je na krajíčku

cukruska1920
30. dec 2009

aj ja suuuhlasim...taakze?? kto ju zalozi?

lenkka81
30. dec 2009

Ahojte, aj ja chcem taký pekný názov....je to taká vypoved toho co sme zazili a toho co chceme zazit.... 🙂 myslím ze to este davno navrhla velvetka alebo lu.lu.... 🙂 takze baby dohodnite sa, alebo som uplne vedla a bol to niekto uplne iný... 😀 , ale ja som to nebola určite... 😠 pekný dnik, este sa ozvem dnes urcite papa

lenkka81
30. dec 2009

baby inak som rozmýslala...ze tuto temu zalozila Aniqa alebo tak nejak sa volá, rada by som napr. vedela co je s nou...ona to prekonala v januari 2009 a mozno je uz aj tehulka a ani o tom nevieme...

velvet26
30. dec 2009

tak co kocky, paci sa vam ten nazov, mne velmi a presne vypoveda o tom, co sme zazili a co bude... 😵
a nazov vymyslela lu.lu...
tak luli.co skusis tu temu zalozit? len aj to srdiecko by mohlo byt na konci...a nejaky pekny pokec na zaciatku...
a nad tou aniqou som sa aj ja zamyslala, ze ktovie co s nou je...

trinitka87
30. dec 2009

ahojte,
tiez suhlasim s nazvom Anjek (y) v nebicku, v roku 2010 zdrave babatko v brusku...

+ nejake to srdiecko k tomu a pekny uvod vystizny 🙂

velvet26
30. dec 2009

tak super...pockame este na dalsie baby, ci budu suhlasit...ci...uz je odsuhlasene? 🙂
kto ju otvori...? lenkaxy vie davat tie srdiecka...tak dohodnite sa dajako...uz sa na novu temicku hrooozne moc tesim... 😉

trinitka87
30. dec 2009

aj ja sa tesim, mozme ked tak pockat do vecera aby sa aj ostatne baby vyjadrili a lenkaxy by ju mohla potom otvorit

cukor
30. dec 2009

.....ja tiež suhlasím 😉

velvet26
30. dec 2009

super baby, tak asi je uz nazov jasny... 🙂
ja tu vecer nebudem...tak zajtra by som nakukla cez den a pridala sa potom medzi vas...ak bude uz temicka otvorena...predsa len bude to take symbolicke pre nas vsetky, posledny den v roku...a musime ho ukoncit radostnejsie..no nie.. 😉
jaaaj baby, tak tej mojej kolegynke aj trosku zavidim, ale v dobrom ten pocit, ze sa prave dnes dozvedela, ze bude mamicka...juj, uz aj nam nech to potvrdia..som aj volala mm, ze je tehotna, lebo ju pozna a on, ze neboj aj ty budes...ze sa mi o to osobne postara, ze na silvestra... 😀 tak som ho stopla..ze este nie...aj ked ktovie ako by to dopadlo, akurat mi vcera zacali plodne dni.. 🙂 no nebudem pokusat..

trinitka87
30. dec 2009

vyzera to dobre, uz ju len zalozit...tesiiiiiiim sa uz

lubkabb
30. dec 2009

Ahojte baby, je tu niekto? Tiež sa prikláňam k názvu novej témičky, pekne ste to vymysleli. Mňa napadlo len toto: V roku 2010 budú rásť šťastné brušká. Ale to s anjelikmi je lepšie.

lu.lu.
30. dec 2009

ahojte 🙂 , u mna nestihacka, balim kufre, zajtra rano letime, ale som velmi rada, ze sme sa dohodli na nazve 😅
ja si pamatam, ze este davno sme taky nejaky dali s velvet dokopy.....ja tie srdiecka na konci neviem davat a by tam pekne ukazali, tak myslim, ze to bola lenkaxy, ju moze rovno aj zalozit? 😉

Anjelik(y) v nebicku, v roku 2010 zdrave babatko v brusku...a tie srdiecka,,,alebo nieco podobne,,,viac hlav, viac rozumu.....

ved ono je uplne jedno, kto ju zalozi, je to tema pre vsetky, ktore maju za sebou taku smutnu skusenost a tesia sa na lepsi rok... 😵

lu.lu.
30. dec 2009

ja som inak normalne rada, ze tento rok konci, je to aj taky symbolicky koniec, aspon pre mna...aj ked na mojho anjelika nezabudnem nikdy

lu.lu.
30. dec 2009

idem ja teda balit, mozno sa ozvem zajtra na vecer alebo az v novom roku a aj v novej teme 😉 , joooj tesim sa...

prajem vam vsetkym pekny zvysok roka 2009. ak sa tu zajtra neukazem...odprevadte stary rok s usmevom na tvari a privitajte 2010 s este vacsim, lebo bude istotne lepsi a plodnejsi 😵 😵 😵

pa pa

trinitka87
30. dec 2009

ahojte, pekne si to napisala lulu 🙂

vidim, ze sme sa pravdepodobne zhodli na novej teme 🙂 🙂 🙂

trinitka87
30. dec 2009

pockame na lenku co povie na to aby zalozila temu

lulu prajem stastnu cestu

lenkka81
30. dec 2009

Baby už to zalozte a tu kyretáž hodme za hlavu... 🙂 aj ja sa tesím....

trinitka87
30. dec 2009

caka sa na lenku 😵

trinitka87
30. dec 2009

nikto tu nieje ??

trinitka87
30. dec 2009

😕

lenkaxy
30. dec 2009

Aaahojte, ako sa máme ♥čka?
Vidím, že už ste vymysleli názov novej témičky, je to veľmi dobrý a výstižný názov 🙂 Tiež súhlasím.....a čo poviete na to, že by ste si do pasu pridali fotečky, či chceme byť ete trošku anonymné?

cukruska1920
30. dec 2009

baby zamknime uz tuto temu lebo je to strasne depresivne...vzdy ked sem idem pisat tak sa mi to cele predstavi a je to strasne...hadam nechceme aby sa nam to stale pripominalo... ta tema s anjelikmi bude pre nas utechou a novou silou do dalsieho snazenicka o miminka

lenkaxy
30. dec 2009

Inak dnes sme si s mm zabezpečii ubytko na Silvestra 🙂 . Zajtra vyrážame na suuuuper lyžovačku do Tatranskej Lomnice, tam je aspoň aká taká záruka snehu 😉 že máme takú supiš zimu. Tak sa teším, berieme aj labíka so sebou. Ale nebudem na koníkovi 😖 ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre