Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

marccelita
18. feb 2009

neboj vsetko bude o.k len sa uz kvoli tomu netrap.
musime ist dalej a snazit sa.

wanicka
18. feb 2009

hm este to chce trochu casu no asi...ok idem si lahnut moj mi uz nadava ze vobec nespim...vraj ma ide uspat 🙂 ved zasa popiseme niekedy..

marccelita
18. feb 2009

tak sa pekne vyspinkaj ahoj

daykaaa
19. feb 2009

ahojteee 😉 tak dnes je zo mna stastny clovek...hlaaasim mrchu🙂)..po siedmich tyzdnoch a 3 dnikoch od kyretu🙂)

lucka33
19. feb 2009

gratulujem daykaaa 😵 vitaj medzi mrchujúcimi 🙂 ja už mám po, ja som dostala takmer presne na 5 týždňov, zajtra chcem ísť k dr. na kontrolu 😉

jarulai
19. feb 2009

jééééj, super, teším sa s tebou 😵 aj ja chceeeem

daykaaa
19. feb 2009

dakujeeem. 🙂 citim sa ako by som dostala prvy kraat🙂)uz som aj zabudla co to je🙂)

lucka33
19. feb 2009

daykaa aj ja som mala taký pocit, som sa nevedela nejak ani rýchlo "prebaliť" ako inokedy 😀 Človek si hneď odvykne 😅

daykaaa
19. feb 2009

🙂 mne to celkom ide🙂)no nech sa to aspon 4x zopakuje a potom sup na vec🙂))

lucka33
19. feb 2009

tak tak 😵

daykaaa
19. feb 2009

a tentokrat vsetko dobre dopadne

lucka33
19. feb 2009

tak v to dúfame všetky 😵

jarulai
19. feb 2009

babulky, VERIME tomu, že tentokrát to dobre dopadne, nie že dúfame, hej? 😉

janulcek
19. feb 2009

Ahojte.Takže ja zatial hlasim len bolesti ,,cicikov"ale už je na dobrej ceste.. 🙂 Tak uvidim..Ešte kto čaka na MS???Jarulai???

jarulai
19. feb 2009

ano ja čakám na MS 😠 a už sa neviem dočkať. ale tiež mám didky trochu citlivé, tak dúfam... 😉
dnes som presne 4týžden po ☹

janulcek
19. feb 2009

Zase pribudla jedna čo potratila ☹ /wanicka/.Držim palčeky...nabuduce to vyjde.Inak ja by som nečakala pokial to same odide.ja som mala take bolesti,že som sa nevedela dočkat kyretu..tešim sa že sem popisali aj take babeny čo po potrete v pohode otehotneli.Pekna motivacia. 🙂 A podpora.Vzchpoit sa a ist dalej s tym,že druhy krat to vyjde 😉 .

jarulai
19. feb 2009

veru, je to tažké, ale treba sa vzchopiť. ja už som sa preprogramovala, že nebude dlho trvať a budeme zase tehu a tentoraz to určite výjde. aj mužík ma v tom podporuje a aj moj doki mi to povedal 😉

twiti
19. feb 2009

Aj ja cakam na mrchuuuuuuu. Hlasim saaaaaaaaaa 😀

jaruska74
19. feb 2009

aj ja cakaaaaaaaam

marccelita
19. feb 2009

ahojte

baby aj ja som potratila vo 4 mesiaci ale musime byt silne a verit,verit

lucka33
19. feb 2009

ahojte, ja som sa práve vrátila z prechádzky, mám červené líčka jak Marfuška 😀 Riadna kosa vonku...

Napapala som sa už poobede, keď som prišla z práce, lebo sa snažím trošku schudnúť, hrozne sa cítim nafúknutá po tom tehu, som ako knedľa... Tak som sa rozhodla, že budem chodiť aspoň na prechádzky, aby som to nejak nepreháňala a potom začnem cvičiť doma pilates alebo na bicykel... Dúfam, že sa troška stiahnem 😉

lucka33
19. feb 2009

marcelita ☹ ale treba myslieť pozitívne aby sme si pritiahli pozitívne situácie 😉 drahý prišiel, idem sa s ním zvítať

traktor
19. feb 2009

ahojte, ja som tiez 2 x potratila, potom som zas otehotnela as dcerkou som prelezala celych devet mesiacou, pricom som mala 22 ultrazvukou, co si stale mysleli , ze uz je koniec - stale som krvacala-. ale dotiahla som to do konca a dnes ma nasa slecna skoro 12rokou. a neostali sme len pri nej, ona akoby otvorila cestu dalsim babetkam, a teraz cakam 4 babo. baby drzte sa , netreba to vzdavat, ale ani sa na to velmi sustredit a ked to uz ani nebudete cakat tak to pride 🙂 ,

twiti
19. feb 2009

Ahoj traktor.hiiiii pekne meno mojho tatka volali traktor 🙂
Suhlasim s tebou ja si tiez myslim ze to pride ked to nebudeme cakat aj ked sme teraz uboleneeeeee ale to prejde, len ja ta aj tak obdivujem ja by som to uz nechcela zazit, stacilo raz ja dufam len ze nam sa to nestane a ze druhy pokus bude uplne v pohodeeee 😀

janulcek
19. feb 2009

Ahoj Luci,ja som si kupila fit loptu.A tiež chcem začat cvičit,aspon do maja.Behnem sa spytat do fitka,aky program by pre mna mali,aby to nezatažovalo maternicu..A mam začat plavat,odporučanie obvodnej,lebo mam pokazene križe..Tak ked dostanem prvu MS,vrhnem sa na to.Teraz len poskakujem na fit lopte.A muž mi robi zle a smeje sa mi že som športove poleno,ked z nej padnem 😀 😀 😀 Hovniak jeden 😀

traktor
19. feb 2009

aj ja som si myslela po prvom raze, ze uznikdy viac, bola to strasna bolest anavyse ma cistili bez uspatia... tak si to vies predstavit, takze kedsom bola 2 krat tehu tak som bola hotova, mala som nenormalny strach, a aj tak to zle dopadlo, ale tu ma uz uspaly...tak to bolo aspon v tom lepsie.a potom som otehotnela 3x a tosom cely cas bola v nemocnici, co mitiez na psychyke nepridalo, stale som sa len pozorovala, esteaj na zachod som sa bala ist...a ku koncusom uz hovorila, ze ja ziadne babo radsej nechcem...ale teraz si hovorim, ze to stalo za to, ked sa pozriem na simonku 🙂 , ved sa aj hovori, ze mi zeny vydrzime vsetko. a teraz mam deti ako smeti 😀 😀 , len sa netreba stale ozorovat a velmiupinat na tie // ciarky, lebo potom je to cele o sklamani a strese... ono to pride , ked to fakt najmenej cakate..

janulcek
19. feb 2009

Twity,Jaruska,jarulai a ja..takže sme 4 čakatelky na MS 🙂

lucka33
19. feb 2009

janul ahoooj 😵 ja mám tiež fitloptu a zavadzia nám v spálni, stále ju len obchádzam, nemám nijaké cviky na fitlopte, tak na nej neviem cvičiť 😀 musím si kúpiť nejaké dvd s cvikmi na fitlopte 😕

marccelita
19. feb 2009

traktor lenze nam sa nedari uz 8 mesiac a mam aj strach ze to uz nepride

jarulai
20. feb 2009

dobré ránko, babulky 🙂
ja som sa dneska zobudila podráždená ako tiger, až si leziem sama na nervy 😠 pleť mám ako pubertiak, didky bolia - tak dúfam, že to už dlho nepotrvá...pod,pod mrcha jedna 😠
traktor, máš moj obdiv 🙂 ja dúfam, že druhý krát to už nezažijem, asi by som to znášala ešte horšie ako teraz...ja verím tomu, že tentoraz to už všetko dobre dopadne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre