• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

23. septembra 2017 
caute babky
ako smutno dnes zase pisete :frowning2:
moja mrska sa nejako nevie rozhodnut, co chce - jeden den spinenie, dalsi krvacanie, potom zase len spinenie a tak dookola - nech sa uz rozhodne :angry:
ja doteraz nezabudnem aky strach som mala pred kyretom - som sa hrozne bala, ze narkoza nebude fungovat :sweat_smile:
15. mar 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám dostať za 5 dní....tak som zvedavá čo ten kyret urobil s mojím doposial presným cyklusom
15. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,nebudte smutne,vsetky budete co nevidiet tehu nebojte sa,vsetkym Vam to vyjde a dufam ze ja mne :wink: vcera som si robila zase test :grinning: a silnaaaa ciarka,tak dufam ze to je tehu a nie nieco ine.Vsetkym mooooc drzimm palceky,aby sa Vam podarilo otehotniet :slight_smile:
16. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne prišla 3 týždne po "tom", aj odišla mrcha jedna hnusná, už som bola aj u dr., lebo mi po prvej mrche kázal prísť na kontrolu, zobral mi stery, krv a dal urobiť rôzne testy, aby sa zistila možná príčina a vraj ma s manželom pošle aj na genetiku, ale týmto mám deprimujúci pocit, že neviem či a kedy sa to podarí :rolling_eyes:
16. mar 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj reivka......nooo babo budes mat,to je iste,ale kedy to ukaze cas,hlavne nesmies na to stale mysliet a vtedy s ato podari :wink:
16. mar 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tebe to pekne tie testy ukazujú :wink: , ale ja .... :frowning2: a že nemyslieť, ved už 2 roky chcem a stále sa to zle skončí :pensive:
16. mar 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo ale este som nevyhrala,este musim pockat co povedia na sone,ak povedia ano,tak musim dufat,aby to maternica zvaldla.....ja viem ze je to tazke,ale ti poviemm ze vsetko pride vtedy kedy ma a mam pocit ze coskoro sa ti to podari :wink:
16. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha ha ha dakujem za tvoj pocit :slight_smile: aspoň tuto sa podporujeme
16. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ved treba sa podporit no niee? :slight_smile: len aby si nebola prekvapena,ze zachvilku bdues mat 2 ciarky :wink:
16. mar 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, nie je to také jednoduché
16. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka,,,nikdy nehovor nikdy
16. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, tak sa to hovorí.......

a prečo sem nešupneš svoje testy?
16. mar 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo to je zlozite,toto je notebook co mam v robote a nemam ani kabel k telefonu,ale ked budem doma cez vikend,tak to tu uz dam,odfotim s fotakom....lebo som teraz v BA :slight_smile: uz aby bol stvrtok,lebo mi uz fakt prdne v bedni...ja som sa tesila,ze uz dnes pojdem a to az stvrtok....jaaj uz nech to je.Ked to bdue pravda,ze som tehu,tak nasich aj porazi :grinning:
16. mar 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedine od radosti :wink: a vedeli aj čo si prekonala?
16. mar 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mama mi vynada,ze tak skoro :grinning: ona o tom vedela,ale otec nie,tak uvidime ze ako zareaguje,ho porazi :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pekné, že už si budeš môcť písať tt do profilu :wink:
16. mar 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo este nepredbiehajme udalosti,pockajme do stvrtka:slight_smile:,ale ja verim tomu,ze sa to podari,musi sa :wink:
16. mar 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skippy, to je fakt super..sa teším s tebou...NEBOOOJ, maternica by mala byť ok, ....držím palčeky ...
16. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka0025....tak to dufam ze bude ok,lebo vcera som dostala krce do brucha,presne ako pred mrchou a trvalo to pol minuty az minutu,tak som sa aj zlakla,ale odvtedy nic.Neviem ci je mozne ze ma to boli preto,lebo sa maternica roztahuje,radsej nemyslim na nic zle,co by to ine mohlo byt
17. mar 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skippy, alebo aj ostatne baby, pijte caj z alchemilky, posilnuje maternicu :wink:
17. mar 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skippy, to by mala byť tá zväčšujúca sa maternica, zajtra ideš?

sharlkotta, to je síce pravda, ale pre skippy to neplatí !!!!!! alchemiku asom pila aj ja, až mi nakoniec aj zachutila :grinning: :grinning: :grinning: ale pozor !!! vraj sa nemá piť počas tehotenstva, ani počas ranného štádiu, pretože pôsobí vzťahujúcu a mohla by spustiť kontrakcie a následne potrat !!!! dokonca ju odporúčajú piť snažilkám len do ovulky, potom už nie....ale viem aj to, že sú dva druhy, jedna sa môže a druhá nie ale ja by som určite neriskovala......
určite by ju mlai piť baby tesne po kyrete....
17. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, srdečne vás všetky zdravím,som tu nová a vidím, že niesom sama, kto zažil ten nepríjemný zážitok.mne sa to stalo v 8.týždni v júli 09,začala som krvácať a sono ukázalo,že mu prestalo biť srdiečko tak sa nedalo nič robiť,museli mi ho zobra.príčina sa nezistila.ale potom všetkom1 sme rozhodli, že to opat skúsime,tak som zvedavá ako to dopadne.aj mám strach ale viac si želám aby to vyšlo.mám 6roč.chlapčeka a prinom neboli žiadne problémy.ja som tiež pila alchemilku len tak na prečistenie a zostala som tehot.tiež som počula že by sa v teh.nemala veľa piť ako aj malinové čaje.
17. mar 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,tak verdikt zo stvrtka znie..........................som tehu 6tt aj 3 dni a bije nam aj srdiecko :slight_smile: tak dufam ze to tak aj ostane :wink:
19. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skippy gratulujem, sama som tym presla, tak drzim palce :slight_smile:
19. mar 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trinitka87 dakujem,tie palce budem potrebovat :wink: takze teraz ziadny stres a len oddych
19. mar 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak oddychovat a pozitivne mysliet. ty si tusim tehu hned po kyr. bez ms, ze?? dr.nenadaval? co povedal?
19. mar 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo veru ani ms som nemala,no u svojho dokiho som este nebolol,ale viem ze bude nadavat,ale bola som u jedneho znameho aten mi to povedal
19. mar 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skipppy - super, blahozelam a moooooc drzim palceky
19. mar 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jika80 dakujeeeeem :wink:
19. mar 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skippy, no vidíš....tak super, gratulujem z celého srdiečka. :grinning: :grinning: :grinning: juj, sa teším....
ja som tiež nevedela, ako to dopadne s mojou ms, ale dilemu mám už vyriešenú...je presná ako hodinky, zajtra mám "termín"
a dnes začalo slabé špinenie....takže je už na ceste....Ináč zajtra bude presne 2 mesiac, čo som mala kyret a mala som mať aj svadbu.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: škoda že všetko sa tak po.... pííííp :frowning2: :frowning2: :frowning2:

ešte mám otázku na tie, čo majú pravidelný cyklus.....na kt. DC zvyknete mať ovulku? Ako to vychádza Vám? Ja som začala s meraním len tento mesiac, a to tiež len v strede, lebo som bola zvedevá.... takže ešte neviem presne...
19. mar 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok