Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

skipppy
20. mar 2010

janka0025.....dakujeeeem velmi pekne.....vsetkym babulkam prajem aby co najskor boli tehu a narodili sa im zdrave babätka 😉

lenkasop
21. mar 2010

Ahojte kočky, v piatok som bola u dokiho na kontrole, všetko sa zdá byť OK, dal mi antikoncepciu na 3 mesiace a potom sa vraj môžeme hneď snažiť, no zdá sami to skoro, niektoré píšete, že až po 6mes, aj známa doktorka mi povedala,že je lepšiepo 6mes, tak sa človek má v tom vyznať ☹

Skipppy.....gratuľujem a držkaj sa 😉

janka0025
21. mar 2010

lenkasop, som rada, že je všetko ok. Mne sa nezdá po 3 mesiacoch skoro, ani po jednom 😀 😀 😀 ja si myslím, že čakať 6 mesiacov je neodôvodnené....aspoň v mojom prípade...ja mienim čakať do konca mája a potom šup šup na snažilkovanie

reivka
21. mar 2010

ahojte, tak skipppy blahoželám, okrášlila si túto tému, kiež by sme mohli aj my ostatné, dostala by táto téma úplne iný nádych

lenkasop
21. mar 2010

Janka0025....myslím,že po zdravotnej stránke ( maternica....) to bude po 3mes v pohode, bude oddýchnutá 😉 ,len mám strach po psychickej stránke, ale to bude asi stále ten strach či už po 3 alebo po 6mes. ☹
Kedy si bola ty na kyr....? A čo ti povedal doki,keď si bola na kontrole????

kattikina
21. mar 2010

ahoj babenky aj ja sa chcem spýtat ako je to so sexikom mne doktorka povedala ze musim pockat do prvej mens. ale mne sa to zda strasne dlho

jika80
21. mar 2010

kattikina - my sme museli podla lekarky cakat len 2 tyzdne

lenkasop
21. mar 2010

No nám doktor v piatok nič nehovoril, tak neporadím ☹

janka0025
21. mar 2010

my sme čakali až kým neprešla prvá ms...tak mi bolo u dokiho povedané....

lenkasop v včera boli 2 mesiace, čo mi robili kyret, myslím, že maternica je ok aj skôr, ide tu asi viac o psychickú stránku....ja som na tom psychicky myslím, že velmi dobre, aj ked si na babo každý deň spomeniem...neupadávam do depresií, ako to bolo na začiatku. ale je zas pravda, že naše tehotenstvo bolo neplánované.... Ak by som na tehu čakala dlhé mesiace a potom onho hned prišla, tak by to bolo asi o inom....ja si stále vravím, že už júni budeme tehu a hotovo.....

skipppy
22. mar 2010

reivka...dakujem a dufam ye sa ku mne coskoro pridate vsetky 😉

sisa2
22. mar 2010

ahojte babule, dlhsie som tu nebola, bola som z officu mimo.

ale teda, SKIPPPY obrovska gratulacia!!!!!! 😵 moc moc sa tesim, ze to vyslo a vsetko je tak, ako ma byt! co ti povedal lekvos, ze sa podarilo tak skoro?

KATTIKINA mne povedali tiez 2 tyzdne, ale cakali sme dlhsie. nejako som sa na to necitila. posielam fuuuu ubolenej dusicky, nech ti je rychlo lepsie.

skipppy
22. mar 2010

sisa2....dakujem🙂)ale este to nechcem zakriknut..u svojho dokiho som este nebola,to som si len sono vybavila,a tam mi to jeden doki povedal...ale moj mi urcite vynada 😀

sisa2
22. mar 2010

skipppy jaaaaaj, som myslela, ze to si bola u svojho. k tomu ides kedy? super, ze sa ti podarilo vybavit sono a hlavne ze je vsetko v poriadku 😵

skipppy
22. mar 2010

sisa2...no k mojmu idem bud stvrtok alebo piatok...no to som aj ja rada ze sa mi podarilo vybavit,lebo ja robim v BA a dokiho mam v NR,takze dost zlozite...tak dufam ze bude to v poriadku aj ked pridem k nemu......ale bolo krasne pocut srdiecko 🙂

sisa2
22. mar 2010

to ti verim, snad sa raz aj ja dockam 🙂 teda my vsetky tu.
a lekvos - kasli nanho, co ti moze? vsak obciansky uz mas 😀

skipppy
22. mar 2010

ale dockas sa,dockas 😉 ....ty mas aspon uz jedneho drobca doma,tak aspon z neho sa mozes tesit🙂....aj to je pravda,nic mi nemoze🙂som zvedava ci mi daaj knizku teraz

kattikina
22. mar 2010

babenusky musime si vsetky drzat palce ze to výjde aj nam a budeme mat svoje babo 🙂 aj ked to teraz stale boli

lenkasop
22. mar 2010

Ahojte, tak to máte pravdu, musíme sa navzájom podržať a určite sa nám to podarí a čoskoro potešíme naše bolavé srdiečka 😉
Ako sa inak máte? Momentálne bojujem s nádchou, takže teplý čajík s medíkom a citrónom to istí.

janka0025
24. mar 2010

ahojte. tak mi využívame slnečné dni a opravujeme dvor....a je to makačka, ale nevadí aspoň svaly narastú a možno aj nejaké to kilečko padne... 😀 ako si užívate vy slniečko?

mscat
24. mar 2010

ahojte holky

delší dobu jsem tu nebyla...

byly jsme s malým v nemocnici se slabým zápalem plic...týden jsem pak padla já ..no a dnes jsem se vrátila s malým zase od dr.opět nemocný.zas dostal antibiotika.má strašný kašel..ale fakt neskutečně hnusný ☹ už několik nocí nemůžem spát a celý den mu to nedá pokoj.myslím že snad dušu ze sebe vykašle jak se dáví..i mi zvracel z toho.je to děs.takže tak my si užíváme sluníčka...nijak ☹ 😒

reivka
24. mar 2010

ahojte, no to s tým kašlom mi silne pripomína to, čo máme teraz doma............ malý tiež berie antibiotiká......ale vonku je krásne 🙂

mscat
24. mar 2010

reivka:no ten kašel..to je síla no.malý nemůže ani spát kašle furt v kuse...snad brzy zaberou antibiotika.
no my máme venku taky krásně ale když nesmíme ven ☹

janka0025
24. mar 2010

baby tak to je na houby, tak nech Vás to rýchlo prejde......a môžte aj vy na slniečko

reivka
25. mar 2010

ahojte, nám zabrali antibiotiká, už je to celkom fajn, len to počasie sa má zase pokaziť, má tu pršať celý víkend, no uvidíme 😅

mscat
26. mar 2010

ahojky...

reivka:tak super 🙂 ..už i nám zabrali antibiotika...kašel ustoupil tak jsem taky ráda.jen nesmíme ještě na sluníčko...tady je zatím velmi krásně 🙂

reivka
26. mar 2010

ahoj, aj tu je krásne, ešte týždeň má byť malý doma, tak my už budeme chodiť von ked bude pekne.........a ako inak, kedy sa chceš snažiť? či už?

mscat
26. mar 2010

aj my ještě máme být doma tak do úterý..to jdem na kontrolu. 😝

noo...ještě se nesnažíme ale ani nějak nechráníme. 😅
jelikož přítel je pracovně většinou pryč..tak nemáme tolik sexíku 😅 tak se ani nebojím že by se zadařilo či ani se nemůžu těšit že by se třeba zadařilo 😅 ..včera a dnes jsem si jen tak pro info změřila bt či náhodou nebyla ovulka..no a ještě nebyla jsem ted 26DC....a nechávám tomu zatím volnější průběh tak do května 🙂

a co vy??? 🙂

reivka
26. mar 2010

no ja som na to "vlítla" hned a hotovo! 🙂 meriam si bt, robím si testy a dnes mám pozitívny ovu test, aj teplota klesla, tak uvidíme či bude aj sex hehe 🙂 ale ktovie kedy sa zadarí

skipppy
26. mar 2010

ahojte babule.Dnes som bola u svojho dokiho a predstavte si,nevyhresil ma🙂))usmieval sa ako slniecko na hnoji od ucha k uchu.A sme v 7tt aj nejake 2 dni,uz mam aj knizku,srdiecko nam krasne bije a uz mame 8mm a o 2 tyzdne kontrola.......Tak holky horsa do toho a cakam svoje nasledovatelky dalsie tehulky 😉

mafynka
26. mar 2010

skippy gratulujem ti z celeho srdiecka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre