• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

24. mája 2017 
@bajonelka akoze ze si znova tehu?
12. jan 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hagarka pozream to na internete ale nieje tam nejak vysvetlene čo to je, iba tak všeobecne o tom písane...uvidím, opýtam sa, ked pôjdem na vyšetrenie po menštruácii, čo to je,
12. jan 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka nie mojaaa, tie moje detičky čo mi umreli:frowning2:
12. jan 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bajonelka ....je to nejaká mutácia, ktorá ti v bežnom živote nemusí spôsobovať žiadne ťažkosti, ale v tehotenstve môže spôsobiť že sa do placenty uložia zrazeniny.......alebo že plod sa odlúči. Má to niečo dočinenia myslíma j s metabolizmom kyseliny listovej...takže kto má túto poruchu môže ju jesť aj na tony, ale telo ju nedokáže využiť...Ak sa zistí tak sa v tehotenstve pichá Fraxiparín(na riedenie krvi). Ja čakám na výsledky...........
12. jan 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hagarka Dakujem za vysvetlenie, pochopila som...DRZIM TI PALCE VELMI!
12. jan 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bajonelka ...aj tu je taká skupina....tromboílie....je toho veľa
12. jan 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hagarka áno, akurát som s ak tomu nejako dopátrala, ešte sa tu nejak nevyznám...inak po menštruácii sa môžem milovať ? : )
12. jan 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bajonelka ....myslím že hej....sama budeš cítiť, kedy je ten správny čas
12. jan 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hagarka dakujem za odpovede :slight_smile: si veľmi zlatá, fakt
12. jan 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bajonelka jaaaj tak to je v pohode aj ho tiez nosim v penazenke na pamiatku ale nesnazim sa na nan divat aby to nebolo este horsie :unamused:
12. jan 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala aj fotky zo sona, aj tehot.knižku roztrhala som to
12. jan 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka Inak ty si sa kedy vydala, a koľko si s manželom?
12. jan 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....povedala som si, začína sa nový rok tak všetko (hlavne to zlé) čo sa stalo v starom roku nechám tam..........a začnem odznova.......čakám na výsledky a podľa toho sa zariadim..........ja ako keby som mala zlú predtuchu, nemám ani obrázok zo sona, nerobila som si ani tehot.test a ani tehot. knižku som nechcela.........takže bez stopy....len v srdiečku nosím spomienku :frowning2:
12. jan 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bajonelka ja som neni este vydata..sme iba zasnubeny ale uz nejaky ten rok byvame spolu...tento rok sa chceme vziat
12. jan 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, držím palce, ani ja neisom vydatá...koľko ste spolu?som ťa dlho nevidela, sice už n apokec nechodím
12. jan 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bajonelka no ja tam uz tiez nechodim...sme spolu vysse dvoch rokov..a vy ste kolko spolu?
12. jan 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka tak už dva roky...ale kao keby somsním bola celý život
12. jan 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bajonelka joj to je mi luto a ak si mala zapal maternice pred tim ti nedali antibiotika
12. jan 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aj nam sa podarilo na 1 krat na svadobnej ceste tak dufam ze ozaj to teraz bude na ostro tesim sa na ro nech uz to je aby sme sa mali s coho tesit
12. jan 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hagarka urcite ved to bol zasah do maternice teraz co mam casopis mama a ja tam pisu ze as 6 mesiace sa ma cakat.ale to je vela podla mna 3 mesiace je to akurat
12. jan 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ja som testy vyhodila radsej a knizku si nechali v nemocnici ale manzel ak som prisla sz nemocnice tak vsetky knizky vypratal vsetky veci nechcel aby som si pripominalo.ale vsetko cas vyriesi a uy sa tesim ze sa budeme moct snazit onedlho
12. jan 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hagarka aj ja som zvedava teraz cakam na genetiku ze co tam vlasne zistili.a potom z manzelom ideme na genetiku vysetrenia tak uvidime.a drzkam palce aby to tvoje srdiecko onedlho naplnilo dobrou spravou
12. jan 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rena ....díky Reni...........aj ja si myslím, že čakať 3 mesiace stačí.....možno pre telo by bolo dobré aj tých 6, ale na psychiku stačia aj tie tri....aj ked sa to hneď nepodarí, ale ten pocit, že sa pokúšaš a môže sa to podariť je povzbudzujúci :wink:
12. jan 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babuľky, prosím, kde mi príde výsledok z histologie z kyretu- k môjmu doktorovi, alebo si mám zájsť do nemocky pre to?.....
Pozdravujem Vás, a prajem dobrú noc
12. jan 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tututu ja som si musela ísť po nej osobne, ale nikto mi nič nevysvetloval len mi to sestrička strčila do ruky medzi dverami... a ja to zase strčím môjmu dyndáčovi do ruky na KO nech sa vyjadrí... asi tak u mňa :grinning:
13. jan 2011 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rena reni kde ste boli na genetike? a kolko ste čakal na termín?
13. jan 2011 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evka1984 ahoj este sme neboli mame ist som zvedava pocula som ze sa tam caka dlho .ja teraz cakam vysledky na tie co mi robkali s babetka dali to na genetiku.a ti tiez ides na genetiku
13. jan 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rena nie ja nejdem mne to doktor ani nenavrhol a pochybujem že mne ho poslali na genetiku... len sa pýtam lebo tiež viem že sa tam dlho čaká a niektoré ženy dokoncachodia až do prahy kvoli nej.
13. jan 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata, tak zial sa k vam pridavam, prave som sa vratila z kontroly a srdiecko nebije, pred dvoma tyzdnami bilo, ale od zaciatku som mala problemy, v podstate uz strvrty tyzden stale spinim, takze ma caka kyret....
13. jan 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia371 :frowning2: to mi je luto :frowning2: chce to vela casu a podpory partnera alebo blizkych.. aj ked ja som najradsej vtedy bola iba s mm. nikoho som ineho nepotrebovala vidiet...v ktrom si tt? a co sa vlastne stalo vies?
13. jan 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok