Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lea1333
30. apr 2011

@mia55 dobre ranko ako ste prezili hokej babule?ja som skoro infarkt dostala aj zo svokrom!!! 😀 na druhy tyz by sme mali mat plodne dni tak sa zacnem testovat len ja nikdy neviem odhadnut spravny den na zaciatok testacie 😀 od kolkeho dna to mam skusat?

mia55
30. apr 2011

@kvietocek55 ano to je najdolezitejsie ved pride spravny cas...ale obcas si pomyslim preco sa to vlastne stalo. Idem vsak dopredu 🙂

mia55
30. apr 2011

@lea1333 dobre poobedie 🙂 hokej bol skvely, ja som ho isce pozerala na preskacku s Norou ale tesila som sa z vysledku 🙂 akurat som bola na nervy lebo tak vsetci hulakali, ze sa mi mala 2krat prebudila s placom ☹ NO ja tieto ovu testy vobec nepoznam nikdy som ich nepouzivala ani nebudem... 🙂 Tak ti neviem adekvatne poradit, ale ked si myslis ze uz mas plodne dni tak skusajte obden sexikovat 😉

lea1333
30. apr 2011

@mia55 jo jo budeme sexovat ale vysvetli to mojemu drahemu ze obden sak sa zblazni!a inak ked sme splodil drobca tak si presne pametam kedy to bolo lebo vtedy sme sa milovali asi 7krat za den a inak koho vyhodila nora?

mia55
30. apr 2011

vsetko je mozne ako sa hovori, aj tehotna otehotnie 😀
Nora vyhodila toho pribstipnuteho magora co sa priznal ze onanuje a nevedel suvisle povedat 3 vety dokopy, ale ovladal francustinu a anglictinu na svetovej urovni -) Honzika

mia55
30. apr 2011

@lea1333 ja musim cakat aspon pol roka ☹ musim s azamerat na nieco ine....ozaj brala si nieco po kyrete alebo si bola bez liekov?

lea1333
30. apr 2011

@mia55 ja som brala gynex hned po kyrete!su to homeopatika ked chces pozri si to http://www.energy.sk/sk/menu_x1135x.asp inak nic ine a teraz pijem caj z alchimilky a papam kiselinu listovu

helenka12
30. apr 2011

@lea1333 ahojte baba ja som tiez po kyrete a mne odporucili len kyselinu listovu 🙂

katkarv
30. apr 2011

@leleh ja som mala presne o mesiac vysledky.

lea1333
30. apr 2011

@helenka12 kukni si aj ty ten gynex je to naozaj dobra vec ja som aj pomocou jeho ostala tehu lebo sa nam nedarilo 9mes a potom som si kupila gynex a po mesiaci som mala 2ciarky na teste len to bohuzial nedopadlo tak ako sme si predstavovali ☹

shania31
30. apr 2011

@lea1333
ahoj, v tych ovu testoch na letaku je taka tabulka- podla dlzky cyklu, kedy zacat s testovanim......
ja mavam aj priznaky ovu, takze aj testy aj priznaky 😀
ty si nevies ani podla hlienu zistit, kedy mas asi ovu?

lea1333
30. apr 2011

@shania31 ja mam taky pocit ze ja mam hlien cely ciklus az pokial nedostanem mrchu aj teraz mam hlien a som len niakych par dni po mrche ano na tom letaku to je ale ja ked som sa testtovala vteda ked mi vychadzalo ze sa mam testovat tak mi nikdy nevyslo ze mam plodne!!!ale je mozne ze som nemala plodne dni!!!lebo som nemohla ostat tehu 9mes tak ze mozno po tom gynexe sa mi to upravilo a to som sa uz netestovala lebo som mala ine starosti ☹ babka mi zomrela a sup hned som ostala tehu!len nie tak ako som chcela ☹

shania31
30. apr 2011

@lea1333
ano, ale struktura hlienu sa zvykne menit pocas cyklu
treba skusit tych 5 dni sa testovat- ovu byt nemusi presne v stredne cyklu, moze byt posunuta ....

lea1333
30. apr 2011

@shania31 ok dik ale ten hlien si neviem odsledovat!mne pride stale rovnaky 😕

shania31
30. apr 2011

@lea1333
aha, hm
no mozno sa ti zadari bez testov atd
su mnohe zeny, ktore otehotnuju a ani nevedia, kedy maju ovu a ci ju vobec maju
vidim, ze vy idete hned skusat 🙂 ja radsej pockam - tie 3 mrchy, aby som si nic nevycitala a cez leto sup ho nato 😀

solinkarka
30. apr 2011

@shania31 to je pravda....ja mavam 31dc a testovala som teda od 14dc kedy bude ovu a ona nikde 😅 na 20dc ma pichalo vo vajecnikoch tak som myslela ze uz ovu tak sme dali sexik, na druhy den znova pichalo tak sa mi to nejak nezdalo a spravila test a tam //...ovu bola zrejme uz na 11 alebo 13dc a nie tak ako som mavala okolo 17dc 😀

shania31
30. apr 2011

@solinkarka
ahoj, tebe sa teraz zadarilo po 2 alebo po 3. mrche?? a v ktorom tt si?? 🙂

solinkarka
30. apr 2011

@shania31 no mne sa zadarilo po tretej mrche od kyretu ale po dvoch cykloch snazenia, ved ten prvy po kyrete sme sa nesnazili 😉 juuj ja som sa len pred 3dnami dozvedela ze som tehu, takze len nejaky 4tt...modlim sa aby bolo uz vsetko ok a nemali dalsieho anjelika v nebi 🤐 16.maja idem na sono tak sa trosku bojim 😒

shania31
30. apr 2011

@solinkarka
hm to ti verim, asi kazda jedna z nas, ktora prezila potrat sa toho dalsieho tehu trosku obava, ci bude uz teraz vsetko ok a dotiahne to do konca

flowerfairy
30. apr 2011

@solinkarka Gratulujem, moja!!! 🙂 A velmi drzim palce, aby to tentokrat vyslo!!!! Ja som v 6tt, aj vivienkatka myslim takisto, takze sa to tu pekne rozbehlo. Dufam, ze sa k nam coskoro pridaju aj vsetky ostatne dievcata a zalozime novu temu a na toto vsetko uz budeme moct zabudnut! 🙂
Strasne sa bojim, kazdy den na to myslim, asi za tych 9 mesiacov kompletne osediviem, od nervov, ale verim, ze sa ta hroza uz nezopakuje.

kormelia11
30. apr 2011

@solinkarka gratulujem 🙂 tesim sa s tebkou 🙂

helenka12
30. apr 2011

@lea1333 a da sa kupit v lekani? napredpis alebo na volno a kolko stoji prosim ta? 🙂

helenka12
30. apr 2011

@lea1333 uz som pozerala tu stranku dik za info 🙂

mia55
30. apr 2011

@shania31 ja pockam radsej 6 mesiacov aj ked neviem ako to vydrzime 😉 kedze som mala porod pred 7 mesiacmi a kyret tak pockam radsej dlhsie. Ked som si citala oc vsetko moze sposobit kyretaz ked sa neurobi dobre tak ma az oblialo ☹ uz to nechcem nikdy zazit

shania31
1. máj 2011

@mia55
hej?? a co si sa dozvedela??
ja som ju len nemala urobenu uplne, zostali zvysky..... viem, ze je to zakrok "tzv. naslepo".....

mia55
1. máj 2011

@shania31 zapaly, dozivotnu neplodnost ☹ ale to len ak sa nespravne urobi, tak verme ze sme mali sikovnych doktorov 🙂 ja uz nekrvacam vobec a je 5 dni po kyrete 🙂

mia55
1. máj 2011

@solinkarka drzim velmi pasticky nech vsetko odbre dopadne! dalsi pozitivny priklad tak sa tesme na dalsie babatka 😀

lea1333
1. máj 2011

@shania31 my ideme hned na to vies nikdy nevies kedy sa zadari!!!! 😀 tak dufajme ze coskoro!

lea1333
2. máj 2011

caute co vy dnes spite este? 😀

lea1333
2. máj 2011

to som tu len ja?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre