• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

22. mája 2017 
@myskahryzka333 zlatko mala som tam teraísť ale napokon som ostala u mojej a idem na jednodnochu do snopu viem platí sa za to ..ale mala som ísť dr.Marekovej bola som u nej na konzultácii lebo ja idem na kyret 2x v januári a terazlebo aj toto druhe tehotenstvo takto končí.Pokial ma moja nepošle na nejake vyšetrenie tak budem chodiť pani dr.Marekovej.
25. máj 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@efiku
No to mi je strasne luto :frowning2: !!! Asi potom bude naozaj dobre vysetrit potrebne veci. My sme dnes s panom Dr. prebrali anamnezu, rodinnu aj osobnu. Fakt je, ze som v mesiaci, ked som otehotnela, bola chora. Ci to ma alebo nema suvis nevie nikto, ale moze mat. Tak sme sa dohodli, ze pockame na 1. mrsku, cez leto mame snazilkovat a na jesen sa uvidi podla uspesnosti, co dalej. Tak uvidim, priznam sa, este som srdieckovo ubolena a niektore dni su zle. Tak viem, co to musi robit s Tebou! Je mi to velmi luto! NECHAPEM TO! Drz sa prosim!
25. máj 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@odrik Dakujem zlatko ja som si povedala že nastane očista a chcem sa dať úplne do poriadku a nemyslieť na to netrápiť sa a srdiečko vybera dovolenku v egypte je zlatý aj som nechcela ísť ale dnes som si povedala že si pôjdeme troška užiť a bude nám krásne.nebudem sa zamýšlať prečo,lebo neviem odpoved na to ....ale po konzultácii s tou druhou lekarkou čo som bola každopadne chcem aby mi ta moja dala nejake vyšetrenie aby sme všetko zlé vylúčili.Pre mna bol velký úspech že som otehotnela , ešte nech to dotiahneme do úspešného kočíkovania verím že to bude ako u mňa u Teba tak uu každej čo túži po babenuo a chce mu dať lásku a šťastie.Zajtra ´tam ide ešte jedna kočka na to čo ja... :frowning2:už nech to je za mnou , a ešte drahy je v prahe tak ráno tam idem sama tak si vyčíta že šiel do prahy , že mal byť pri mne , ale kto vedel ako sa to skončí a musel tam ísť pracovne :frowning2:
25. máj 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@efiku
Mas pravdu moja! Asi sa naozaj netreba zamyslat nad tym, preco sa to deje! Aj tak nic nevyriesime a na nic neprideme! Mne samozrejme histologia nepovedala nic. Dnes boli vysledky. V lete ideme k moru, planujeme si oddychnut a "vyvetrat" hlavy"! Porozmyslame co a ako dalej. Myslim na Teba, nech si priatel nic nevycita, ved ste naozaj nemohli vediet, ze sa to stane. Je to cele na figu a nevieme si pomoct! Tak strasne si prajem, aby sa to vsetkym nam podarilo!!! Ved si to zasluzime! Ja uz mam taaaak dlho vybraty kocik, ze aj vyjde z mody:slight_smile:! Alebo sme v minulom zivote neposluchali?!

25. máj 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odrik...super stým snažilkovaním :grinning: tak pekne vitamínky,naladiť sa na pozitívnu strunu a hlavne nech tá mrcha už príde. Jaj ako sa teším, ja si pekne počkám na výsledky a konzultácie s lekárom a uvidíme, čo povie :slight_smile: :slight_smile:

katuskap.. držkaj sa,myslím na teba, všetko bude ok a babenko bude pekne v brušku ako má byť, uvidíš.
25. máj 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@efiku no ona mi vyriekla ten ortiel...v piatok trinásteho. Bola som najprv na utz potom u Marekovej a až nakoniec som sa ešte dostala k Mudr.Bertoldovej, ktorá bola fakt skvelá. Idem zajtra za ňou tiež chcem zmeniť lekárku a rada by sm chodila k nej. Mareková sa mi zdala byť tiež super a hlavne sa mi zdá, že na tej Antolskej sú fakt skvelí doktori... :wink:
25. máj 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myskahryzka333 mne sa zda že ta bertoldova ordinuje aj v gynfive , ja uvidím zajtra mam kyret už krvacam bolesti mam ako pri menzese ,idem tamt rano sama lebo srdiečko je v prahe služobne ale kamoška ma potom odvezie domenko.Marekova bola mila vysvevetlila nam kopec veci ,ale ved sa rozhodneme potom čo dalel.Zlatko držkám palčeky aby všetko dobre dopadlo a babenko sa podarilo :slight_smile:
25. máj 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja tak Ti držím palce, hlavne nech to už máš za sebou keď už musí....Aj ja som to absolvovala všetko bez manžela, tiež bol preč v Prahe na SC :frowning2: ..áno Bertoldová je v gynfine, ale oni nemôžu brať nových pacientov, až keď sa ja s ňou dohodnem..tak uvidím...
nooo ďakujem a ja prajem Tebe to isté...A smiem sa spýtať štítnu žlazu máš vyšetrenú? to iba tak, pretože mne sa to stalo vďaka nefunkčnej štínej žlaze.....
25. máj 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkasop
Jej zlatinko, dakujem!!! Tesim sa, ze mas vysetrenia za sebou a verim, ze konecne budes vediet, kde bol problem! A potom si budeme krasne tehulkovat, spolu!!! Krasny vecer!
25. máj 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už aby to bolo, len neviem, či sa mám sama tlačiť aj na endokrińológiu skôr než prídu výsledky z hematológie alebo počkať :frowning2:
25. máj 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkasop
No to neviem, ale mozno by bolo mozne to spravit naraz, aby Ti neutekal cas, pretoze to vsetko dlho trva. Kym sa to zrealizuje, odosle, vysetri, posle naspat... A ak to treba, tak asi cim skor. Tak drzim palceky, nech su cim skor vysledky! A hlavne dobre vysledky!
25. máj 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odrik....ďakujem, aj ja nadtým uvažujem :slight_smile: Pekný večer
25. máj 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkasop odporúčam endokrinológiu...za to predsa nič nedáš..teda ja som dala 10 EUR za objednanie na presnú hodinu....a s najväčšou pravdepodobnosťou za všetkým u mňa je štítna žlaza..žial neskoro sme to zistili.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. máj 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@efiku ak sa mozem spytat, ty chodis do gin fivu normalne? alebo tam ides len kvoli kyretu? lebo ak to u mna dobre nedopadne, tak by som tam tiez asi isla ...a v kt. si tyzdni? citam, ze krvacas :frowning2: to zacalo samovolne, alebo ti to nejako vyvolali? vies ako to myslim...moc ti drzim palceky, aby si bola coskoro fit...je strasne, ze to musis zazit, je mi to luto :frowning2: :frowning2:
25. máj 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myskahryzka333 aj ja idem zajtra na endokrin....sice som mala pred tehu dobre vysledky, ale mohlo sa mi to posrat aj tym, ze som vobec otehotnela a mozno preto sa to cele deje, tak som zvedava, co mi dr. povie
25. máj 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkasop
Aj Tebe pekny vecer! Vsetko dobre!!! :slight_smile:
25. máj 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myskahryzka333....ďakujem za radu, pôjdem k obvodnej nech ma tam pošle :slight_smile:
26. máj 2011 o 06:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuuu a dlhy, predlhy vikend sa bliizi!! len si na to spomeniem a zviera mi zaludok :unamused:
26. máj 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulicka no ani mi nehovor, ked si na to spomeniem, tak mi je zle :frowning2:
26. máj 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katusap ja preto na to radsej ani nemyslim, venujem sa synovi, zahradke apod.bo v pondelok by zo mna bolo roztrasene klbko nervov. Hm, ale to bude asi aj tak :confounded:
26. máj 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulicka su to strasne nervy..ja sa tiez snazim nemysliet na to a dokonca som od nedele ani neplakala, snazim sa byt statocna, ale v pondelok sa rozrevem urcite ked mi povie, ze.....ved vies ....dnes idem na tu endokrin. tak som zvedava co mi povie
26. máj 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, bola som dnes na tej endokrinologii....vysledky krvicky pred tehu mam ukazkove....ale robila mi sono a to uz take dobre nie je, takze mi nasadila euthyrox...budem brat kazde rano bez ohladu na to, ci tehu bude pokracovat alebo nie ...strasne zlata dr. tam bola, popriala mi vela stastia a povedala, ze mozno tym, ze som otehu, sa stitna zacala spravat inak aj ked vysledky boli dobre, takze mi zobrala krv a uvidi sa
26. máj 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@efiku
Ked budes moct ohlas sa moja!!! Velmi na Teba myslim!!! Bude dobre, neboj! Vsetko co bude treba sa vysetri!!!
26. máj 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katusap
Drzim palceky, aby vsetko bolo dobre!!! Babulko aj stitna zlaza! Uz to babulky vydrzte!!!!! A hlavne s pozitivnym myslenim!!!! :slight_smile:
26. máj 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulicka
To Ti verim! A nielen klbko nervov! Mne sa triasli nohy ako mlademu teliatku. Netusila som, ci do ambulancie pridem po svojich! Vazne by so to uz druhy raz nechcela prezit, takze viem o com hovoris! Ale uz zajtra je piatok, vikend preleti ako voda a uvidis babulko, ako krasne si v brusku rastie!!! Drzim palceky!!! Vela sily prajem!
26. máj 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@efiku veru, veru....aj ja na teba myslim uz od rana...uz to mas urcite za sebou , najhorsie uz preslo, teraz treba hlavne dusicku vyliecit
@odrik uvidime co bude v pondelok...ale ak to dobre nebude aspon viem pricinu a druhykrat sa to nestane, kedze mam lieciky
26. máj 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nany100 podla mna sa ti cykly vratia k takym, ake si mala pred otehotnenim. Aspon u mna to tak je. Pred tehu som mala 60-85 DC cykly, po kyrete 35DC, 36DC no a treti cyklus som 41 DC dnes a to som este nemala ani ovulaciu tento cyklus. Takze vyzera to, ze tento cyklus bude cca 60 a viac DC :confounded: Neboj sa, bude to dobre, medicina je pokrokova, mame moznosti o akych sa nasim mamam ani len nesnivalo, urcite sa nam podari otehotniet. Nestracaj nadej! Drzim palce :slight_smile:
26. máj 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katusap ahojky, citam ze si bola na endokrinologii, ak sa mozm opytat, bola si tam 1.krat kvoli MA alebo uz chodis dlhsie? Ja som cez 3 mesiace po MA a bola som na endoske, cakam na vysledky krvi. Nikto ma tam sice neposlal, ale radsej som sla, lebo ked som bola v puberte, chodievala som kvoli stitke po doktoroch. Tak nech mam dusu na mieste, nechcem daco zanedbat :wink:
26. máj 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katusap chodím tam už normalne ,bola som 9týžden a prestalo sa vyvíjaž už ležím domenka a aj moja laska dnes dorazí z prahy a chcem sa dať dokopy aby nam to už na 3krat vyšlo do úspešneho konca
26. máj 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@odrik ahoj zlatko tak už som domenka , chvalabohu a aj moje srdiečko mi volalo že už dorazil z Prahy tak sa teším že večer budeme pekne už spolu, som v pohodke už a verím že všetko bude dobre .....Dakujem
26. máj 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok