• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

28. marca 2017 
@odrik to heslo je bombovééééé:slight_smile:))))
13. jún 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj vy ste po potrate tak strasne pribrali?Ja neviem cim to je,ale v zivote som take brucho nemala a to sa ani nenapchavam,mm sa mi smeje ze ci som v 6mesiaci ze ake mam brucho,myslite ze to moze mat s potratom nieco spolocne?Ale beriem aj femibion uz polroka a citala som niekde ze vraj z neho sa pribera,je to pravda?
13. jún 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zatiaľ nepribrala, práveže tie dve kilá čo som pribrala v tehu tak som aj zhodila. Neviem, čím to je, nestrestuješ sa velmi? Niekto ked sa stresuje, viacej papká a priberá, niekto opačne...Ževraj z nijakých liekov sa nepriberá, len môžeš mať väčšiu chuť do jedla z nich, nemôže byť to? Držkaj sa a hlavne nato nemysli...ja mám aspoň také skúsenosti, že čím viac chcem schudnúť, tím viac priberiem....teraz mám obdobie že sa o tom nestarám, ale dávam si pozor, veľa ovocia, zeleninky, a vitamíny pred tehu, čo verím, že čoskoro budem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a aj vy!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. jún 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katus193
ahoj, aj ja som pribrala cca 2 kg :-/
presne jak pises ani ja sa nenapchavam, stravujem sa zdravo....
podla mna to hormony robia svoje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenka333 no sa prave ten typ co ked ma stres alebo problemy tak nejem vobec,hned mam zaludok stiahnuty a nezjem nic a som schopna vtedy schudnut 8 kg behom 2tyzdnov,ale teraz jem normalne ako vzdy pribrala som z 58 az na 62 co je uz dost na mna,ale mne je to jedno,pokial budem zdrava a bude babo tak kludne nech priberem,nastastie mam mm ktoremu sa to paci,nema rad ked schudnem :grinning: aspon nejake pozitivum
13. jún 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 ja si tiez myslim ze asi nejake hormony alebo co,lebo ja 4kg mam navyse,inac sa mi vzdy vaha drzala na 58
13. jún 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myskahryzka333
Vsaaaaak!!!???:slight_smile:
13. jún 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katus193 moja skusenost je takato....od novembra 2010 som brala Femibion - hned ako sme sa zacali snazit a na konci marca som mala +7 kg !!!! a to som sa vobec neprepchavala....stravovala som sa tak isto ako aj pred tym ...takze ja uz femibion nechcem v zivote vidiet...teraz beriem kys. listovu .....a co je najhorsie, tie kila nechcu ist dole ani za svet....vzdy som mala tak 58-59 kg a tera mam 66 kg a je mi zo seba na grc :fearful:
13. jún 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska251 nebud smutna...cas sa brutalne spomalil...tie 3 mesiace isto budu pripadat ako rok...ale...ako moj drahy hovori...VSETKO BUDE aj BABATKO BUDE, akurat to nemusi byt vtedy ked ty chces...ale vtedy ked bude zdrave a v poriadku aby ti robilo iba radost po tomto vsetkom...drz saaa...
13. jún 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...tak nam zajtra drzte prsty...caka nas kyret :pensive: :pensive: :pensive:
13. jún 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyy...to fakt po potrate sa mi mozu zbesniet hormony a pribrat? ja som horko tazko pred tehu schudla mojich vytuzenych 7 kil...a teraz som dufala, ze by to mohlo tak ostat :confounded:
13. jún 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noja2210 no ja som teda pribrala, ale potratila som 17 t a brala som aj nejaké hormóny na zastavenie tvorby mlieka a na úpravu cyklu... a to som dala hore 6 kg...
13. jún 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahote aj ja som pribrala asi 4kg po kyrete asi aj preto lebo som brala antikoncepciu 3 mesiace .
13. jún 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katus193 aj ja som pribrala. 4 dni po som mala vahu naspat a teraz mam take brucho, ze az....a to sa vobec neprepchavam.
fakt asi hormony robia svoje. som rada, ze nie som sama s tymto problemom :grinning:
13. jún 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy, nevyhovarate sa vy na tie hormony? :wink: sme ma nastrasili....vsak dost som nabobtnala z toho femibionu.....rychlo treba otehotniet a nie priberat :slight_smile:
13. jún 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noja2210 drzim palce....skoda, ze sme z tej krasne temicky museli prejst sem.....ale raz sa dockame
13. jún 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noja2210
Pokladik, myslim na Teba a budem mysliet!!! Neboj, vsetko bude v poriadku! Drzkaj sa!
13. jún 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noja2210
No ja mam tiez pocit, ze som pribrala! Som rada, ze si to spomenula, lebo som sa zlakla. Ja som uz roky rokuce na svojej hmotosti a zrazu 2 kg hore, uz som sa zacala plasit! Fu, nie som sama! Mysliiiiim na Teba!!!
13. jún 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mozem sa spytat za aky cas po potrate ste dostali menzes? ja som tiez povedali mi ze o 4 tyzdne dostanem a zajtra je to 6 a stale nic
13. jún 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaangella
No to sa mi zda dost vela. Ja som po 4 tyzdne a tiez nic. Je to rozne, su tu babulky, ktore dostali mrsku po 5 tyzdnoch, ale pisala sem aj kocka, ktora nedostala ani po 80 dnoch a dvoch vyvolavacich injekciach. Takze vobec netusim, je to zjavne individualne! Asi som Ta moc nepotesila, vsak?!
13. jún 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@odrik ja viem ze by malo byt ze po 6 tyzdnoch ale povedali mi ze po 4 tak ja uz neviem aj po porode som dostala az o 3 mesiace a to som nekojila len uz som z toho nervozna :frowning2:
13. jún 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katus193
No presne, som z toho uz zla!!! Otrasne brucho, ja som normalne nechapala, co je to! Vyzeram ako tehotna a nie som :frowning2:! Hrozne! Takze nie som sama! Dufam, ze po prvej mrske sa vsetky dame do "povodneho stavu"! Drzim nam vsetkym palceky!!!
13. jún 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaangella
No verim Ti, lebo aj ja som uz nervozna a su to "len" 4 tyzdne! Mne povedali 4 az 6 tyzdnov, tak asi musime byt trpezlive :frowning2:! Asi moc nenarobime. Tak vela stastia a mrska nech uz k Tebe dorazi!!!
13. jún 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@odrik dakujem
13. jún 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaangella
:slight_smile: dobru nocku!
13. jún 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katus193 neboj moja, a hlavne ked sa dobre cítiš ty a páčiš sa aj mm, tak je to super. Možno to bude aj femibion tak ako aj katusap píše, že vtedy pribrala. Ja tiež mám 61 kg a nejak to teraz neriešim, vyzerám tak ako vyzerám, hlavne že sa cítim dobre a páčim sa mm :slight_smile:.Onedlho sa budeme tešiť z toho, že priberáme keďže budeme jesť za dvoch :slight_smile: len aby to už bolo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: držkaj sa!!!
14. jún 2011 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja beriem Femibion od januara,ze co ak sa podari a pribrala som 4kg :unamused: Ale co uz neurobime preto aby uz konecne bolo mimi.
14. jún 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kockyyy...kde ste kupili gynex kvapky? ja mam dojem ze to nemaju nikde...
14. jún 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, tak moja váha skáče, raz hore a raz dole, ale zatiaľ nie viac ako 1kg, no uvidím, zato mám dosť naháňačie a stresov a samozrejme aj z mojich 2MA :frowning2:
Renatka.manakova....prečo ti dali antikoncepciu na 3mes?
Odrik....už sú to 3t od hematológie a výsledky nikde :angry: :angry:
noja2210..drž sa
14. jún 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noja2210 kupis to na stranke www.energy.sk tam to najdes,ja som si tak objednala uz dvoje
14. jún 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok