Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

myskahryzka333
13. jún 2011

@odrik to heslo je bombovééééé🙂))))

katus193
13. jún 2011

baby aj vy ste po potrate tak strasne pribrali?Ja neviem cim to je,ale v zivote som take brucho nemala a to sa ani nenapchavam,mm sa mi smeje ze ci som v 6mesiaci ze ake mam brucho,myslite ze to moze mat s potratom nieco spolocne?Ale beriem aj femibion uz polroka a citala som niekde ze vraj z neho sa pribera,je to pravda?

helenka333
13. jún 2011

Ja som zatiaľ nepribrala, práveže tie dve kilá čo som pribrala v tehu tak som aj zhodila. Neviem, čím to je, nestrestuješ sa velmi? Niekto ked sa stresuje, viacej papká a priberá, niekto opačne...Ževraj z nijakých liekov sa nepriberá, len môžeš mať väčšiu chuť do jedla z nich, nemôže byť to? Držkaj sa a hlavne nato nemysli...ja mám aspoň také skúsenosti, že čím viac chcem schudnúť, tím viac priberiem....teraz mám obdobie že sa o tom nestarám, ale dávam si pozor, veľa ovocia, zeleninky, a vitamíny pred tehu, čo verím, že čoskoro budem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a aj vy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

shania31
13. jún 2011

@katus193
ahoj, aj ja som pribrala cca 2 kg :-/
presne jak pises ani ja sa nenapchavam, stravujem sa zdravo....
podla mna to hormony robia svoje 😝

katus193
13. jún 2011

@helenka333 no sa prave ten typ co ked ma stres alebo problemy tak nejem vobec,hned mam zaludok stiahnuty a nezjem nic a som schopna vtedy schudnut 8 kg behom 2tyzdnov,ale teraz jem normalne ako vzdy pribrala som z 58 az na 62 co je uz dost na mna,ale mne je to jedno,pokial budem zdrava a bude babo tak kludne nech priberem,nastastie mam mm ktoremu sa to paci,nema rad ked schudnem 😀 aspon nejake pozitivum

katus193
13. jún 2011

@shania31 ja si tiez myslim ze asi nejake hormony alebo co,lebo ja 4kg mam navyse,inac sa mi vzdy vaha drzala na 58

odrik
13. jún 2011

@myskahryzka333
Vsaaaaak!!!???🙂

katusap
13. jún 2011

@katus193 moja skusenost je takato....od novembra 2010 som brala Femibion - hned ako sme sa zacali snazit a na konci marca som mala +7 kg !!!! a to som sa vobec neprepchavala....stravovala som sa tak isto ako aj pred tym ...takze ja uz femibion nechcem v zivote vidiet...teraz beriem kys. listovu .....a co je najhorsie, tie kila nechcu ist dole ani za svet....vzdy som mala tak 58-59 kg a tera mam 66 kg a je mi zo seba na grc 😨

noja2210
13. jún 2011

@majuska251 nebud smutna...cas sa brutalne spomalil...tie 3 mesiace isto budu pripadat ako rok...ale...ako moj drahy hovori...VSETKO BUDE aj BABATKO BUDE, akurat to nemusi byt vtedy ked ty chces...ale vtedy ked bude zdrave a v poriadku aby ti robilo iba radost po tomto vsetkom...drz saaa...

noja2210
13. jún 2011

ahojte...tak nam zajtra drzte prsty...caka nas kyret 😔 😔 😔

noja2210
13. jún 2011

babyy...to fakt po potrate sa mi mozu zbesniet hormony a pribrat? ja som horko tazko pred tehu schudla mojich vytuzenych 7 kil...a teraz som dufala, ze by to mohlo tak ostat 😖

horalka007
13. jún 2011

@noja2210 no ja som teda pribrala, ale potratila som 17 t a brala som aj nejaké hormóny na zastavenie tvorby mlieka a na úpravu cyklu... a to som dala hore 6 kg...

renatka.manakova
13. jún 2011

Ahote aj ja som pribrala asi 4kg po kyrete asi aj preto lebo som brala antikoncepciu 3 mesiace .

azalka22
13. jún 2011

@katus193 aj ja som pribrala. 4 dni po som mala vahu naspat a teraz mam take brucho, ze az....a to sa vobec neprepchavam.
fakt asi hormony robia svoje. som rada, ze nie som sama s tymto problemom 😀

katusap
13. jún 2011

babyyy, nevyhovarate sa vy na tie hormony? 😉 sme ma nastrasili....vsak dost som nabobtnala z toho femibionu.....rychlo treba otehotniet a nie priberat 🙂

katusap
13. jún 2011

@noja2210 drzim palce....skoda, ze sme z tej krasne temicky museli prejst sem.....ale raz sa dockame

odrik
13. jún 2011

@noja2210
Pokladik, myslim na Teba a budem mysliet!!! Neboj, vsetko bude v poriadku! Drzkaj sa!

odrik
13. jún 2011

@noja2210
No ja mam tiez pocit, ze som pribrala! Som rada, ze si to spomenula, lebo som sa zlakla. Ja som uz roky rokuce na svojej hmotosti a zrazu 2 kg hore, uz som sa zacala plasit! Fu, nie som sama! Mysliiiiim na Teba!!!

aaangella
13. jún 2011

ahojte mozem sa spytat za aky cas po potrate ste dostali menzes? ja som tiez povedali mi ze o 4 tyzdne dostanem a zajtra je to 6 a stale nic

odrik
13. jún 2011

@aaangella
No to sa mi zda dost vela. Ja som po 4 tyzdne a tiez nic. Je to rozne, su tu babulky, ktore dostali mrsku po 5 tyzdnoch, ale pisala sem aj kocka, ktora nedostala ani po 80 dnoch a dvoch vyvolavacich injekciach. Takze vobec netusim, je to zjavne individualne! Asi som Ta moc nepotesila, vsak?!

aaangella
13. jún 2011

@odrik ja viem ze by malo byt ze po 6 tyzdnoch ale povedali mi ze po 4 tak ja uz neviem aj po porode som dostala az o 3 mesiace a to som nekojila len uz som z toho nervozna ☹

odrik
13. jún 2011

@katus193
No presne, som z toho uz zla!!! Otrasne brucho, ja som normalne nechapala, co je to! Vyzeram ako tehotna a nie som ☹! Hrozne! Takze nie som sama! Dufam, ze po prvej mrske sa vsetky dame do "povodneho stavu"! Drzim nam vsetkym palceky!!!

odrik
13. jún 2011

@aaangella
No verim Ti, lebo aj ja som uz nervozna a su to "len" 4 tyzdne! Mne povedali 4 az 6 tyzdnov, tak asi musime byt trpezlive ☹! Asi moc nenarobime. Tak vela stastia a mrska nech uz k Tebe dorazi!!!

aaangella
13. jún 2011

@odrik dakujem

odrik
13. jún 2011

@aaangella
🙂 dobru nocku!

helenka333
14. jún 2011

@katus193 neboj moja, a hlavne ked sa dobre cítiš ty a páčiš sa aj mm, tak je to super. Možno to bude aj femibion tak ako aj katusap píše, že vtedy pribrala. Ja tiež mám 61 kg a nejak to teraz neriešim, vyzerám tak ako vyzerám, hlavne že sa cítim dobre a páčim sa mm 🙂.Onedlho sa budeme tešiť z toho, že priberáme keďže budeme jesť za dvoch 🙂 len aby to už bolo 🙂 🙂 🙂 držkaj sa!!!

katkarv
14. jún 2011

ja beriem Femibion od januara,ze co ak sa podari a pribrala som 4kg 😒 Ale co uz neurobime preto aby uz konecne bolo mimi.

noja2210
14. jún 2011

kockyyy...kde ste kupili gynex kvapky? ja mam dojem ze to nemaju nikde...

lenkasop
14. jún 2011

Ahojte kočky, tak moja váha skáče, raz hore a raz dole, ale zatiaľ nie viac ako 1kg, no uvidím, zato mám dosť naháňačie a stresov a samozrejme aj z mojich 2MA ☹
Renatka.manakova....prečo ti dali antikoncepciu na 3mes?
Odrik....už sú to 3t od hematológie a výsledky nikde 😠 😠
noja2210..drž sa

katus193
14. jún 2011

@noja2210 kupis to na stranke www.energy.sk tam to najdes,ja som si tak objednala uz dvoje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre