Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

odrik
15. júl 2011

@helenka333
Ahoj pokladik, tak Ti prajem aby u lekara vsetko dobre dopadlo, a aby ste uz hned teraz mohli pekne snazilkovat a cim skor nadherne tehulkovat 🙂 !!! U mna nic nove, ale uz to neriesim. Dnes som mala ist k lekarovi, ale pojdem az v stredu. Este uzivam jeden vyzivovy doplnok, ktory by mohol pomoct, tak uvidim do stredy. A mozno to necham celkom tak, uzijem si leto bez mrchy, a potom na jesen zacnem riesit! Uvidim, nechavam otvorene, lebo ma to uz nebavi a mam kopec inych veci riesit. Ale Ty sa moja pekne pripravuj na snazilkovanie 🙂 !!! Vela stastia!!!

odrik
15. júl 2011

@kejla
Ahoj moja, to ma mrzi, ze sa nepodarilo Ta hned na prvykrat dostatocne vycistit. Niekedy mam pocit, akoby nam nestacilo, co sa stalo a este sa nam naklada a pridava dalej ☹ ! Teraz by sme mali mat uz pokoj, aby sme mohli postupne zacat odznova, a nie riesit este kopec dalsich neprijemnosti !!! Tak dufam, ze sa to u Teba vyriesi bez novej kyretaze, moc Ti drzim palceky!!! Budem na Teba mysliet, aby vsetko dobre dopadlo !!!

odrik
15. júl 2011

@kikuska_nr
Ja viem pokladik, nezabudnes nikdy, to nejde ☹ ! A teraz mas tazke obdobie, ale pride novy maly chrustik do bruska, a potom na tento svet a Ty budes najstastnejsia a najpysnejsia maminka na svete, a potom si na toto obdobie spomenies ako na nieco, cim sme mali asi prejst, lebo to tak priroda a ten pan hore vysoko, chceli a urcili. A anjelik, ktoreho mate tam hore, vas bude cely zivot ochranovat. Neviem, preco prave my, ale nad tym sa netreba zamyslat. Tolko je tragedii vo svete a nikto nikdy nedostane vysvetlenie, preco prave ON!!! A tak to asi musi byt! Ale prejde to, pride nove, krasne obdobie, URCITE!!! Drzkaj sa!

odrik
15. júl 2011

@katusap
Drzim palceky, aby sa vsetky problemy cim skor vyriesili, starosti nech Ta uz konecne obchadzaju!!! Mrsina nic, ako si mi napisala, mam leto bez vloziek a tamponov 🙂 ! Uzivam teraz jeden vyzivovy doplnok, tak uvidim. Uz nic nesilim, nikam sa neponahlam, nic netlacim! Ked pride, bude tu, ked nie, nebude! A ved ona sa snad raz objavi, a potom uvidime ako dalej 🙂 ! Ale Ty sa pekne na snazilkovanie chystaj moja!!! Teraz praca, potom oddych a zabava, a potom povinnost snazilkovania 🙂 !!! Krasny dnik!

lea1333
15. júl 2011

@kejla ahoj bola som v ba na liscich nivach no uvidime co sa splni ze mam sudene len jedno dieta:( ked chces napisem ti kontakt do IP

katusap
15. júl 2011

@odrik Joj, no dufam, ze sa vsetko unormalni uz konecne, lebo ta smola tento rok je fakt nekonecna....a to je este len jul ....co nas este caka ☹ Dufam ze uz nic katastrofalne. Dnes si urobime pekny vecer s mm, ma meninky, tak sa budeme tulkat 😉 O 3 dni ocakavam ovulku, testiky nachystane, tak som zvedava, ci bude tak, ako pred kyretom

odrik
15. júl 2011

@katusap
Jeeeej! Tak krasny vecer! Smoly uz bolo dost, uz je KONIEC, neboj!!! No to by bola parada, keby sa vam hned a zaraz zadarilo 🙂 !!! Drzim palceky mooooooooc!

noja2210
15. júl 2011

@katusap neboj, uz nas caka len to dobre...chvilka cakania a potom to najkrajsie babatenko...ako moj drahy hovori...musime chvilku cakat,lebo chceme najdokonalejsiu princeznicku 😉

renkaniki
15. júl 2011

@katusap Aj ja prajem pekny vecer..peknu meninovu oslavu,len sa tulkajte tulkajte a drzim palce,aby sa zadarilo a ak nie hned ,tak na dalsi krat urcite.. 😉

katusap
15. júl 2011

@odrik @noja2210 @renkaniki dakujem babulky....ale este sa snazit nebudeme....chcem predsa len pockat na vsetky vysledky a dat do poriadku vsetko, co sa da....nechcem riskovat zbytocne.... vsak do septembra nie je daleko 😉 potom uz zacneme

noja2210
15. júl 2011

ahojteee....hlasim najviac mrcha den!!! prisla potvora...a udrela v riadnej sile...ale tesim sa velmi, tak hadam sa mi to podari aj prezit... 😉 😉 😉

renkaniki
15. júl 2011

@katusap Kedy si vlastne mala tu kyretaz moja???

noja2210
15. júl 2011

@katusap tak tak...september za rohom...a do vianoc minimalne normalny cyklus, ak nie zdrave babatenko v brusku....

odrik
15. júl 2011

@noja2210
Ajooooooj! Vydrrrrz moja!!!!! Ved ona sa zmiermi, hnusoba!!!!!!! Drzkaj sa!

odrik
15. júl 2011

@katusap
Leto oddychove a pripravne na snazilkovanie, a jesen krasna plodna!!! Vianoce s nadhernym bruskom!!!!! Drzim palceky, vela stastia!

katusap
15. júl 2011

@renkaniki kyret bol 31.5......prva mrcha 2.6.
@noja2210 jeeeej.....gratulujem moja, mrsulinka dosla....ja som mala teda riadnu mrsisko, bol to total masaker ...a to niektore baby spominali, ze mali len slabulinku mrchu...moja trvala 6 dni a ako som pisala....masaker riadny to bol....ale hlavne je, ze je tuuuu.....a presne ako pises, na Vianoce uz budeme mat drobcekov v brusku- verim tomu

katusap
15. júl 2011

@odrik Zlatko, to iste prajem aj ja tebe. 🙂 a este som ta zabudla pochvalit za foteckuuuuuu

renkaniki
15. júl 2011

@katusap A to si tak skoro dostala menzes???Ja mam uz len slabe spinenie a to som mala kyretaz 06.07..povedali mi,ze menzes by som mala dostat normalne do konca mesiaca...

renkaniki
15. júl 2011

@katusap Zda sa mi to skoro o 2dni dostat menzes???

katusap
15. júl 2011

@renkaniki jemine,j a som trdloooo.....2.7 ....preklep...prepac 😅

katusap
15. júl 2011

@renkaniki 32 dni od kyretu mrcha prisla

kejla
15. júl 2011

@lea1333 poprosim ta ten kontakt do IP,teraz som na tom tak,ze sa asi neodhodlam tam ist,mam strach,ale casom tam pojdem.Dakujem 🙂

@odrik dakujem,modlim sa aby som nemusela na dalsi kyret,tolko zasahov do maternice,to nie je dobre...A prajem,nech mrcha dorazi,aby si mohla odstartovat nove obdobie.Ja si myslim,ze aj moja si da nacas,lebo na sone som nemala dominantny folikul vo vajecniku,ale len vela drobnych v oboch.

odrik
15. júl 2011

@kejla
Drzim palceky!!!!!! Mne zasa lekar nasiel velky dominantny folikul, ale neprasknuty ☹ ! Uz 9 tyzdnov som bez mrsky, tak bojujem. V stredu ma caka vyvolavacka, tak sa netesim ☹ ! Drzkaj sa, mrcha nech nacas dorazi!!!

odrik
15. júl 2011

Babulky, prepacte, ze zasa nemam fotecku, stopol mi ju admin konikovy, vymenila som, dufam, ze prejde 🙂 Dobru nocku

kejla
15. júl 2011

@odrik dakujem.Telo je asi naozaj pomylene,bolo pripravene na tehotenstvo,teraz nevie,co skor...Dr ti aj vravel,preco si mysli,ze mrcha meska?Lebo tych 6 tyzdnov je vraj ok,to je ako sestonedelie...Mne dr skoro nenasiel to rezidiuum a to som bola u najlepsieho odbornika,aky tu je,este stastie,ze ho niekeo nezastupoval,lebo by ki to iste nenasli.Najprv povedal,ze tam nic evidentne nie je,potom mu to ale nedalo,hladal,hladal a nasiel...Drzim palce,nech ta tvoja mrska dorazi 🙂

odrik
16. júl 2011

Babulky moje pomocnicky!!! Po 9 tyzdnoch po kyretazi hlasim dnes PRICHOD MRCHY 🙂 !!! Radost je to prevelka, po takom case som uz vobec neverila, ze pride sama!!! Normalne si ju uzivam, to sa mi teda este nestalo 🙂 ! Hned som pobudila celu rodinu, aby so mnou oslavovali 🙂 !!! Tak my mame dnes oslavu prichodu mrchy 🙂! Niekto oslavuje prichod jari alebo leta, ja oslavujem prichod mrsky! No babulky moje a vy vsetky viete co to znamena....... 🙂 !!! Krasny dnik vsetkym! A snazilkujte, lebo uz aj odrik pojde do toho 🙂 !

odrik
16. júl 2011

@kejla
Dakujem moja, uz je to tu!!! Po 9 tyzdnoch bezmrsia!!! A lekar mi na kontrole povedal, ze mi nepraskaju filikuly, teda hlavne dominantny velky. Ale potom som si kupila jeden vyzivovy doplnok od Valovica kvapky Femi a mam pocit, ze to mi pomohlo! Lutujem, ze som o nom nevedela skor. Tak dufam, ze aj u Teba bude vsetko v poriadku a telicko sa skoro spamata!!! Drzim palceky!!!

renkaniki
16. júl 2011

@katusap Myslela som si,ze to bude skor ten jul.Mne povedal doktor v nemocnici,ze mala by som menzes dostat este tento mesiac niekedy ku koncu,tak uvidim.Aj ked snazilkovat sa este nechceme,chcem pockat tak do Novembra aspon..niekto povie cakat 3,niekto 6 mesiacov,no uvidime... 😉

renkaniki
16. júl 2011

@odrik Tak gratulujem a to az teraz si dostala???Tak to bola dost dlha doba,to sa ti ani necudujem,ze oslavujes jej prichod 😉 a ze si ju uzivas...tak prijemne uzivanie prajem ,aj tebe pekny dnik

odrik
16. júl 2011

@renkaniki
Mooooc dakujem! Ano, uz som tu bola taky veteran! Trvalo to 9 tyzdnov, nepraskali mi folikuly. Na ostatnej kontrole, pred dvoma tyzdnami, to uz vyzeralo, ze idu prasknut a zjavne to aj tak bolo, pretoze som dnes dostala 1. mrsku. Jeeezis, teda ale vytrapila mi psychiku! Tak Ti prajem skore uzdravenie srdiecka aj telicka, nech mrska dorazi nacas a nech Ta aspon ta netrapi!!! Drzkaj sa!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre