Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

odrik
18. júl 2011

@katus193
No to Ti moja verim, ja by som isto nevydrzala, obdivujem Ta, ze si este netestla! Jeeeezis, strasne Ti to prajem!!! Tak vela stastia, drzim palceky!!!

katusap
18. júl 2011

@katus193 zlatik, ked si to nikdy tak nemala tak dufam, ze je to ten dobry znak, ze sa konecne udialo to, co si tak velmi zelas.....drzim pazuuuure 😀

katus193
18. júl 2011

@odrik ved prave uvazujem ze asi rano skusim 😉 som nedockava.Mam nejaky test secret woman s citlivostou 10 tak ak by som bola mal by vyjst nie? Zajtra to bude treti den a k tomu ten biely vytok,stale ho mam.Si zlata dakujem,uz chcem aby tu pribudali tehulky 🙂 prajem to kazdej jednej co je tu v tejto temicke 😉 nech sa na Vianoce uz vytesujeme s bruskami

katus193
18. júl 2011

@katusap ved prave,vzdy mam pred mrchou suche dni a teraz je to ako pred ovulkou.Ved uvidime,ale rano asi testnem 😉 hlavne chcem ostat v pokoji aj keby to nevyslo,nechcem sa poddavat smutku a depke,stale si opakujem ze ak to nevyslo teraz tak to vyjde nabuduce,vtedy kedy je nam to sudene aby to prislo.Velmi som sa tesila,lebo sme sa dlho nesnazili a bolo by to pekne takto na prvy sup

odrik
18. júl 2011

@katus193
No jasne, ze uz ukaze!!! A ukaze krasne dlhe // ! Ja viem, ze v stredu uz bude vacsia istota..... No ved uvidis, ci vydrzis alebo nie! Mrchu odhanaj, vies co, teraz je u mna, takze....... Asi tu dievcata moje bude onedlho velmi veselo!!! Budeme piť 🙂 !

katusap
18. júl 2011

@katus193 no tak to by bola paradicka....ale ako pises, ak vam je to sudene, tak to vyslo a ak nie musis to brat tak, ze nie je este ten spravny cas....(ked som to takto napisala, znie to divne) 🤐 ......ale sakris, musi to vyjst a ak nahodou nie,t ak ziadne slzy, to ti nepomoze 😀 sranda, ty dufas, ze sa vam podarilo a ja dufam, ze sa mi tam nic neoplodnilo....myslis, ze ked som mala vcera aj dnes pozit ovu test a sexovali sme v sobotu je moznost nejaka? povedz, ze nieeeeee 😀

katusap
18. júl 2011

babule....dajme si taky slub 🙂 ze prva, ktora otehotnie zalozi novu, veselsiu skupinku a budeme si uz pisat tam , co vy na to?

katus193
18. júl 2011

@katusap no pockaj a preco dufas ze nie???Cakas na nejake vysledky alebo koly tomu zeby to bolo skoro???Ved jasne ze je moznost,spermie vedia dlho prezit a dnes je len pondelok

katus193
18. júl 2011

@odrik ale tvoja mrcha uz lepsie ci???este stale je silna?

katus193
18. júl 2011

@katusap super napad,ale aby sme vedeli vsetky tak aky dame nazov temy?

katus193
18. júl 2011

kocky inac dnes mi mm povedal,ze neviem kde to cital ale vraj zomrela pri porode v Trnave nejake zena,viete o tom nieco blizsie??

katusap
18. júl 2011

@katus193 bojim sa kvoli tomu,z e nemam este vysledky vsetky a aj kvoli tomu, ze od kyretu bola len jadna mrcha....k tomu pripadu umrtia rodicky...bola to kamoska mojej sesternice....porodila 4 kg chlapceka....pri jej 160 cm ju nechali rodit prirodzene, psychopati ....vsetko prebehlo ok, len potom jej nevysla placenta, zacala krvacat...vraj jej praskla maternica a vykrvacala, chuda....a to ma doma este dcerku, tusim 4 rocnu

katusap
18. júl 2011

@katus193 nazov temicky vymyslime spolocne a bude sukromna.....moze byt? 😉

katusap
18. júl 2011

@ernuska296 a ty sa mas ako moja?

katusap
18. júl 2011

babule, inak dnes som volala mojej hematologicke .....a ten termin na hematolog. klinike v Martine mame az 6.10 ☹ takze ak otehotniem skor, budem si musiet pichat fraxiparin ☹ ☹

katus193
18. júl 2011

@katusap a z akych testov cakas tie vysledky?Neboj,co ma byt bude,ved kolko zien ostalo tehu po kyrete a v pohode donosili a niektore ani prvu mrchu nemali,my sme tiez zacali s mm hned po kyrete,ale nastastie tu v At mi robili aj geneticke testy,tu to robia automaticky,nie ako u nas az po druhom a niekedy po tretom potrate,takze mohla som byt kludna.Ja nemam slov,co niektorí dr dokazu,to snad neni ani pravda,neviem si predstavit co preziva ta rodina.Ved museli vediet ze bude take velke babo a kto vie ako dlho sa este trapila ☹ to je strasne,uplne zbytocne vyhasol nevinny zivot 😢

katus193
18. júl 2011

@katusap super tak len aby sme sa cim skor potom zacali pridavat 😉

katusap
18. júl 2011

@katus193 cakam na vysledky genetiky....ale budu az na konci augusta tak som dovtedy nechcela.....ale veru, bude ako ma byt , len sa bojim, ze aby to nedopadlo nahodou tak isto ked sa pise aj hovori,ze po kyrete je maternica slaba na to,a by udrzala mimi

elise
18. júl 2011

tak zajtra idem pre tie výsledky, uvidím čo tam bude
babulky chystáte sukromnú témičku? rada by som sa občas zapojila aj do sukromnej. zajtra sa spýtam ked môžem otehotnieť, dufam´že čoskoro. aké ste si vyžiadali testy po kyrete?

katus193
18. júl 2011

@katusap ale ja potom nechapem preco niektory dr povedia ze nevadi ked otehotnies po hned po kyrete,kazdy hovori inac,ale neboj aj keby si bola,nepripustaj si nic zle 😉 ja si cely cas opakujem ze nic take sa uz nestane a hotovo 😉

odrik
18. júl 2011

@katus193
Dakujem moja, mrcha sa celkom uz udomacnila a je konecne taka, ako kedysi 🙂 !!! Tesim sa, lebo v sobotu a vcera to bolo šeredne ☹ ! Ale co tam po mojej mrche, ked tu mame potencialnu tehulku 🙂 !!!

odrik
18. júl 2011

@katusap
Mooooooooze byt!!! A Ty sa uz tolko nestrachuj a sup, sup !!! 🙂 Viem, viem, vsetko viem 🙂 !

katus193
18. júl 2011

@odrik no pekne si to napisala,tak uvidime.Kocky idem sa trosku venovat manzelovi,lebo na mna krici ze sa mu malo venujem 😀

odrik
18. júl 2011

@elise
Drzim palceky !!! Ja som bola na hematologii! No stacilo! Mam vrodenu trombofiliu ☹ ! Hlavna vec, ze mi tvrdili, ked som potratila:"To sa stava!"

katusap
18. júl 2011

@katus193 veru, niektori povedia, ze po prvej mrche....dalsi ze 3-6 mesiacov...tak ako sa v tom mame vyznat? vies preco sa bojim? lebo ak by som bola tehotna este pred vysledkami z hematologie, musela by som si hned od zaciatku pichat fraxiparin- preventivne ☹ ale tiez dufam a chcem verit, ze sa take uz nezopakuje

@elise moje testiky po potrate: endokrinologia, infektologia, genetika, hematologia

odrik
18. júl 2011

@katus193
Jasne moja, u nas je to rovnako, uz len sleduje, kedy pojdem na konika 🙂 a komentuje, ze naco ma tu taku staru este potrebujete a preco ma uz nevylucite 🙂 !!! Krasny vecer, dobru nocku a mysliiiiiiiiim!!!!!!!

elise
18. júl 2011

@katusap ďakujem myslím že aj ja si vyžiadam dáke vyšetrenia aby sme predišli nechakým odchylkám ak by testy vyšli zle. ale ja dufam strašne moc že to všetko bude dobre. 🙂

renkaniki
18. júl 2011

Ahojte dievcence,tak ja som dnes bola na kontrole,vsetko je v poriadku,bola spokojna....uz nespinim,ziadna krv..uz v piatok som zacala mat normalne len troska vytok ...tak som rada,ze je to po operacii vsetko v poriadku,povedala mi,ze o 3 mes.mozme skusit zasa.No a ze z nemocnice poslali papier,ale nic zvlastne nenasli,ze sa to stalo a nemam nic,co by bol vazny dovod,preco som potratila....proste nebolo nieco v poriadku a priroda to tak zariadila.Ze sa o 3 mes.mozme zasa kludne snazit,ze nam praje vela stastia....tak cakame a zacneme zasa...... 😉

odrik
18. júl 2011

@renkaniki
To mam radost 🙂 !!! Tak vidis, pomalicky sa budeme davat do poriadku a tie Vianoce s brusenkami mensimi, ci vacsimi, platia!!! No ta sa nam to kocikovanie trosku posunie 🙂 !

kejla
18. júl 2011

@katus193 jeeeej 😵 ja som mala pri synovy ten biely vytok v case menstruacie,to sa vraj tvori hlienova zatka 😵 😵 😵 Velmi drziiiim palce 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre