Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

renkaniki
20. júl 2011

@katusap No vidis?Tak pockaj,ked sa budes testovat a uvidis.Tak je tazko povedat,ci uz si alebo nie,ale jasne,ze ti to prajem.... 🙂

katus193
20. júl 2011

@marcela1992 aj ja mam to pobolievanie v podbrusku a hlavne pichanie vo vajecnikoch,to je vraj tiez normalne.A kolko ti uz meska?

odrik
20. júl 2011

@marcela1992
Jeeeeej, uzasne!!!!! Pri zahniezdovani vajicka, moze byt hnedy vytok. Zvlast, ze si mala aj dostat mrsku. Lekara zváž, ja nie som za skore "sonovanie", ale mozno odber krvicky na hCG by nezaskodil. Budes mat aspon hodnotu na dalsie porovnavanie ako Ti krasne stuuuuuupa 🙂 !!! Drzim palceky, aby uz bolo vsetko v najlepsom poriadku!!!

myskahryzka333
20. júl 2011

@katus193 tak ja v tom pevne verím..uvidíme o mesiac , dva..kto sa pridá..Hlavne Ti držím place ... 🙂

marcela1992
20. júl 2011

@katus193 meska mi 3 dni...joj tak sa tesim ale sa aj bojim

marcela1992
20. júl 2011

@odrik No mala som dostat pred 3 dnami :D boze ja som taka stastna..dakujeem :D

odrik
20. júl 2011

@marcela1992
Tesim sa s Tebou!!! A velmi, velmi drzim palceky!!! Krasny dnik!

katus193
20. júl 2011

@marcela1992 mne meska dnes 4 den a tiez sa bojim,hlavne aj preto ze mam na teste velmi slabucke ciarky a bojim sa aby sa babo dobre vyvyjalo

renkaniki
20. júl 2011

@marcela1992 este si sa netestovala??Tak si urob test a drzim palce a daj vediet....

renkaniki
20. júl 2011

@katus193 Keby si sla k na gyndu,tak by si uz myslim vedela na com si..nebola si este???

odrik
20. júl 2011

@myskahryzka333
Ahoj pokladik!!! Drzim palceky, aby ste sa z krasnej dovolenky vratili s malou morskou pannou alebo s malym morskym vlkom v brusku 🙂 !!! Pekne sa nam to tu babulky rozbieha 🙂 !!! Tesim sa!!!

myskahryzka333
20. júl 2011

@odrik ďakujem zlato..ale veď aj Vy idete , že ? tak nápodobne prajem aj ja Tebe to isté....Hádam sa zadarí a každá z nás bude opäť prežívať to krásne šťastie ale s úspešným koncom...nie len s krásnym začiatkom ale hlavne koncom...
a áno pekne sa to tu rozbieha..už len nakaziť tehu vírusom aj ostatné... 🙂

katus193
20. júl 2011

@renkaniki nie,lebo som v Rakusku a este nemam dr,najprv musim nejakeho najst,keby som bola doma tak uz davno som u dr

marcela1992
20. júl 2011

@odrik dakujeeem

ivka1603
20. júl 2011

@katus193 Ahoj Katka, prišla som ťa len pozdraviť, dávaj na seba pozor a ja zase ponáhľam ďalej...pa,pa 🙂

katusap
20. júl 2011

@katus193 ak mas na tom ovu testiku testovaciu silnejsiu ako kontrolku, tak si potom tehu....ale musi byt silnejsia ako ta kontrolna

marcela1992
20. júl 2011

@katus193 no moje su dost vyrazne ale aj tak sa bojim...chapem ta...ale musime verit ze obe budeme mat o 9 mesiacov krasne deticky :D

katusap
20. júl 2011

@renkaniki budem vas vsetky informovat 🙂 este daleko do mrchy, tak uvidime....no a jasne, ze sme sa nechranili 😅

marcela1992
20. júl 2011

@renkaniki pozitivny :D este spravim rano 1 a uvidim..ale obe ciarky su silne :D

katus193
20. júl 2011

@ivka1603 ahoj Ivka,dakujem pekne si zlata.Pekny dnik ti prajem,cmuk 😉

renkaniki
20. júl 2011

@marcela1992 Taaak GRATULUJEEEEM.... 😉 🙂

marcela1992
20. júl 2011

@renkaniki dakujeeem

katus193
20. júl 2011

@katusap drzim palce,nech to dopadne tak ako si prajes 😉 a co sa tyka toho ovu testu tak neni silnejsia ako kontrolna,myslim ze tehu pretoze mne nikdy mrcha nemeska a dnes je 4den a vobec nemam pocit zeby prisla.Len mi ide o tie ciarocky,ale ten co som si robila dnes tak na nom je viac vidiet tu ciarku ako na vcerajsom teste,tak snad zajtra bude uz krajsia

katusap
20. júl 2011

@katus193 skus zabehnut do labaku, nech ti vezmu krv ako samoplatcovi ked nemas este lekara....neviem ci to tam tak funguje,ale tu hej, nie je to drahe vysetrenia a do 3 hod budes vediet na com si 😉

ernuska296
20. júl 2011

@marcela1992 ahoj a kolko mas po potrate tiez si mala MA? a coo vysledky si si nedala robit? noo fu dobre a nejako skoro ti vysiel test tak patris medzi tie co mimi dlho nenapinaju 🙂)) congratulation :D

katus193
20. júl 2011

@katusap lenze to by som musela ist do ineho mesta,lebo my zijeme v takej malej dedinke da sa povedat a tu labak neni a mm je stale v praci,lebo nemocnica je dalej,musela by som ist autom,tolko pockam.Inac ako samoplatca by som si zacvakala,tu je to velmi drahe vsetko,raz mi vysetrovali moc a iba za to som platila 20eur a dr ma aspon potom pozrie,ale dakujem za info

ernuska296
20. júl 2011

babyyyyyyyyyyyyyy vy to tu rozbiehateeeeeeeeeeeeeeeeee vo velkomm xixi 🙂))
aj ja cemmmmmmmmmmmmmm ..
uvidim ci budem muset brat ATB a ked ne cem sa plavit s vami na jednej lodke xixi🙂)) ale tej co doplava stastne do ciela 🙂)))

marcela1992
20. júl 2011

@ernuska296 No ja som bola v 7tt ked som potratila a na vycistenie mi dali len take tabletky a polezala som si 2 dni v nemocnici kym to zo mna vsetko vyslo.Ked som sa pytala lekara kedy mozme skusat znovu tak povedal ze aj hned ale ze lepsie je po 1.menstruacii.Tak sme skuasali a je to.Aj pri prvim tehotenstve mi test vysiel po 3 dnoch meskania.Takze 2 mesiace pi potrate a som znovu tehotna..tesim sa ale mam velke obavy.dufam ze to dobre dopadne

ernuska296
20. júl 2011

@marcela1992 super tak ste isli na to speedyyyyyyyyyyyyyyyy🙂) a mala si teda MA? ci co ti povedali? a nejaku pricinu tie vysetrenia ta neposlali? mne zisitili trombofiliu tak mne sa to stalo asi preto a v 9tt+5..:( tak super nech to na podruheeeeeee vide🙂)

helenka333
20. júl 2011

@katus193 Jéééééééééééééééééééééj teším sa s Tebou, skús testnúť o pár dní, držím Ti silno palčeky, juj dúfam že ty začneš a pomaličky sa pridáme mi všetky 🙂 🙂 🙂
Kočky mne lekár včera povedal, že všetko je v najlepšom poriadku, aj vyšetril aj utz...ževraj pekne odmenštruované...🙂 a že sa v septembri vidíme už ja ako tehu 🙂 tak som sa smiala. Pýtala som sa ho, či je potrebné počkať ešte, a on že je to len namne, keď chcem môžem ešte jednu mrchu počkať a ked nechcem, tak nemusím 🙂 juj a práve ked on mi to povedal, aj s manželíkom sme si povedali, že v septembri sme tam ako tehu 🙂 Tak to musí vyjsť 🙂 !!!
Držte sa kočky 🙂!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre