• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

25. júna 2017 
OK, babulky, tak nebudem stresovať - večer zmeriam teplotu a uvidím podla toho. a budem dalej čakať na mrchu :angry:

idem dalej pracovať :rolling_eyes:
3. mar 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak to sme tu asi viacere ktorym to tu pomaha :slight_smile:

jarulai veru skus sa ukludnit a neboj urcite bude vsetko v poriadku :slight_smile: musis len verit :dizzy_face:
3. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankageo, ja to cítim rovnako. rozprávala som sa aj s kamoškami - snažili sa, ale nebolo to ono. nezažili to, tak ma len lutovali viac-menej. ale toto tu mi velmi pomohlo a už som v pohode. aj vdaka vám :wink: :slight_smile:
3. mar 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankageo..asi sme na tom vsetky rovnako :grinning: je super moct si pokecat o tom s niekym kto to pozna....prezil.... :wink:
3. mar 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeeeeeeeee babenky :slight_smile:
Hlasim mrchuuuuuu huraaaa konecneeeeeeeee :slight_smile:
Je dnes presne 5 tyzden od kyretu.
Dufam este ze kontrola,ktora ma caka po mrche dopadne dobre a potom sup sup do snazenia :slight_smile:
3. mar 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
twiti garulujeeeeem :wink: kto sa este prida? :slight_smile:
3. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mate vysledky histologie?
3. mar 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej aj ja chcem...mrchu.... :slight_smile: twiti gratulujem.... :slight_smile:
ja este nemam vysledky z histologie...ale ani o nich moc neocakavam....aj lekar povedal ze sa z nich neda moc zistit.... :frowning2:
3. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
twiti - gratulujem...
to uz len ja cakam :grinning: (na mna je este skoro)...
3. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
desmodka aj jaaaaaaaaaaaaaaaa........ :slight_smile:
3. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domka no super... aspon nie som sama :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Twiti..gratulujem...ja ešte nič :frowning2: :frowning2: :frowning2: takato dlha čakatelka tu asi ani nebola..niektore pomaly začnu druhy cyklus a ja ani hovno.ale vo štvrtok idem na injekciu.
3. mar 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, domka, desmodka :slight_smile: dakujem vam pekneeeee
domka to je pravda hystologia nic nezistiii,ja som to mala tiez vporiadku :slight_smile:
Nebojte sa urcite sa dockate ja som cakala 5 dlhych tyzdnov a meddzi tym som bola dva krat na hcg,pretoze som to mala mierne zvyseneee,ale klesa mi to ale pomaly ale vraj to je normalne,tak sa tym nezatazujem :slight_smile:
Drzim vam babenky palcekyyyy :grinning:
3. mar 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tu histologiu sa pytam preto, lebo mi dne lekarka vravela, ze som mala zapal maternice - predtym, ako sa tym vajicko uhniezdilo. Preto som poratila, tak preto sa pytam, lebo mne povedala, ze histologia je velmi dolezita, preto som z archivu vyziadala aj tu prvu, vysledky este nema. Ale ze az potom mi moze dat listok na genetiku....
3. mar 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....teraz sa jej nevieme dockat....tak sa z nej tesime...a potom budeme zas chciet aby neprisla... :confused: kto by sa v nas zenach vyznal....len my same.... :grinning:
desmodka a kolko i od zakroku?aby som tu nezostala sama co len budem cakat...a cakat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domka a janulcek... sme tri muskatierky :grinning: :grinning:
ja som este len 3 tyzden, zajtra bude... ty??
3. mar 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domka
ja som iba dva tyzdne, budeme cakat spolu (16.2)
3. mar 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam zajtra len 2 tyzden....takze uz viem co ma caka....predbehnete ma... :frowning2: , ale ja vam to zelam :grinning:
3. mar 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankage...my sme to mali aj podobne...zapal, aj ty aj ja...antibiotika, teplota...sme 2 tyzdne....tak aj mrchovat budeme spolu.... :grinning:
3. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz sme 4... hned je to veselsie :grinning: :grinning: tesime sa na mrchu... no to je hrozne :grinning:
3. mar 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no znie to hrozne....tesime sa ......ani neviem kedy som sa naposledy na mrchu tak tesila.....to bolo davno...pradavno.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože ja zajtra 8 tyž.od zakroku...a nič.. :angry: Histologia je doležita asi len z toho dovodu,že či tam nebol zapal alebo nejaka infekcia,bakterie...ale z mimi nič nezisita,že čo bolo jemu,ked tam nebol ten zapal.......napr.
3. mar 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa musime navzajom povzbudzovat :slight_smile: a pride nam skor.
A ked budu 4 tyzdne bez MS, kupujem si cervene vinko a prevarim si ho....a hned ju to privola, haha
3. mar 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulcek ale to je uz vela....preco nejdes dokimu...na injekciu...ja by som sa mu hlasila uz po 6 tyzdnoch keby nic....ved 8 je vela...nie?
3. mar 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ....jankaeo...no tak ho zacnime pit uz na konci 3 tyz....aby dorazila do toho 4 tyz.........
3. mar 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake alkoholicky sa tu prejavili :grinning:
3. mar 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze si dam predcasne uz v piatok (to vychadza domka uz pomaly 3 tyz), lebo manzel ma narodky. A o tyzden ja (zaciatok 4 tyzdna) tak by som mola k narodkam dostat MS, nie? :sunglasses: :grinning:
3. mar 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankageo....to by si mala pekny darcek... :grinning:
3. mar 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domka,idem vo štvrtok na injekciu.Jednej dievčine odtialto z konika pršila až po 3 mes.
3. mar 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulcek nestras.... :confused: to je vela...nie?
3. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok