Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

jarulai
20. mar 2009

mojim prvým cielom je tento víkend - nech už je po mrcheeeee...

domka28
20. mar 2009

jankageo...len to je na 6 dni...to je vela... ☹
jarulai....sak ja viem ze u vas to bolo to lepsie...sak svietilo slnko 😎 na tej strane

jarulai
20. mar 2009

domka, ale sranda - aký kúsok a aké rozdielne počasie, že? asi sa v NR čerti ženili, nie 😀

domka28
20. mar 2009

ja neviem asi....ved to aky rozdiel..... 😉

jarulai
20. mar 2009

inak, to muselo byť pekné divadielko. akurát by som nechcela ísť na tú nitriansku stranu v tom čase

jankageo
20. mar 2009

ale myslim, ze aj aj take balenie dvoch tabliet, co su nejaka vyssia davka....

jarulai
20. mar 2009

babulky, moja mrcha včera vyzerala, že už to vzdáva a dnes sa zase ukázala 😠 dúfam, že nebude trvať dlhšie ako obvykle 😠 ja chcem byť zase tehuuuuuuu ☹ ☹ ☹

domka28
20. mar 2009

no to divadielko stalo za to.... 😀 aj take balenie je?ja ze len tych 6....tak sa skusim spytat... 😉

domka28
20. mar 2009

jarulai a kolko ju uz mas? ja som dostala v sobotu...prve tri dni silne...a potom uz skoro nic...taka cudna bola... 😕 ako mavam zvycajne

jankageo
20. mar 2009

ja som este stale cakatelka. V pondelok bude pat tyzdnov a dufam, ze ked mi skonci, prestanu konecne aj tie zvysene teploty. Uz som brala tri antibiotika a teplota vobec neklesa. Len dufam, ze menstruaciou sa to vsetko vyplati a precisti a bude pohoda bez teploty 🙂

jarulai
20. mar 2009

domka, mám ju dnes 5den, to je u mna normálne. len v takomto čase som už zvykla mať len hnedé špinenie a toto je normálne ešte krvácanie, tak preto ma to deptá. ja som mala ešte v stredu /3den/ aj bolesti, včera už vyzerala len na intimku a dnes je to zase normálne krvácanie. ale už nie vela 😕

jarulai
20. mar 2009

babulky, už tu nie ste? tak už aj ja asi idem domkov. pekný víkendík 🙂 na mna zase ide smútok ☹

janulcek
20. mar 2009

Ahojte babenky.Dnes som absolvovala prve hodiny oaptrovatelskeho kurzu.Super,páči sa mi to.A dozvedela som sa tam jednu vec ,čo som čumela jak puk ked to povedala.Ze,žena ktora ma mimomaternicove tehul že ju boli tá jamka pri klučnej kosti...Dobre,čo???? 😨

jankageo
20. mar 2009

janulcek
sranda, to pocujem prvykrat...

janulcek
20. mar 2009

Tak to je,sila...

martinka211
20. mar 2009

ahojte 😉
janulcek no mna teda ziadna jamka pri klucnej kosti nebolela,tak neviem ☹ 😕

jarka4982
21. mar 2009

Dobre ranko babenky,ako sa dnes mate?U nas krasne svieti slniecko ale je zima:len 3C....hlavne ze uz prisla jar!!!

jankageo
22. mar 2009

Dievcata, konecne menstruacia - dostala som ju vcera a dnes som krvacala ako sialena. Aje tesim sa, lebo je jasna, cervena, taka uz zdrava, nie ako pri docistovani. A prvykrat po troch mesiacoch mi klesla teplota pod 37. Mala som iba 36,8, tak sa to posuva spravnym smerom. Zajtra idem na odber. Treti den menstruacie som si mala ustriahnut a prist, je to kvoli zistovaniu, ci mam v poriadku hormonalne zalezitosti a to skumaju z krvi, ktoru vezmu treti den menstruacie...brali vam ju takto niektorej?

jarulai
23. mar 2009

dobré ránko, babulky 🙂
aký bol víkendík 😉
jankageo - gratulujem k mrche!!!

všimli ste si - zrušili mi moju krásnu fotku ☹ ☹ ☹

jankageo
23. mar 2009

Jarulai,
dakujem 🙂
asi usudili, ze Ti k menu takato podoba nepristane 🙂

jarulai
23. mar 2009

ale ked mne sa to táááááááák páčilo - aspon mi to vždy zdvihlo náladičku. tož sa budem musieť naučiť myslieť pozitívne aj bez toho 😉

minule sa mi snívalo, že som si s porodnice doniesla domkov baby - tak som sa zobudila taká spokojná, plná nádeje 😵 budem sa snažiť si to udržať 😉

idem trošku popracovať, nech tu zase nesedím nečinne 😀 😉 ozvem sa neskor 😉

jankageo
23. mar 2009

Ja som dnes doma, bola som hned rano na odber krvi kvoli tym testom a mam tak silnu MS, ze som rada, ze nemusim byt v praci 🙂

jarka4982
23. mar 2009

Ahojte

Jankageo,gratulujem k MS!

domka28
23. mar 2009

😀 krasne ranko všetkym...🙂, jankageo gratulujem k MS, a neboj ak je silna na zaciatku skor skonci... 😀
aspoň u mňa to tak bolo 😉

jarulai
23. mar 2009

ahojte, už som tuuuuu 😉

jankageo, ja som ju prvé 3dni mala tiež takú, že som myslela, že vykrvácam. a až do 3dna som mala krče - no hnus 🙄 som rada, že je to za mnou.nlen si oddýchni, to prejde 😉

jankageo
23. mar 2009

aj ja som rada, ze je taka silna, aspon sa vyplavi vsetko zle, co tam ostalo. A myslim, ze sa tak uz aj stalo, lebo konecne po troch mesiacoch mi klesla teplota pod 37. A to som brala tri druhy antibiotik.

jarulai
23. mar 2009

jankageo, tak je dobre. a už bude len lepšie - uvidíš. ani sa nenazdáme a znova budeme všetky tehu. a tentoraz mimi aj šťastne donosíme a porodíme 😉 😵 😵 😵

martinka211
23. mar 2009

ahojte 😉
tak mne je uz odvcera nejka divno,zeby sa ta druha mrcha tak poponahlala 😕 dnes mam 25dc,ale pocity uplne akoby mala kazdu chvilu prist 😉

jangeo aj ja gratulujem 😉

jarulai
23. mar 2009

ahoj martinka 🙂
no ktovie, ved teraz sa to mohlo kadejako poprehadzovať. som zvedavá, kedy budem mať ja druhú MS /nie že by som po nej nejako bažila, však áno 😉 😀 😀 😀

martinka211
23. mar 2009

jarulai a zacnete sa uz snazit hned po prvej?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre