• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

23. septembra 2017 
To sa budem báť už i ja... no uvidíme... momentálne sa vôbec necítim na nové tehu, bojím sa zase začať snívať...
24. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedy ste po zákroku prestali krvácať a kedy ste dostali prvú mrchu??? A čo mám teraz dodržiavať po zákroku? :confused:
24. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,sjuzi je mi luto,co sa ti stalo a ze si musela prist sem do takej smutnej temy,ale neboj baby maju pravdu,ze Misko ti velmi pomoze pri bolesti co citis,mne tiez Tomasko bol liekom :slight_smile:

twity aj ja uz cakam druhu mrchu kazdu chvilu :wink: uz mam ten pocit od soboty a este tu nie je :frowning2: tak dufam ze cims kor pride :wink:
24. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, to by zaujimalo aj mna. ako dlho ste krvacali po zakroku? ja krvacam uz 14 dni... a ta prva menstruacia? uz predtym som mala ovulaciu tesne pred mrchou a teraz sa bojim, ze sa mi cely cyklus este zhorsi....
sjuzi tebe co povedali lekari? my mame tri tyzdne zakaz sexu a dve menstruacie zakaz nechraneneho sexu....
24. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjzi ja som dostala prvu na 26den po operacii,ale ja som mala mimomaternicove pri ktorom mi robili aj kyret :frowning2:
24. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuzi, ja som po zákroku krvácala len v den zákroku a na druhý den ráno trošku;potom som ešte asi 4dni každé ráno špinila a to bolo tak všetko. mrchu som dostala 7týždnov aj 4dni po.

a žiadne čierne myšlienky sa tu nepripúšťajú, babulky - na další pokus to určite výjde a mi budeme mať všetky krásne a zdravé babatká :wink:
24. mar 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj baby ste zlaté, aspoň tu cítim, že ma niekto chápe... ako som písala, bojím sa niekomu volať, okrem mm a mamy... nechce sa mi to vysvetľovať... všetci sa tešili, že budeme mať druhé bejby... :unamused:

Mňa práveže prepúšťali sestričky, doki sa len podpísal na správu a bežal operovať... Ale idem v piatok k svojmu gynďákovi, lebo som mala mať poradňu, tak snáď ma o všetkom poučí... :unamused:
24. mar 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarulai, preto som sem prišla, pre podporu a silu!!! :slight_smile:
24. mar 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuzi, preto sme tu - všetky sme si to zažili, žial a preto sa musíme navzájom podržať a podporiť :wink: darmo by si to vysvetlovala niekomu, kto si týmto neprešiel. tu platí 100-násobne, že kto nezažil - nepochopí
24. mar 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, dnes už aj mm, došiel cez obed domov a už sa na mňa díva tak, že veď sme si to už vysvetľovali, že to tak asi malo byť, nech sa netrápim... nech už sa otrasiem a tak... Ale takéto reči mi vôbec nepomáhajú... skôr naopak... :frowning2:
24. mar 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Depka ma chytá teraz, keď malý spinká... keď som sama... pri ňom nemám čas na to myslieť... :unamused:
24. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to robí aj moj mužík - ale poviem ti, na jednej strane majú pravdu - je zbytočné sa k tomu stále vracať a týrať sa tým, že čo som mohla a mala ešte urobiť preto aby sa to nestalo a pod. to nám nepomože. musíme ísť dalej :wink:
24. mar 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem, len on je vždy taký realista, ma vždy uzemňuje, ja som zase taký rojko... :sweat_smile:
No nič, chce to určite čas, kým to prebolí...
Baby a kedy sa môže oficiálne znova snažilkovať???
24. mar 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuzi, mne doki povolil už teraz - po prvej mrche. inak odporúčajú 3 cylky a minimálne vraj treba 8týždnov na úplne zotavenie maternice. mne kým skončila mrcha, som bola 8týždnov aj niečo po :wink: uvidíš, čo ti povie doki, ako si sa zahojila a tak :wink:
24. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak budem teda dúfať... možno nás leto inšpiruje... Sme si povedali, že pôjdeme teda aspoň na poriadnu dovolenku s malým.
24. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O toto tehu sme sa snažili 5 mes... :unamused:
24. mar 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee :slight_smile:
Aj ja pridam svoju odpoved.
Ja som prestala krvacat hned,pustili ma z nemocnice na druhy den po zakroku a ked som sla domov uz som len spinila,mrchu som dostala presne v piatom tyzdni po zakroku ale zaujimave bolo ze presne v ten den kedy robili zakrok len 5 tyzdnov po.
Teraz uz cakam na druhu mrchu,ale mala som zapal tak mozno bude meskat :slight_smile:
Nebojte sa to vsetko zvladneme ja sa uz tesim na snazilkovanie.
sjuzi ja sa vam ani necudujem ze sa vam do toho teraz tak cerstvo nechce ale to prejde.
My s jarulai sme tu uz doma sme tu asi od januara tak sme sa s tym uz vyrovnali a tesime sa na nove tehulkovanie.
sjuzi ty mas oproti nam este jednu vyhodu mas uz jedno mimi ale my s jarulai sme cakali nase prveeee.
Preto sa asi chceme zacat snazit co najskor ako to pojde :slight_smile:
24. mar 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joooj babenky, ja viem... nechcem si ani predstavovať ako to bolí, keď sa snažíte o prvé mimi.
Ja som ale zase snívala o to viac, že som vedela, aké je to krásne držať svoje čerstvo narodené bábenko v náručí, ako vonia, ako plače atď a na toto všetko som sa hrozne tešila... :cry: :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale dosť už... Musím sa k tomu postaviť, tak ako mi vraví mm... Hodiť to za hlavu... a tešiť sa na jar a krásne leto...
24. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja krvácam, ale slabúčko... tak snáď to rýchlo prejde... :unamused:
24. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
twiti, kedy si mala ty zákrok? máš pravdu, že aj ja som tu už od januára - mna robili 22.1. :frowning2:

sjuzi, my sme sa o toto mimi snažili 2roky a 3mesiace a bolo naše prvé :frowning2:
24. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj, jarulai... tak to mi je fakt ľúto... To sklamanie je iste nepredstaviteľné... Budem vám hrozne držať palčeky, aby ste čo najskôr boli zase v tom.
24. mar 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte mám 1 otázku, z nemocky sa posielajú dokimu nejaké výsledky? Kedy asi ich asi posielajú? :confused:
24. mar 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem sjuzi :wink: neboj, všetky sa z toho dostaneme a budeme čo nevidieť držať v náručí tie naše vonavučké bábatká :wink: ja tomu verím a to mi pomáha ísť dalej :wink:
24. mar 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuzi, ja som si pre výsledky z histologie musela ísť sama a aj ich zaniesť svojmu dokimu. no možno je to v každom meste iné. a u nás to trvalo 2týždne
24. mar 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarulai, díky moc za povzbudivé slová... máš pravdu, treba byť optimista. Už sa nám podarilo otehotnieť, tak sa to musí podariť opäť... :wink:
24. mar 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarulai ja som bola na zakroku 27 januara :frowning2:
24. mar 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viem, že je tu veľa diskusii vôbec o tom, že kočky nemôžu otehotnieť celé roky... tak musíme myslieť pozitívne...
24. mar 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem kočky, je mi už trocha lepšie... idem, moja psychoterapia sa už zobudila... papa
24. mar 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru tak, sjuzi, my čo sme čakali prvé aspon vieme, že nie sme neplodné, že možme otehotnieť. už to len dotiahnuť do toho víťazného konca :wink:
a u mna to malo predsa ešte jedno pozitívum - ked som bola po 6týždnoch na kontrole, mala som sliznicu v lepšom stave ako pred tehu - vraj to tak býva, tak dúfam, že to tak bude aj nadalej :wink: ako sa hovorí - všetko zlé je na niečo dobré. škoda len, že to muselo byť za cenu jedného života :frowning2:
24. mar 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahoj sjuzi a pohladkaj za nás tvoju psychoterapiu :wink:
24. mar 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok