• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

28. marca 2017 
Jane33, diky za odpoved. Tiez beriem duphaston, estrimax a zo spodu utrogestan na udrzanie a podporu tehotenstva. Som na PNke, takze prevazne lezim s nohami hore. Zajtra budem mudrejsia, idem do centra na konr.HCG. Mozno aj uzv. Dam vediet. Este raz dakujem, dava mi to pocit, ze este mam nejaku sancu a to teraz potrebujem :slight_smile: Aj ked na druhej strane môze byt ta nadej falosna, ale mne to nevadi, ja tuzim po dietatku.
19. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marsi , držim palce, aby vsetko dobre dopadlo. ja som pri prvom tehu mala normalny menzes prvý mesiac,sice slabší ale bol (to som nevedela,že som tehu) :wink: .A teraz nedavno pri tehot. som mala tiež krv na toaletáku asi 2-3 dni :frowning2: .no a nakoniec som šla na čistenie :unamused: .takže aj dobrý aj zlý príklad krvácania.Hlavne sa šetri a oddychuj,aby bolo všetko ok. :slight_smile: Držím palce strašne,strašne silno, všetko bude ok. :slight_smile:
19. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No marsi28 tak držíme palce... :wink:
20. máj 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zienky, takze som este tehulka :slight_smile: ! Mozno to nie je velmi ruzove ale aj tak som rada. Zatial mam brat dalej lieky na podporu a ako inak, len cakat. Vsetko je v Bozich rukach. Na kontrolu o tyzden. V centre mi brali iba krv, na uzv je vraj skoro, nebolo by este nic vidiet. Pa a dakujem vam za vasu podporu :wink:
20. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby len by som chcela vediet alebo poznat viacero nazorov,ze kedy, po akom dlhom case po kyrete ste sa zacali snazit o druhe tehu. viem ze vacsinu lekarov hovori min. 6 mesiacov....predsa len sa pytam aj na ine nazory..
diky za pomoc
20. máj 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsi28 strašne moc sa tešim...super,nech to dobre dopadne..Budem držat palce.. :slight_smile: :slight_smile:
21. máj 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trinitka prečitaj si to ,dodá Ti to určite veľa pozitívnej energie.Veľa báb uz ma v tej diskusii druhé bábo :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=22295&vGroupOffset=0&vOffset=0
21. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsi 28: velmi drzim palce.Uvidis, tiez Ti to dobre dopadne :wink:
trinitka87:mne povedali po kyretazi (po zamlk.potrate) 6 mesiacov. Ja som otehotnela za 2,5 :grinning: . Lekari ma sice nepochvalili, ale som v 25tt a vyzera to uz O.K. Zaujimave je, ze na izbe bola so mnou kocka, ktora prisla o babo v 25 tt, musela ho porodit a este potom jej robili aj kyretaz a tej lekar povedal, ze 3 mesiace.
21. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky baby
21. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nieco by ma zaujimalo, brali ste niektora na ten cas, / napr. 6 mes./ antikoncepciu aby ste neotehotneli skorej?? aj by som chcela, ale zase na druhej strane nechcem nieco unahlit. tak neviem. co vy na to??
21. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trinitka HAK urcite nie. vela bab ma po vysadeni HAK problemy - napr. pomaly rast sliznice, zaspate vajecniky, malo progesteronu..a to samozrejme casto sposobuje potraty. ved je aj ina forma antikoncepcie, nie?
21. máj 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze som ani predtym nebrala HAK. akurat na zaciatku roka som dostala Lutenyl a v tehu Utrogestan,ale ani ten mi nepomohol. bohuzial
21. máj 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale nechces si to predsa v tele pokaslat uplne, nie? ved si najdi na nete odborne clanky. pockaj, pohladam ich a hodim ti link. pise sa tam o tom, ze aj pol roka po vysadeni HAK sa u zien vyskytuju zmeny na maternici (ja som mala zrazeniny a zle rastla...takze pre babatko nic dobre), dalej ze su z toho vysoke homocysteiny...co je tiez velmi zle. ved si pocitas :grinning:
ja som si to vsetko zistovala, lebo mi zistili trombofiliu po tych potratoch...ale myslim ze aj HAK k tomu prispela
21. máj 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto som narychlo nasla. tie co som citala mam ulozene v inom pocitaci, ale myslim, ze aj tento clanok upozornuje na problemy v suvislosti HAK>

http://www.lekarenkarmel.sk/25-HA_VplyvNaPlod_JUaut.doc
21. máj 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem bettynka222, precitala som a zistila. a to som si myslela ze urobim dobre.neviem preco, ale ked su dve moznosti, vzdy si vyberiem tu horsiu ako napr. teraz
21. máj 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale hlavne ze si to zistila skor, ako si to zacala brat, nie? :sunglasses: ci ty ju uz beries? ak ano, tak sa dohodni s dr. kedy najskor ju mozes vysadit a zacnete s inou ochranou. HAK je svinstvo...ja si to uz v zivote nedam...okrem toho, ze to robi zle samotnej zene a sposobuje to mnozstvo potratov, tak to je zle aj pre plod ak by to nahodou prezil....
22. máj 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, neberiem, dnes som bola u dr, a ani som sa nepytala uz. akurat mi kazal brat stale kys. listovu
22. máj 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som tu dávno nebola lebo som stále s malou vonku :wink: a nestíham sem
inak čakám na 2 mrchu tak som zvedava kedy dorazí a či vôbec dorazí lebo síce sme s manželom dávali pozor ale nikdy nie je to na 100% "prerušované" však?
je tu niektorá ktorej meškala druha MS i ked mne stále meška :confounded:
22. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ja stále čakam ešte len na prvú ... :wink: A snád sa dočkam..... :slight_smile:
22. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, ahoj,aj mne meskala druha mrska....
22. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja cakam,ale u mna je este skoro aby prisla
22. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Jarka a koľko ti meškala?
22. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily,meskala mi dva tyzdne...uz mi aj vsetky priznaky vymizli a ona odrazu prisla :grinning:
22. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vážne 2 týždne :confused: tak ja dúfam že tak až nebudem čakať a brala si nejaku antikoncepciu? lebo ja nie a s manželom sme sexovali ale dávali sme si pozor, nechcela by som teraz hned otehotnieť, chcem počkať až po 3 mrche :sweat_smile:
22. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tabletky neberiem ale pouzivali sme prezervativy...nechceli sme to rizkovat.
22. máj 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak uvidíme ako dopadneme :slight_smile:
23. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak,drzim palce...
23. máj 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jari ďakujem :wink:
23. máj 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily,tak co?Mrska uz prisla???
29. máj 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok