Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

violet1609
6. apr 2017

@rebekag ajoj..... no ako si dopadla? Pidarilo sa? Dufam,ze ano ! 😉

eliskaevicka
6. apr 2017

@violet1609 no rada by som , ale tie kilá potom nie a nie doku , a pri prvej som mala v 7 mesiaci 30kg navyše a to som poriadne ani nejedla . Teda v malých množstvách .
Tlak je stále maly , doktor mi zakázal piť kávu , ze len veľa tekutín , ale tých mám tak neviem , zvykám si .
Zambezi je super , nech to aj vydrží .
Doktor mi nato nič nepovedal , len na sone pred tým co som uz bola predtymto tehotenstvom dom nikdy nič take nevidela . Proste bolo babo a niečo ešte menšie pri tom . Ale tak hadam to bude v poriadku , lebo ma uz šľak trafí .

desza17
6. apr 2017

@eliskaevicka a nebol to hematom?srdiecko uz bilo vsak?vsetko bude oki,drzim palce

violet1609
7. apr 2017

@eliskaevicka neboj urcite bude vsetko v poriadku. Hlavne ,ze babo je ok a tak ako ma byt,to je hlavne. A kedy mas dalsiu poradnu? Pre mna su tieto 2tyz.najdlhsie...... pojdem az po sviatkoch,tak dufam,ze bude vsetko v poriadku 🙏

123456eva
7. apr 2017

jaj žienky moje mne to robili zaživa doknca dvakrat. Strasná bolest, nikdy nezabudnem

eliskaevicka
7. apr 2017

@violet1609 dufam ze áno , len vieš ako to je , človek sa uz boji všetkého . Tak dufam ze to bude Ok . Idem tam až o mesiac 😳 Tak dlho čakať . Ach .
@desza17 srdiečko bilo , aj keď mi ho nepustil len hovoril ze bije . Neviem co to bol hematóm , to mi dufam povedal aj keď sa musím priznať ze ani neviem co to je. Ďakujem ti ❤

eliskaevicka
7. apr 2017

@123456eva co ti robili zaživa ?

violet1609
7. apr 2017

@eliskaevicka hematom je len taka modrinka....... urcite to nic vazne nebude. Tak neboj ..... ale uplne ta chapem....... ja sledujem kazde pichnutie a aj pobolievanie toho podbruska. Sama neviem kedy je to stale v pohode a kedy utekat k lekarovi. Ale nechcem sa stresovat a nic zle si pripustat.
Tak si mozme len drzat palceky 🙏❤

eliskaevicka
7. apr 2017

@violet1609 aha ďakujem za objasnenie.. viem presne ako sa cítiš , najradsej by som bola každý deň u doktora .. aby všetko skontroloval .. Ale verím ze sa nám to tento krat podarí . Dufam v to a snažím sa myslieť pozitívne . Hadam to pomôže .
A ten hematóm nevieš ako tam vyzerá ? Na sone ? Mne sa doktor nevyjadril tak neviem 😢

violet1609
11. apr 2017

@eliskaevicka ajoj, prepac,len teraz som si vsimla spravu.....
Ten hematom neviem ako vyzera, ale moze sa to aj vstrebat,alebo keby bolo nejake krvacanie,tak to moze z toho. Ale nie je to nic vazne, len sa to potom sleduje. Snad ti lekar nabuduce povie viac 🙂 kedy mas dalsiu poradnu? Ako sa citis? Ja zatial ok , podbrusko teraz troska menej citim,ale prsniky mam plnsie a bolavejsie,ale nie je to nic hrozne. Kontrolu mam az buduci stvrtok,tak snad bude vsetko v poriadku a bude uz aj srdiecko bit. Zajtra zacinam 6 tt 🤰

violet1609
11. apr 2017

@violet1609 teraz hore citam,ze kontrolu mas o mesiac 😉

violet1609
11. apr 2017

@eliskaevicka a pisem sama sebe....ach jaj....... 😅 idem ja uz radsej spat 😀

eliskaevicka
16. máj 2017

Baby ahojte , ako sa máte ? Zadarilo sa Vám uz niektorej ?

violet1609
17. máj 2017

@eliskaevicka ajoj...... tak dievcata sa zatial neozyvaju.......
Ty sa mas ako? Uz si mala aj kontrolu? Ja som dnes 10+5 .....kontrolu mam az 29.5......tak.len dufam,ze bude vsetko.

eliskaevicka
17. máj 2017

@violet1609 aspon ty sa ozvem ❤ gratulujem .nech len všetko ide ako ma . To je uz za chvíľočku . Kontrolu som mala pred mesiacom a teraz idem 1.6.. stále chodím na hematologiu,akurat cakam na výsledky . Teším sa uz . Pomaly uz aj cítim bábätko , teda ráno , iba ráno ale užívam si to . Aspon viem ze je snami. Aj keď tie pochyby sú stále .to nevymizne asi . Držím ti palce . A ako sa cítiš ?

desza17
17. máj 2017

@violet1609
@eliskaevicka dievcatkaaaaa drzim silno palce,a samozrejme zelam uspesny koniec💗

eliskaevicka
17. máj 2017

@desza17 ďakujeme ❤❤❤ a ty si natom ako ? Beháš po vyšetreniach ? Aj niečo zistili ?

juliett99
17. máj 2017

@eliskaevicka gratulujem a drzim palceky nech je vsetko v piriadocku.
Mne zajtra beru krv na stitnu zlazu.. robili mi ECHO a tam tiez vsetko ok, chudokrvna tie nie, este cakam na iminologiu tam sa musim objednat . A cakam mrsku
Babulenky silno nam drzim palceky aby sme si cim skor nasli paluchy na testikoch a vysetrenia boli ok.. a dotiahli to do stastneho konca 😘😘😘

violet1609
17. máj 2017

@eliskaevicka a tebe aj nieco na tej hematologii zistili? A super ,ze uz citis aj pohyby.....celkom skoro......tak uz si to clovek moze odsledovat,ze je babo v poriadku.
Ja sa citim celkom dobre. Unava presla ,pribrala som asi 2kg. Uz aby bola ta kontrola za mnou,ze viem,ze babo je ok. Ale ako hovoris clovek sa tych obav nikdy nezbavi.
Tak uzivaj si tehu 🙂🤰

violet1609
17. máj 2017

@desza17
@juliett99
Dievcatka a Vam prajem aby ste si coskoro nasli vytuzene // a vsetko dobre dopadlo na vysetreniach 🙂❤

juliett99
17. máj 2017

@violet1609 jejj aj ty si tehulka super gratulujem a prajem vela vela zdravicka nech vsetko tento x dopadne na jednotku 😘😘😘
A dakujeme hadam sa ku Vam pridame .. verim ze coskoro nech nas je viac pozitivne naladenych

eliskaevicka
17. máj 2017

@violet1609 áno áno , syndróm lepivych doštičiek . Dostala som lieky a tie injekcie . To pri tom druhom odbere .
Aj ja som pribrala 🙄 Prsia mám o tri čísla väčšie a vážia asi sto kilov 😀 Nevadí len nech rastie aj bubacik maličký .
Baby Vám držím palce , naozaj z celého srdiečka ❤😘

violet1609
17. máj 2017

@eliskaevicka jaaaj uz pamatam,tak to mas pekne podchytene. Mna tiez prsniky hrozne bolia a aj sa zvacsili. Len nech je vsetko v poriadku 🙏

violet1609
17. máj 2017

@juliett99 dakujem moja.....aj Tebe prajem ,aby sa co najskor zadarilo a aby boki vsetky vysledky v poriadku. 🙏 ❤

juliett99
17. máj 2017

@violet1609 dakujem moc...
Verim ze tento rok by uz mohol byt uspesnejsi pre vsetky co sme si presli takou stratou.
Teraz som v stadiu fnukania.. kazdym dnom by som rodila... achh jo
Myslela som ze cas to zahoji no nejde to nieje to take easy ako som si myslela

violet1609
17. máj 2017

@juliett99 uplne ta chapem , ja som mala mat termin 20.5 😢😢

juliett99
17. máj 2017

@violet1609 😢😭 este ze si tu super babulky a podrzime sa navzajom 😘😘😘 velke DAKUJEM kazdej z Vas koceny

macoo13
19. máj 2017

Ahojteeee baby...dlho som tu nebola a vidim ze sa vam dari to ma velmi tesi a som rada ze tu citam ze ste uz tehu suppper drzim vam palce😍 ...nam sa zatial nedari 😢 tak dufam ze coskoro sa pridam k vam 😍😍😍😉posielam vam cmuk

violet1609
20. máj 2017

@macoo13 ajoooj ...... moja velmi drzim palceky ,aby si si co najskor nasla vytuzene // My sme zatial v poriadku,tak len dufam,ze tentokrat to uz dotiahneme az do konca. 😘❤

eliskaevicka
22. máj 2017

@violet1609 no uz musím nosiť tehu podprdu, inak by som umrela 😊
A kedy máš poradňu ?

@juliett99 Ach aj ja som plakala ako malé decko ,17teho sme mali termín . Naštastie mám doma malú s nedá mi koč rozmýšľať . Prajem Vám nech sa co najskôr zadarí ❤ po doktoroch nechodíte ? Či prečo sa nedarí ?

@macoo13 držíme palce ❤ a ďakujeme , ale strašne sa bojím . Neskutočne .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre