Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

velvet26
13. nov 2009

lu.lu, pisala som ti do ip... 😀

trinitka87
13. nov 2009

ako tak citam,posielaju vas na hematologiu. ked mi lekar povedal, ze zoberie krv na trombofilne mutacie, a nikde ma neobjednal, to je to iste?

velvet26
13. nov 2009

trinitka opytaj sa ho, neviem, ci ti nebral krv len na bezne vysetrenie, ale ked hovoris, ze spominal trombofilne mutacie, tak mozno poslal tvoju krv na hematologiu s touto poziadavkou, aby si si to nemusela sama obehavat..ved kedy budu vysledky?

lu.lu.
13. nov 2009

velvet,citala som IP 😀
a s tym menzesom mas pravdu,uz aby bol tu,kedy chcete zacat zas skusat? lebo my sme sa dnes rozpravali,ze by bolo fajn v januari-mame vyrocie a plus by sa potom baby mohlo narodit 10.10.2010 🙂 pekny datum nie?
ale to je jedno,len nech je to zdravucke a hlavne rychlo.tak papa

velvet26
14. nov 2009

ahoj lulu a pekne ranko aj ostatnym babulkam.. 🙂
my zacneme asi vo februari, uvidime ako budem na tom fyzicky, hlavne s cyklom...to ma fakt zaujima, kedy dojde prvy menzes...jaaaaj, uz nech tu je, budem ho ocakavat s otvorenou narucou.. 😀
lu.lu kolko ste uz spolu s priatelom? a veru, to by bol pekny datum...no mas pravdu, je to jedno, nech je to aj v znameni skorpiona, co som nikdy moc nechcela, hlavne nech je to zdrave.. 😉

trinitka87
14. nov 2009

ano, to spomenul, na vysledky mam cakat mesiac a hovoril aj o pripadnom lieceni s injekciami hned pri zisteni tehu.
nieco so zrazanlivostou krvi

lu.lu.
14. nov 2009

ahojte babeny, ja som si dnes polezkala v postielke trosku dlhsie,az tak dobre 🙂
inak mam taky problem som piaty den po kyrete,velmi malo som krvacala,len tam nejake spinenie. no a dnes rano som zistila,ze trochu krvacam,nie moc,taka tmava krv,tak len dufam sa to nespusti silnejsie.uz nech som fit...

velvet-my sme spolu, yeda budeme v januari 6 rokov 🙂
a ked spominas toho skorpiona,nas syn je skorpion 😉 a veru ze vystrkuje rozky,ale lubim ho najviac na svete 🙂

velvet26
14. nov 2009

caute baby, ako si uzivate sobotu?
my sme boli volit a na navsteve u svokrovcov na obede a potom kuki babku, teraz odpocivame, mam dobry pocit, lebo som konecne vyvetrala a prevliekla periny, tak sa nam dnes bude dobre spinkat.. 🙂
lu.lu, skorpioni su aspon teda ti, ktorych poznam dost zvlastne povahy, ale tvoj syncek musi byt urcite zlaty...a uz velky chlapec..vsetko naj k jeho pondelkovych narodeninkam mu zelam, hlavne vela zdravia malemu betarovi.. 😉

velvet26
14. nov 2009

lu.lu, to je urcite ok to mierne krvacanie, asi tam mas este nejake zbytky a tie idu teraz z teba von, som zvedava, kedy vyjdu tie moje... 😅
trinitka, tak ked ti hovoril dr. ze vysledky budu az za mesiac, tak to potom budu asi ozaj tie testy na trombofiliu a mutacie..tak super, budes vediet, na com si...ja by som mala ist na tu endokrinologiu az o dva tt..dufam, ze vysledky budeme mat obidve ok, ziadna trombofilia ani mutacie tam nemozu byt.. 😎

lu.lu.
14. nov 2009

ahojte kotatka,
ako vikendujete? ja som sa dnes po dllllhom case konecne trosku namalovala a citila som sa o mnoho lepsie 😉
boli sme sa napapat v takom dobrom pube a prvykrat po velmi dlhom case som si dala aj drink-moje milovane vinecko,jaj az tak dobre padlo. som sa destresovala,fajne bolo.
teraz dam maleho sup spinkat a potom budeme vyvalovat sunky pred telkou 🙂

velvet, maly je naozaj zlatunky ale ma nas otocenych okolo prstu 😉 -typicky skorpion..........a tie vonave perinky,nic sa im nevyrovna........
inak baby-kedy vam doktor povedal,ze mozete zase sexikovat? lebo mne len tolko,ze ked prestanem krvacat,ale mne sa to zda skoro,nechcem riskovat nejaku infekciu,tak neviem 😒
pekny vecer este vsetkym 🙂

cukruska1920
14. nov 2009

lulu...mne povedali ze treba dodrzat sestonedelie....teda 6 tyzdov bez sexu... ale ja som uz po styroch dnoch od kyretu prestala krvacat a citila som sa dobre tak po dvoch tyzdnoch sme sexikovali 😉 zalezi ako sa budes citit

lu.lu.
14. nov 2009

dakujem cukruska,
ja sa tiez citim fajn(klop,klop),ale minimalne tie dva tyzdne chcem tiez vydrzat,moj priatel uz teraz trpi 😀

velvet26
15. nov 2009

ahojte kocky...
vcera bol dobry vecer, boli sme u kamosov na ich novom byte a chlapi montovali postel, sice beriem antibiotika, no dva poharky vinka som si dala...
lu.lu.mne povedali, ze 4 tt. bez sexu...a vlastne tak to vychadza asi, ze po prvej menstruacii by sa uz mohlo, aj ked dufam, ze dojde co najskor..
dnes je krasny den, svieti slniecko..navarene mame od svokrovcov, tak si vychutnavam nicnerobenie.. 🙂

janirea
15. nov 2009

ahojte babulky,,
aj ja teraz absolvujem nicnerobenie 🙂
,,,mne bolo povedane, ze bez sexu minimalne 2 tyzdne,,ale vydrzali sme 4,,,,,teda skor ja,,,mala som trochu taky maly blok v sebe,,,ale uz ok

micicka
15. nov 2009

ahoj dievčatá, všetky vás pekne pozdravujem, vidím, že väčšinou sa máte dobre. velvet som rada, že máš dobré správy a zvyšky sa pomaly strácajú.

mne doktorka povedala, že sexovať až po prvej mrche, tá prišla presne po 5 týždňoch. ale sexovali sme "už" po štyroch, jednoducho sme nevydržali 🙂 a zatiaľ sa žiadne problémy nevyskytli, dúfam, že to tak aj zostane.

lu.lu.
15. nov 2009

aaaaaaaahojte,
tak dnes bol busy day. oslavovali sme synove narodeniny,prisiel priatelov brat s detmi aj jeho mama....byt ked odisli vyzeral ako po vybuchu.naozaj 🙂 ale dobre bolo,vsade plno balonov,torta nemohla chybat,malym sa pacilo,co je hlavne.teraz trosku oddychujem,este pride priatelov otec gratulovat a potom sadnem k telke,mozno s poharom vinka 😉
tak pekne relaxujte..........ved si to zasluzime

micicka
15. nov 2009

lu.lu gratulujem krpcovi k narodeninám, taká dobrá oslava nemusí byť zlá 😀 potešila by.

my sme dnes mali tiež dosť ubehaný deň, ráno o 9,00 sme odhádzali a prišli až teraz. ale aspoň niečo iné, na rozptýlenie.

ja som si vínka užila včera, no a teda hádam aj dosť bolo 🙂 mala som veeeeľmi dobrú náladu 😉

janirea
15. nov 2009

lu.lu,,,,aj ja sa pridavam k blahozelaniu tvojmu chrustikovi ,,,,
my sme boli na takejto oslave pred mesiacom, synovec mal tiez 4 roky,,,torta, balony,,,skladali sme autobotov, no ale fakt to bola makačka zlozit tych robotov,,,,,som sa smiala, ze keby to bolo na mne, tak este teraz si nad tym lamem hlavu 😀 ,,,,

tak este prijemny nedelny oddych

lu.lu.
15. nov 2009

dakujeme za blahozelania 🙂 prave teraz je velmi busy,lebo s ocinom tiez skladaju jeden z darcekov.........tak dobre aspon si mamina moze odddychnut 😎
a veru take dobre vinko nie je zle,ja som si po dlhom case dopriala vceraa dnes si vecer asi tiezdame.treba ,kym mozeme...o chvilu budeme zas tehotne,tak si to uzime 😉

micicka
15. nov 2009

juuj, už aby bol nov rok tu. tento nepodarený bude za nami a už aj budeme môcť pracovať na bábu 🙂 takže do konca roka si budeme ešte užívať - vínečko a podobne a v januári hurá na potomka 🙂

velvet26
15. nov 2009

lu.lu, aj ja sa este raz pripajam s gratulaciou pre maleho drobca, nech je hlavny zdravucky a poslucha maminku s ocinom.. 😉
a veru mas pravdu, aj ja som si po dlhej dobe vcera vychutnavala vinko, musime si to veru uzit, lebo ked budeme znova tehule, tak nebudeme moct.. 😀

lu.lu.
15. nov 2009

presne tak micicka, ja uz chcem byt tehotna dnes!!

velvet26
15. nov 2009

neboj lulu..urcite coskoro opat vsetky budeme... 😉

velvet26
15. nov 2009

ja idem zajtra znova na kontrolu, tak dufam, ze uz to bude vsetko dobre...uz tam chodim ako na klavir.. 😅

micicka
15. nov 2009

lu.lu ani nehovor, aj ja by som to už brala ☹ už som rozmýšľala aj nad tým, že nebudeme čakať, ale také riziko veru na seba nezoberiem. ak by sa nebodaj opakovala hitória, určite by som obviňovala seba, že sme nevydržali tri mesiace. určite ešte počkáme minimálne do druhej mrchy a uvidíme potom

velvet26
15. nov 2009

micicka, nic nam ine neostava ako pockat, vraj prvy mesiac je zvysene riziko potratu, po 3 mesiacoch uz klesa..

micicka
15. nov 2009

velvet, držím tipalce,a by bolo všetko ok, ale veď sa to tak javí, že sa tie zrazeniny, alebo čo to je, pomaly "vytrácajú". mňa pre istotu dr. ani na kontrolu nevolala, ale keď som už dostala menzes, tak predpokladám, že je všetko ok.

micicka
15. nov 2009

ja už mám osobne 1,5 mesiaca za sebou a ten čas tak rýchloplynie, že január je tu čo neviedieť, tak myslím, že vydržím 🙂

velvet26
15. nov 2009

micicka, dakujem moc, aj ja pevne verim, ze je to vsetko uz ok...
urcite si ok, ked si mala menzes, tak potom vsetky pripadne zbytky uz z teba vysli..
ozaj, kedy si dostala menzes po kolkych tt?

micicka
15. nov 2009

menzes prišiel presne po 5 týždňoch. a dvoch pohároch červeného vína 🙂 keďže som sa už nevedela dočkať.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre