Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

velvet26
4. dec 2009

snazilkant...asi to tak malo byt, uz to asi nikdy nezistis...mozno len chyba pri deleni buniek, proste prve tri mesiace moze poskodit cokolvek...tak hod to za hlavu a netrap sa, ze co to bolo...aj mna to prenasleduje, hlavne, ked este nie su vysledky..ved uvidim, mozno sa dozviem, ked nieco zistia..

janirea, ale to tu davame, musime byt optimistky, tak sa nam to urcite vsetko podari.. 😉

snazilkant
4. dec 2009

micicka
ved aj s manzelom si hovorime, ze asi to tak malo byt ...
a radsej teraz ako nieco taketo zazit... to urcite nie ... vies bolo to uzasne obdobie mali sme po svadbe a tyzden nato som otehotnela ... boli sme velmi stastny ... a aj sme, lebo viem ze mam toho naj manzela na svete velmi ma podrzal

lu.lu.
4. dec 2009

snazilka- ja som tiez rozmyslala,co vsetko mohlo byt pricinou, ale to je zbytocne, aj tak realitu nezmenis a iba si tym ublizujes.nebola to tvoja vina, takze si nemas co vycitat.

velvet26
4. dec 2009

a veru, tie siamske dvojicky, to je smutne...nieco take by sa vobec nemalo stavat..

snazilkant
4. dec 2009

ale viete co nieco vam prezradim od prveho dna som mala pocit a nikto na svet by ma nepresvedcil ze som necakala chlapceka, vnutorny hlas mi to povedla hoci sa to uz nikdy nedozviem ... ale verim ze nas anielik nam posle ochvilu druhe babo ....

snazilkant
4. dec 2009

ked si zoberiete kolko zien by chcelo mat babo a skutocne nemozu mat, alebo potratia ... a take cigan..kotia 😠

janirea
4. dec 2009

,,ano velvet,,,a musime mat stastne bruska aby mimi prislo 🙂

lu.lu.
4. dec 2009

ja som si nebola ista,co to bude. chceli sme dievcatko, lebo maleho certika uz mame, ale je mi to jedno, co....ked bude zdrave 😅 ....aj dve vezmem- z kazdeho jedno 😉

velvet26
4. dec 2009

snazilka, asi to bol ozaj chlapcek, ja som zas v tom bola od zaciatku, ze to bude dievcatko, sabinka, aj som jej tak hovorila a v ten den, ked mi dr. povedal, ze nezije tak zrovna v ten den bolo sabinky...chapete, to je aka ironia osudu? verim tomu, ze to bolo dievcatko..skoro ma obarilo, ked som zbadala to meno v kalendari, to som si uvedomila az cca. tyzden po kyrete, ked som si listovala a zistila, ze v ten den by mala meniny...

snazilkant
4. dec 2009

lu.lu.
beriem vsetkymi desiatimi aj ja 🙂

micicka
4. dec 2009

snazilka, keď si to tak tušila, tak verím, že to tak malo byť. verím, že v týchto situácich vieme predpovedať 😨 ja sa vám priznám ja som sa nejako málo tešila a mám pocit, že moje telo tušilo, že to nebude v poriadku ☹

baby tešme sa z toho čo máme - napr. najlepšie polovičky na svete, niekto nemá ani to. v živote musia byť aj dobré aj zlé chvíle. my si to odkrútime tento rok a ten ďalší už bude šťastný, tak sa riadne pripravme, užime si to čo potom nebudeme môcť 😀

inak mne raz veštica predpovedala, že deti môžem mať a prvé bude dievča, tak neviem či sa tam ráta aj toto ☹
ale teším sa, keď už zase budem tehotná. teraz mam priateľa doma a budeme sa môcť spolu tešiť, bude to určite lepšie 😀

lu.lu.
4. dec 2009

to je fakt ironia velvet. a ak budes mat teraz dievcatko, bude to sabinka? 🙂

snazilkant
4. dec 2009

micicka
ano urcite mame najlepsich manzelikoch 🙂
to mame urcite velke stastie

velvet26
4. dec 2009

lulu, velmi by som to meno chcela dat, no bojim sa, ze neprinesie stastie....este mam v zalohe vanessku, ta by sa aj moc hodila k priezvisku..no ved uvidime, no sabinka je moja srdcovka..

lu.lu.
4. dec 2009

inak ja ked som bola tehotna so synom, som bola na 100 percent presvedcena, ze to bude dievcatko, uz aj meno sme mali vybrate, no a ked nam na ultrazvuku povedali, ze na dievcatko to nevyzera, ze ma medzi nozkami cosi navyse, sme nechceli verit 🙂

micicka
4. dec 2009

no my sme dopili fľašu červeného, a prechádzame na biele - som dnes dostala v práci všimné, žiaden úplatok 😀 😀

micicka
4. dec 2009

velvet sabinku už nedávaj, sabinku si už mala ☹ pňasi by to nebolo dobré. ale rozhodnutie eňje samozrejme na tebe - podľa tvojich pocitov

velvet26
4. dec 2009

tak micicka, to uz mas asi aj pomaly "nakupene"...hlavne ze chuti, milujem vinko.. 😉

snazilkant
4. dec 2009

micicka
tak niekomu je fajne ja som akurat dopapala mandarinku a jednim ockom pozeram panelak, manzelik je v robote a pride az niekedy nadranom a ja zajtra do prace sice cely vikend pracujem 😠

lu.lu.
4. dec 2009

vsimne 😀 😀 😀

micicka
4. dec 2009

velvet no pomaly veruže mám 😀 ešte môžem týždeň a poto, už možno nie keď sa rozhodneme.....

zajtra idem aj na kozmetiku a predstavte si, že masku ktorú si dávam, neodporúčajú v tehotenstve, tak to bude len moje bruško krásne, ja nie 😀

velvet26
4. dec 2009

micicka, aj ja mam taky pocit, ze uz to meno nemam dat...no ktovie, mozno to bol chlapcek..prenho sme chudaka vobec nemali ziadne meno vybrane, nic sa nam nepacilo, ja som normalne vecer nemohla zaspat, co som rozmyslala, ako by sa volal, tak to asi pochopil a radsej sa na to sam vykaslal... ☹

lu.lu.
4. dec 2009

velvet- ja by som asi podobne rozmyslala, by som mala obavy i neprinesie nestastie, ale ak sa ti velmi paci, asi bys om ho dala...a mozno to bude chlapcek

micicka
4. dec 2009

lulu áno všimné, úplatky s trestné 😕 dodávateľ povedal, že reklamné predmey firmy a bolo tam okrem kalendára, zapaľovačov aj víno.....

micicka
4. dec 2009

ale velvet, prosím ťa. on by určite vedel, že by ste mu neskôr vybrali krásne meno!! 🙂

snazilkant
4. dec 2009

no my sme vobec meno ziadne nemali vybrate len manzel uz teraz ma ked bude dievcatko ze bude angela ... no a ja mam vybrat pre chlapca ...a nadtym akosi sale spekulujem 😀

lu.lu.
4. dec 2009

baby mi normalne robite chut s tym vinom, asi idem zajtra na nakup....... a mam chut aj na take dobre, varene s korenim,hmmmmm dam si zajtra

micicka
4. dec 2009

aj ja som rozmýšľala nad menom, ale žiadne som nevybrala. už sa neviem dočkať, kedy znovu nájdem dve čiarky 😒

snazilkant
4. dec 2009

hmm aj ja by som si dala vinko ale som sama doma a samej mi nebude urcite chutit

velvet26
4. dec 2009

snazilka,tak to ti drzim palce, nejake dobre vymysliet, chlapcenske to je tazsie..
aj ja kuki panelak jednym okom, manzelik je pri mne, pekne mam na nom vylozene nohy, akaaa pohoda.. 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre