Dní po kyretáži

ona12
12. dec 2018

Ahojte...v pondelok som bola na kyretáži a včera a dnes mám kŕče,keď ležím na bruchu prechádzajú ale keď sa postavím je to ako pri menštruácii..užívam nos-pa....krvacam mierne...lenže tie kŕče neviem čo je to normálne...budúcu stredu idem na kontrolu

natali408
12. dec 2018

@ona12 je mi ľúto čo sa ti stalo, sama som si tým prešla pred viac ako mesiacom.
Keďže si po zákroku, bolesť je normálna. Pokiaľ pôjde o väčšie intenzívne kŕče a intenzivne kvracanie radšej choď na pohotovosť.
Držím ti palce a skoré zotavenie.

lajla89
13. dec 2018

@ona12 je mi ľúto aj ja som si to zažila pred mesiacom ☹️ tie kŕče sú úplne normálne predsa to bol zásah do maternice keď ti môžem odporučiť pi alchemilkovy čaj mne to dosť pomohlo. Skoré uzdravenie

mima172
14. dec 2018

@ona12 Ahoj, ja som dva a pol týždňa po kyrete (MA). Kŕče ako pri menštruácii som mala prvý týždeň po zákroku. Krvácanie prvé 4 dni, potom spinenie cca 8-9 dni.
Lekar mi potvrdil, že "menštruačné" bolesti sú po kyrete normálne. Sťahuje sa maternica a práve to spôsobuje tu bolesť.
Drž sa a veľa síl...

ona12
autor
14. dec 2018

Ahojte konečne bolesti ustúpili...teda tie kŕče (klop klop) dúfam ,že budúci rok bude lepší..tento rok mi zomrela mamina a ešte aj moja jahôdka v brušku ;(

mima172
14. dec 2018

@ona12 Musíme byť silné... I ja hodnotím tento rok ako za veľmi zlý a ťažký. Musíme verit, že bude lepsi.
Mame hore anjelikov, ty drobca a aj maminku. Ak veríš na veci medzi nebom a zemou (ja verím), tak vedz, že bude lepšie, budú na nás dávať pozor <3

ona12
autor
14. dec 2018

Jaj baby mám neskutocnu chuť na fajnový teplučký kúpeľ ;(

mima172
16. dec 2018

@ona12 Kúpeľ určite nie.... Ale to vieš 🙂Drz sa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre