Fetocída - redukcia plodu. Máte niekto skúsenosti?

majkaa
12. máj 2009

ahojte, prosim vas nemate niektora skusenosti s tym?

deina
12. máj 2009
majkaa
autor
12. máj 2009

deina ano dakujem, aj ked vela bab tam hovorilo nazor na redukciu ako to, ze co to obnasa. Dakujem

deina
13. máj 2009

Skus napisat tej babe, ktora to podstupila - ta ti bude vediet poradit, aky je postup a pod.

majkaa
autor
13. máj 2009

deina uz som spravila hned vcera, ale pochybujem lebo ona to pisala v roku 2007

silvikam
13. máj 2009

Ahoj Majka.
A koľko čakáš detičiek? Sú to Tvoje prvé deti, alebo už máš doma nejaké? Ja by som to nikdy nepodstúpila. Vieš koľko žien je čo nemôžu mať deti a robia všetko preto aby mali a bolo by im jedno koľko by čakali. Viem je to riziko, možno by si bola ku koncu aj v nemocnici, ale poviem Ti stojí to za to. Ja mám doma 5 ročného chlapčeka a teraz čakám druhého som už v 32 tt. Ale vytrpela som si svoje. Bola som aj dva mesiace v nemocnici, hrozil mi predčastný pôrod. Mám už 35 rokov. Prvého mám na piaty pokus umelého oplodnenia po 8 rokoch manželstva a toho čo čakám je tiež cez umelé oplodnenie. Nachodila som sa po lekároch, vieš si predstaviť. Redukcia plodu prináša vysoké riziká. Ono vlastne tomu bábatku pichnú do srdiečka draslíkovú injekciu, tým ho usmrtia. A ktoré si vyberieš? Ja som zažila inú redukciu nie na vlastnej koži, ale v nemocnici. Jedna mamička porodila 3 deti a manžel bol proti (sviniar) aby zobrala domov všetky tri, jedno musela dať na adopciu. Ja by som toho muža dala na adopciu. Ak čakáš dve, to zvládneš hravo. Ak tri aj to sa dá, podľa mňa si mladá, rodina Ti pomôže a uvidíš ako Ti budú všetci deti obdivovať. Porozmýšľaj o tom. Pri redukcii môžu nastať komlikácie a potom prídeš aj o to čo Ti zostane v brušku. Drž sa.

majkaa
autor
13. máj 2009

silvikam napisala som ti IP

silvikam
14. máj 2009

Majka odpísala som Ti, máš to v IP.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre