Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Hormonálna búrka v tele po potrate 😞

letnydnik
6. jan 2019

Drahe zienky. Potrebujem sa poradit s niektorou z vas, lebo sa mi zda, ze saliem. Verim, ze niektora ma podobnu skusenost.
V oktobri 2018 som mala uz 3. potrat. Bol to 2. v tom istom roku. Kazdy potrat bol nesmierne bolestivy; najma emocionalne. Citim sa vo vnutri velmi prazdna. Nastupujem onedlho spat do prace ale vobec nemam zaujem ci motivaciu.
Opytat sa vsak chcem na nieco ine. Po kazdom potrate sa moje telo dalo do poriadku pekne a dokonca sa mi upravila menstruacia. No po tom poslednom je to hrozneee!
Citim sa nafuknuta ci akoby naliata hlavne vo vrchnej casti celeho tela v hociktorom dni (nezalezi ci mam pred alebo po menstruacii) a citim sa uplne hrozne. Myslela som, ze som veeelmi pribrala, ale chodila som plavat asi pred mesiacom (uz som prestala), takze si nemyslim. Niekedy sa telo nafukne tak, ze mi je tricko zo vcera tesne! Citim sa dost zufalo z tejto zmeny baby!

O menstruacii ani nehovorim. Predlzila sa, je emocionalne zdrvujuca a tie vykyvy nalad som nemala take zle ako mam posledne 3 mesiace.

Ma niektora z vas podobnu skusenost? Su to hormony? Dakujem za za radu. Lekari povedali nehovoriNaj som

kika025
7. jan 2019

Ahoj.Precitala som si tvoj príspevok a aj keď ti neviem poradiť veľmi ti držím palce aby si to všetko zvládla a dostala sa z toto a hlavne aby sa ti pošťastilo s bábätkom.Je to hrozné koľko si my ženy vytrpime a čím všetkým si musíme prejsť. Mňa pravdepodobne čaká interupcia a neviem na nič iné myslieť.Vela síl ti prajem.

snehulienka82
7. jan 2019

@letnydnik skus si dat urobit hormonalny profil u gynekologa, tam ti vyjde, ci mas hormony v norme. Zistila sa pricina potratov? Stitna zlaza v poriadku? Zrazanlivost krvi? Nechcem byt mudra, len takto ti velmi neporadime, treba to riesit s doktormi.

letnydnik
autor
7. jan 2019

@kika025 och to mi je nesmierne luto! To musi byt zdrvujuce. Dakujem za odpoved a zelam tiez vela sil hlavne v srdiecku.

Spominas ze pravdepodbne. Ak je co I len mala nadej na donosenie babatka, maj silu v to verit. Boh skutocne dokaze robit zazraky.

letnydnik
autor
7. jan 2019

@snehulienka82 ano mam za sebou niekolko testov. Hormony, zrazanlivost, stitna a genetika v poriadku. Chcu liecit imunitu, ktoru mam velmi nizku (bunkami mojho partnera), zvysenu hladinu cukru po jedle a nizku hladinu vit D (uz bezim na kapsuliach). Lekari sami tvrdia, ze som v poriadku a ze veci hore spomenute mozu a nemusia byt pricinou. Nasim problemom je, ze babatku po 7. Tyzdni prestane byt srdiecko (prve tehu bolo chemicke co je opat nieco ine ale rovnako zdrvujuce). Caka nas toho este nesmierne vela po tejto stranke.

Len ked as ich pytam na tie zmeny, povedia, ze kazda zena je ina. Nemam ziadnu odpoved co sa so mnou deje (tusim ze nevedia alebo sa tym nezaoberaju). Vcera telo nafuknute ako balon a dnes uz lepsie. Zmestim sa opat do toho tricka. Asi hormony a voda v tele? Inac si to neviem vysvetlit. Len som dufala, ze niekto ma podobnu skusenost a vie o co ide.

Dakujem za tvoj predosly navrh a prispevok. Zelam vsetko dobre.

letnydnik
autor
7. jan 2019

@snehulienka82 viem, ze sa moje nafuknutie zopakuje a opat budem z toho zufala.

kika025
9. jan 2019

@letnydnik Tak včera mi to potvrdil ďalší doktor že bábo musí ísť preč. Dúfala som do poslednej chvíle že sa niečo zmení.V utorok idem na genetické testy a odber plodovej vody.

snehulienka82
9. jan 2019

@kika025 ahoj, aky je dovod upt? Ak chces, napis mi sukromne

letnydnik
autor
9. jan 2019

@kika025 je mi to velmi luto. 🙏❤

snehulienka82
10. jan 2019

@letnydnik este ma napadli kvapky gynex, vela zien pomohli s menstruaciou aj otehotnenim. Skus 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli