Iná menštruácia po kyrete?Stalo to aj vám?

lavanilla
11. feb 2020

Ahojte,
v novembri 2019 som podstupila kyretaz. Po 5 tyzdnoch nabehla menstruacia, momentalne prebieha dalsia. Aj u vas bola MS pre kyretom ina (farba, konzistencia, intenzita)? Teraz sa mi strasne dlho rozbieha, aj ukoncuje. Myslim tym, ze tri dni najskor spinim, potom 3 krvacam a potom 3 dni zase spinim. Ako to prebiehalo u vas?

Dakujem

jaruska_12
11. feb 2020

@lavanilla ahoj ja som bola na kyrete v októbri prvá menštruácia mi došla na 40 deň a trvala 8 dní ale nebola nejako extra silná, ďalšia prišla na 35 deň ta bola silná ale trvala ako pred kyretom 5 dní a tretia prišla na 30 deň ale bolo to len trojdňové špinenie a to sme sa už snažili o ďalšie bábätko o 10 dni mam dostať zas tak som zvedavá ale nieje to ako predtým. Chcete sa snažiť ďalej? 🙂 aký čas vám odporučili? 🙂 nám sa akosi nedarí testy negatívne snažíme sa osto šesť. Keď dostanem teraz ms tak začínam s clostilbegytom. Tak snáď sa zadari,

lavanilla
autor
11. feb 2020

@jaruska_12 Ano, chceme. Predtym som merala BT, ale teraz sa so mnou nejak nekamarati a nema ziadnu vypovednu hodnotu. Asi chvilu potrva, kym sa to da dokopy. Lekar nam odporucil snazit sa po 3 mesiacoch. Ale nedavame si pozor. Mozno risk, ale ja si myslim, ze pokial bude vsetko vo vnutri ok a mimi sa bude mat kde uhniezdit, uhniezdi sa... Ak nie, neuhniezdi sa ani za rok. Beriem len listovku a ziadne ine lieky neplanujem. Mame uz dceru, druhe babatko by sme si velmi priali. Uvidime, ci nam bude dopriane. Ak nie, ostaneme traja.

Drzim palceky, nech sa zadari, ako tak citam si jedne cyklus predomnou 🙂

jaruska_12
11. feb 2020

@lavanilla mne odporučil hned po prvej menštruácii no zatiaľ nič, snáď sa nám zadari a obe este tento rok budeme mat bábätká 😊 aj my máme 7 ročnú už a chcelo by to už súrodenca, predsa aj ten vekový rozdiel. Budem ti držať palce ♥️♥️♥️

lavanilla
autor
11. feb 2020

@jaruska_12 my 5rocnu, takze viem o com hovoris. Drzim palceky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre