Je rizikové otehotnieť tak skoro po kyretáži?

lauri0707
20. nov 2018

Ahojte. podla vas je to rizikove ked sa teraz otehotniem? 19 oktobra som bola na kyretazi . bolo to missed abortion v 11 tt .. este som nedostala menzes. prosim vas poradte mi :(

ikonica
20. nov 2018

@lauri0707 moze a nemusi.... nikto ti neda 100%odpoved... ja som potratila 3x a snazit sme sa zacali vzdy az po prvej mrche... ale je tu kopec bab co necakali a hned sa zadarilo aj so stastnym porodom... ale aj par takch ktorym sa sice hned zadarilo a znova to dopadlo zle... je to na vas dvoch ako sa rozhodnete....

evitka83
20. nov 2018

@ikonica aj ja tak, 3x som mala MA. Pred 4 rokmi som potratila v 5tt a dalsie kramy som nedostala, len mi bolo strasne blbo, tak som sla ku gyn, ze nech mi pichne vyvolavacku, lebo ma drbne z tych hormonov a ked mi zpravil sono, vravi, ze bodaj by vas nedrblo, ked ste v 5tt.otehotnela som cca 2 tt po spontannom potrate. Dnes mam 4 rocnu dceru.

fatimuska
21. nov 2018

@ikonica ja som otehotnela ela hned po prvej mensteuacii po ma, všetko prebehlo ok

ikonica
21. nov 2018

@fatimuska nam sa zadarilo az rok po prvom kyrete a nejake 4-5 mes po druhom... U nas to trvalo dlhsie a este stale nemam ziadne babo...

lauri0707
autor
21. nov 2018

ja som mala bez ochrany sex a po kyret este som nedostala menzes . bojim sa ze sa to zase opakuje :(

merien259
21. nov 2018

@lauri0707 ahoj ja som po kyrete otehotnela az po prvej ms ktora mi ale prisla az po 9 tyzdnoch ....tehotenstvo bolo v uplnon poriadku, maly ma teraz dva roky...... neviem ja by som asi davala pozor a pockala aspon do prvej ms... druhýkrát som bola na kyret 20 oktobra a ms zatial nemam sex iba s ochranou......

merien259
21. nov 2018

@lauri0707 hovori sa ze ako dlho trvalo tehotenstvo, tolko by si mala pockat s dalsim snazenim... ale zase mozno bude vsetko ok.... clovek nikdy nevie....

lauri0707
autor
21. nov 2018

Ďakujem vám za radu. Ste milé🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre