Kedy môžem otehotnieť po spontánnnom p trate?

ketrin332
6. nov 2018

Ahojte som cerstvo dva týždne po potrate potratila som 6 +6 týždňy .najprv to začalo spinienim a potom som mala ako klasickú menštruáciu .išla som na pohotovosť a na posteli som potratila moje male.velmi som smutna tak sme sa tesili to bi bolo moje 4 dietatko po osem rokov .nemala som žiadne čistenie maternice bola som na utrazvuku doktorka povedala že maternica je čistá, len videla trocha krvi.a povedala že este stale mam tehotenske hormony kedy mozem otehotnieť?

pininka
6. nov 2018

@ketrin332mne povedali že po troch mesiacoch. Ale viem že babám sa zadarí aj skôr.

miriama87
6. nov 2018

@ketrin332 odporúča sa po troch mesiacoch. Mne sa podarilo po 6 mesiacoch

arcanne2
6. nov 2018

@ketrin332 odporúča sa po 3 mesiacoch, ja som neplánovane otehotnela po mesiaci. Som takmer v 20tt a všetko je zatiaľ v poriadku.Drzim palce

ketrin332
autor
6. nov 2018

Kolko vam trvalo kim sa vam z tela vyplavili hormóny hcg? Ja som takmer 2 týždeňe po potratu prestali ma bolieť prsia a uz ani nemam nevolnosti.

viktoria1425
6. nov 2018

@ketrin332 mne doktorka odporúčala sa snažiť až po troch menstruaciach. Cca po 10dnoch uz som nemala hcg v krvi.

viki1604
6. nov 2018

mne doktor povedal, že po mesiaci sa môžeme začať snažiť..podarilo sa však až o polroka

ketrin332
autor
6. nov 2018

Kolko ste krvacali po potrate?

arcanne2
6. nov 2018

@ketrin332 mne robili kyretaz, asi 2-3. dni som mala slabé spinenie

ketrin332
autor
6. nov 2018

@arcanne2 kolko si krvacala po potrate?

arcanne2
6. nov 2018

@ketrin332 hovorim, 2-3 dní po kyretazi som spinila, potom už nic

beky1813
6. nov 2018

@ketrin332 spytaj sa doktora, kazda to ma inac, naco to silit? Nechaj telo zregenerovat sa

pininka
6. nov 2018

@ketrin332 ja vyše dvoch týždňov a to som bola po kyrete

whatever1
6. nov 2018

@ketrin332 viem ze je to tazke a jedine co ti v tejto chvili moze pomoct je dalsie tehotenstvo, ale radsej chvilku vydrz😞. Myslim ze po biochemkom tehu sa moze skusat hned, ale ty si bola v skoro v 8tt... Ja by som pockala aspon 2-3 menstruacie. To nie je tak dlho❤️

zuji
6. nov 2018

Ked si namala kyretáž, tak hneď po prvej menštruácii môžete. Aj ja som potratila v marci aj v juni a otehotnela som v juli hned po prvej menštruácii. Už som v 17 tt. 🙂)

ketrin332
autor
6. nov 2018

@zuji ja si mislim ze som potratila preto lebo som mesiac predtým mala 7 rokov antikoncepciu dana a necakala som 3 cykly a po prvej menštruácie som otehotnela

pininka
6. nov 2018

@ketrin332 podľa.mna to nemá vplyv. Ja som tiež otehotnela mesiac po vysadení a všetko ok. Pred prvým som nikdy hak nebrala a potratila som

ketrin332
autor
6. nov 2018

@pininka vieš ja som mala tri tehotenstva bez problémov žiadne krvacanie ani spinienie.ja som mala vnutromaternicove teliesko.7 rokov

pininka
6. nov 2018

@ketrin332 potom aj ja tri tehu bez problémov akýchkoľvek. Je to asi individuálne,každopádne ak malo babu niečo vážne byť,takto je to lepšie aj keď to boli.

ketrin332
autor
6. nov 2018

@pininka ja žijem zahraničí v anglicku tu sa do 12 týždňa nestaraju.isla som dvakrát k svojmu doktorovi že spinim avtrocha krvacam oni stim nerobia nič nechaju to na prirodu.potom o dvavdni som šla na pohotovosť prestavte si že som čakala čakárni viac ako polhodinu kedy ma zobrali.zobrali krv pomerali tlak a moč .ale uz keď ma zobrali na posteli som potratila .

kormelia11
6. nov 2018

@ketrin332 mne vravela dr pockat 3 mesiace niektore otehotneju hned ale tych 6 tyzdnov by som pockala

buuu
9. nov 2018

Polroka po potrate je zena najplodnejsia. To ze ma zena pockat min 6mesiacov je blud. Priroda sa sama o to postara..takze ako mi povedala moja dr. treba tomu nechat volny priebeh a ak sa vajicko ujme tak je maternica pripravena. 🙂 Takze pockat na 1.ms a sup nato

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre