Kedy ste potratili pri zamĺknutom potrate?

mischumischu
2. feb 2023

Ahojte, do koľkých dní sa vám spustilo krvácanie (potrat) pri oznámenom zamĺknutom potrate - missed abortion (bábätku ani nezačalo byť srdiečko)? Ja už čakám týždeň, hcg mi klesá strašne pomaly a k doktorovi som objednaná až o týždeň a už som z toho na nervy.

esmeronka
2. feb 2023

tak to ti verím musí to byť strašný pocit....čaká sa 2 týždne či sa s tým telo vysporiada samo alebo je nutný kyret

vikisisi
2. feb 2023

@mischumischu ahoj, zajtra bude tri týždne čo čakám, ale už cítim, že sa mi to čoskoro pustí, držme si palce

sense
2. feb 2023

Cca 10 dní

mischumischu
autor
2. feb 2023

@vikisisi a ako to cítiš? Mne sa napriek tomu zvyšovalo HCG... Držím prsty nech je to čonajskôr za nami a bez komplikácii...

casillas28
2. feb 2023

@mischumischu odporuca sa cakat tak 2 tyzdne a potom ist na kyret aby sa predislo zapalu maternice a podobne...niektore zeny ale nasilu cakaju dlhsie ...ale je to na kazdeho uvazeni...

miska444
2. feb 2023

2 týždne

selest
2. feb 2023

2 tyzdne mrtvy plod v 12tt ked sa to zistilo a este mi dali 2 tyzdne kym sa spusti. Ale spustilo sa do cca 2 dni.
Druhy krat ani po 2 tyzdnoch nic, dostala som lieky na vyvolanie. Drzim palce

ewula192
2. feb 2023

@mischumischu tak takto 9.1. mi doktor povedal že ide missed abortion
pichali mi MEM injekcie 12.1. a 19.1
26.1. posledná kontrola žiadna zmena :(
30.1. kyret
zajtra idem na krv ohľadom hormonov
prajem veľa šťastia

14janula14
2. feb 2023

@mischumischu ahoj 22 decembra mi potvrdili v 6 týždni ze nie je srdiecko a 14 januára som doma potratila. Trvalo to dosť dlho bola som aj na pohotovosti tak sme sa dohodli ak sa nic neudeje do 3 týždňov mam prísť. A som rada doma som to zvládla a nemusela ísť na kyret

vikisisi
2. feb 2023

@mischumischu hlavne bolesti krížov, podbruška a začala som aj krvácať, pijem od utorka jednu fľašu toniku denne, či to dopomohlo to neviem, každopádne rozhodnutie či čakať alebo ísť na kyret je na každej ako to cíti, čo by bolo pre ňu najlepšie. V zahraničí sa bežne čaká 3 až 5 týždňov, na Slovensku odporúčajú maximálne 2, ak ťa hneď nepošlú na kyret. Každá si musíme zvážiť pre a proti.

petricka22
2. feb 2023

@mischumischu ja som nevedomky chodila 3 tyzdne s mrtvym embryjkom. Prisli mi na to ma poradni. Srdiecko uz malo pred tym aktivitu a potom uz nie. Ale mna dr.poslal hned na kyret.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre