Kleslo mi hCG a potratila som

radkapavlikova228
14. jan 2021

Ahojte žienky.S partnerom sa pokúšame o bábo a chodili sme do Martina do reprodukčné centra.Jeden cyklus mi povedali,že si máme dať pozor lebo vraj je veľké riziko,že budeme mať viacpocetne tehotenstvo.Dali sme si pozor ale zrejme keď mi to už povedali tak som bola pár dní tehotná.Cize mi to oznámili neskoro.Dostala som menštruáciu ale o týždeň na to som znovu krvácala,nešlo mi to do hlavy a nemala som paru o Tom,že som tehotná,veď som mala menzes a normálny.No nedalo mi to a urobila som si test a Clear bluu a ukázal mi,že som tehotná viac ako tri týždne.Tesili sme sa neskutočne.Na druhý deň som išla gynekologicke a ona má vyšetrila odspodu a vraj tehotná nie som ale aj tak mi vzala krv.Na druhý deň mi prišla od nej sms,že tehotenský test(krv)bol pozitívni a,že ma hcg 4900.Tesili sa všetci okolo nás ale hlavne ja aapartner..Objednala ma na sono 30.12.Lenze 27.12 som začala krvácať.A na druhý deň mi bolo oznámené,že hcg kleslo,takže som potratila.Nepovedali mi čo mi idú robiť ale len to,že mi idú robiť zákrok a vyčistiť ma.Bola som sklamaná a strašne zle na tom psychicky tak som podpísala papier a odmietla kyretaz.Terazdva týždne po potrate mi vzala sestra krv a zase mám vysoké hcg.Tak sa pýtam žienky nemáte niektorá s tým to skúsenosti?Nemohlo sa stať,že som otehotnela,čakala viac bábätiek ale keďže mi nerobilo sono tak nikto to nevedel a niektoré som potratila a jedno ostalo a preto mám ešte vysoké hcg?Prvé dni som kúsok krvácala ale odrazu to prestalo,už ani bolesti nemám ani nič.Strasne som zmätená.Neviem či sa mám teit alebo to všetko robí len to,že ešte som sa nevycistila.Prosom ak viete poraďte mi.dakinmem

ingrida1127
15. jan 2021

Tak isto mne po kyrete stúplo nakoniec bolo mimo maternicové

kobz
15. jan 2021

@radkapavlikova228 tak nemusi sa to tak prrjavit hned, joj no kazdopadne do kelinka luto mi je to 😔 budem na teba mysliet, nech si co najskor v poriadku, nech to teda znamena cokolvek 😔🙏🏼

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre