Kleslo mi hCG a potratila som

radkapavlikova228
14. jan 2021

Ahojte žienky.S partnerom sa pokúšame o bábo a chodili sme do Martina do reprodukčné centra.Jeden cyklus mi povedali,že si máme dať pozor lebo vraj je veľké riziko,že budeme mať viacpocetne tehotenstvo.Dali sme si pozor ale zrejme keď mi to už povedali tak som bola pár dní tehotná.Cize mi to oznámili neskoro.Dostala som menštruáciu ale o týždeň na to som znovu krvácala,nešlo mi to do hlavy a nemala som paru o Tom,že som tehotná,veď som mala menzes a normálny.No nedalo mi to a urobila som si test a Clear bluu a ukázal mi,že som tehotná viac ako tri týždne.Tesili sme sa neskutočne.Na druhý deň som išla gynekologicke a ona má vyšetrila odspodu a vraj tehotná nie som ale aj tak mi vzala krv.Na druhý deň mi prišla od nej sms,že tehotenský test(krv)bol pozitívni a,že ma hcg 4900.Tesili sa všetci okolo nás ale hlavne ja aapartner..Objednala ma na sono 30.12.Lenze 27.12 som začala krvácať.A na druhý deň mi bolo oznámené,že hcg kleslo,takže som potratila.Nepovedali mi čo mi idú robiť ale len to,že mi idú robiť zákrok a vyčistiť ma.Bola som sklamaná a strašne zle na tom psychicky tak som podpísala papier a odmietla kyretaz.Terazdva týždne po potrate mi vzala sestra krv a zase mám vysoké hcg.Tak sa pýtam žienky nemáte niektorá s tým to skúsenosti?Nemohlo sa stať,že som otehotnela,čakala viac bábätiek ale keďže mi nerobilo sono tak nikto to nevedel a niektoré som potratila a jedno ostalo a preto mám ešte vysoké hcg?Prvé dni som kúsok krvácala ale odrazu to prestalo,už ani bolesti nemám ani nič.Strasne som zmätená.Neviem či sa mám teit alebo to všetko robí len to,že ešte som sa nevycistila.Prosom ak viete poraďte mi.dakinmem

anjelicek26
14. jan 2021

@radkapavlikova228 ano co pises dava zmysel. Urcite si zaplat niekde poriadne sono.

44janica44
14. jan 2021

ti nerobili žiadne sono??? ved pri hcg 4900 už muselo byť niečo vidieť... aj ked ti kleslo tak pred kyretom čo chceli robiť to hádam skontrolovali... určite by som hladala lekára čo mi sono urobí okamžite pri hcg cca 1000 už musí byť na sone niečo vidieť

radkapavlikova228
autor
14. jan 2021

@44janica44 nie pred kuriérom mi nič nerobili len mivzali krv a oznámili mi,že som potratila a urobia mi kuriér,nerobili žiadne kontrolné sono

44janica44
14. jan 2021

@radkapavlikova228 tak to je strašne čudné... ako sono je otázka par minut a vedia čo sa stalo a potom je to isto rýchlejšie ako čakať na výsledky z krvi... ved aj ak by si náhodou potratila a vyčistila sa sama by ti kyret nemuseli robit... mne ho robili kvôli MA ktoré bolo potvrdené 2 lekármi a aj tak mi v nemocnici urobil ešte v ten den sono a dosť dlho ho robil pre istotu. určite nájdi aj nejakého sukromníka hocikoho len nech ti urobia sono a to hned tam najlepšie uvidia čo a prečo ti hcg skáče hlavne pri takýchto vyšších hodnotách

44janica44
14. jan 2021

@radkapavlikova228 ani raz ti nerobil nikto sono? však gynekologička ked ti vyšlo hcg 4900 musela už niečo vidieť

anjelicek26
14. jan 2021

@radkapavlikova228 pri tomto pristupe by som menila gynekologa tak ci tak, co to ma byt. Takyto pristup nie je dobry a ani do buducna taky urcite nechces.

radkapavlikova228
autor
14. jan 2021

@anjelicek26 gynekologicku som už menila ale to mi povedali v nemocnici ale som povedala,že tam má už nikto neuvidí,sú to tam amtery

monika2605
14. jan 2021

@radkapavlikova228 ako pozerám si zo Žiaru, zašla by som do BB do Helios centra sú tam odborníci a zaplatila by som si sono, stačí sa objednať

radkapavlikova228
autor
14. jan 2021

@monika2605 ale ktovie kedy má objednajú a mne medzi tým už s toho prepne

anjelicek26
14. jan 2021

@radkapavlikova228 urcite chod do centra, objednaju ta rychlo, neboj, mozno aj dalsi den, ked popises situaciu...nemala si sono, hcg klesa a stupa, bojis sa mimomaternicoveho, to im povedz...

44janica44
14. jan 2021

@radkapavlikova228 a možno ti ho urobia hend v ten den ved to je otázka 10 minut aj s cestou... poobede v centrách majú väčšinou konzultácietak medzitým by sa mohla nájsť chvílka času popíš čo sa deje, že si to kludne aj priplatiš a určite dnes alebo zajtra máš termín.

radkapavlikova228
autor
14. jan 2021

@44janica44 volala som tam teraz vraj najbližši termín majú až v utorok

anjelicek26
14. jan 2021

@radkapavlikova228 tak utorok, aspon to. Daj potom vediet, ako si dopadla.

radkapavlikova228
autor
14. jan 2021

@anjelicek26 zajtra mám ísť k doktorovi na sono čo mám nového,ja som chcela aby ma vzali niekde hneď teraz lebo sa zbláznim toho ale zrejme musím čakať do zajtra,nemám na vyber

44janica44
14. jan 2021

@radkapavlikova228 no tak aspon zajtra... škoda že si z daleka je jeden doktor čo robí sona poobede len tam asi treba výmenný lístok k nemu ... http://www.gynekologiavisnovski.sk/kontakt-ambu... dnes by mal ordinovať v martine len to ozaj neviem ako s tým výmenným... ja som ho tam mala vždy.

anjelicek26
14. jan 2021

@radkapavlikova228 drzim velmi palce, hcg tam nie je len tak, drzim palce, nech zajtra posles foto malej bublinky zo sona.

tanalyn
14. jan 2021

Mohlo sa to stať. Mám známu, ktorá bola po umelom oplodnení, povedali jej naskôr, že sa neuchytilo, nakoniec, že áno ale prestalo sa vyvíjať. Nakoniec to skončilo tak, že to prvé bábätko sa neudržalo ale ona medzi tým nejakým zázrakom otehotnela prirodzene a hcg mala vyššie práve kvôli tomu druhému bábätku. Určite treba ísť na sono aby zistil či tam ešte nie je ďalšie. Moc držím palce, toto je fakt strašne nevyspytateľné

radkapavlikova228
autor
14. jan 2021

@44janica44 ďakujem a nevadila by anidoalkakebyze nerobím,nedá mi ani voľno,proste to by človek ich musel poznať,aby vedel aké sú tam svine a ja prácu potrebujem,takže nemám na vyber a musím čakať do zajtra

radkapavlikova228
autor
14. jan 2021

@tanalyn veď toto,že sa dejú také divné veci a ja to nechapem

mondolina
14. jan 2021

Išla by som na pohotovosť, tam ti sono urobia.
Povedz, že si krvácala a si tehotná.

monika2605
14. jan 2021

@radkapavlikova228 objednajú ta hned oni sú veľmi zlati

radkapavlikova228
autor
14. jan 2021

@monika2605 neobjednaju,volala som tam,mám čakať do druhého týždňa,vraj najbližši termín majú až v utorok a zajtra idem na sono k svojmu lekárovi,tak to už vydržím k tomu,nemám na vyber

monika2605
14. jan 2021

@radkapavlikova228 oki tak sa držte daj vedieť potom

len_nig
14. jan 2021

Držím palce moc 🍀

waity888
14. jan 2021

Držím palce

radkapavlikova228
autor
14. jan 2021

@waity888 ďakujem

kobz
15. jan 2021

@radkapavlikova228 ahooj, tak ako si dnes dopadla?

radkapavlikova228
autor
15. jan 2021

@kobz ani neviem ako to mám povedať.Bola som a vraj tehotná už nie som a pri tom hcg veľmi vysoké.Mam ísť v pondelok ležať do nemocnice s tým,že tam rozhodnú čo som ňou urobia.Nejde mi do hlavy to hcg a nejde mi do hlavy to,že keby som bola tehotná tak doktor by videl od spodu,že som tehotná.Vraj niečo sa mu nepáči ale sám nevie čo to je

kobz
15. jan 2021

@radkapavlikova228 to mi je velmi luto 😔 a nemohlo by ist nedajboze o mimomaternicove?

radkapavlikova228
autor
15. jan 2021

@kobz ja neviem a ani neviem čo by pre mňa znamenalo to mimomaternicové ale viem iba jedno o Tom,že by som mala bolesti a teploty a nič s toho nemám

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre