Krvácanie po potrate

Cate baby. Mam taku zvlastnu otazku ako ste po potrate krvacali? Ja som dnes druhy krat v priebehu roka potratila v 6tt. Bola som v nemocnici s tym, ze som zacala krvacat a doktorka mi povedala, ze je to potrat. No povedala, ze je este skoro aby bolo nieco na sone vidiet, ze mam ist na kontrolu o tyzden, ze je sanca velmi malicka, ze sa to udrzi ale, ze je to nepravdepodobe. Prvy krat ked som potratila som zacala krvacat velmi masivne, so zrazeninami a teraz to je ako menstruacia... ziadne zrazeniny. Zda sa mi to zvlastne ked to porovnam s prvym potratom. Ako ste to mali vy ? Asi zbytocne v sebe zivim nadej, ze to mozno nieje potrat lebo to velmi boli 😞
hans12345
1. feb 2017
@liebeivetka neviem ti odpovedat, iba ti chcem povedat, ze ti velmi drzim prsty, aby to dobre dopadlo. Tiez som o prve babatko prisla, takze velmi dobre viem, ake to je 😢
liebeivetkaautor
1. feb 2017
@hans12345 Dakujem, velmi velmi to boli... ja som tak strasne verila, ze na druhy krat uz sa mi to uz nestane.... a tak som sa tesila... 😞(
katka1274
1. feb 2017
Ja ti dám trochu nádeje,pokiaľ nemáš zrazeniny,ešte tam mimi je.tiez som to tak mala.drzim palce
ankare
1. feb 2017
Je mi to veľmi ľúto... verím, že nabudúce to už bude úspešne a budeš sa tešiť zo zdravého a krásneho dieťatka!!!!
jance333
1. feb 2017
ja som krvácala ako pri menštruácii, možno trochu silnejšie. a silnejšie bolesti. tiež vo mne v nemocnici živili nádej, že možno,ale sama som vedela, že je koniec. bol to môj tretí potrat (prvykrát som mala mimomaternicové a druhykrát zamlčaný potrat, všetko v začiatkoch). keď môžem poradiť, určite ti budú robiť vyšetrenia (hematológia, genetika, reprodukčná imunológia a pod.), ale objednajte aj manžela na angrológiu. u nás boli všetky moje výsledky ok a nakoniec manželov spermiogram dopadol zle. ale i s tým sa dá niečo robiť.
držím ti veľmi palce, buď silná a ono sa to podarí 🙂
liebeivetkaautor
1. feb 2017
@katka1274 a donosila si?
katka1274
1. feb 2017
@liebeivetka nie,lebo som o pár dní už aj zrazeniny šli.no o rok NATO som porodila synčeka,takže neboj ,všetko dopadne dobre aj keď trochu neskor
csenibaba
1. feb 2017
@liebeivetka ahoj,mna so synom v 7 tt velmi ma zaliala krv,uz som plakala za koniec potaatila som,Prva otazka prijmacej sestricky bola ci su v krvi aj kusky,zrazeniny,povedala som ze nie.Povedala ze to je dobre.Nakoniec to bol obrovsky hematom nad malym ktory zo mna aj vypadla v nemocnici.O par mesiacov neskor sa my narodil krasny syncek.
miriam108
1. feb 2017
Nesmieš strácať nádej. Musíš myslieť pozitívne, ja som tiež potratila a bola to pre mňa poriadna rana, pretože sa nám to podarilo po troch neúspešných rokoch. O pár mesiacov sa nám to podarilo znovu, na prvý krát a zajtra mám termín 😉 čakáme našu vytúženú princeznú. Držím palce.
sibalka21
2. feb 2017
No ja som potratila tak ako teraz pises... Bola som v 8tt a najprv som trochu krvacala, potom silnejsie asi 2 dni a ked som prisla z prace domov, tak som zacala silno krvacat a v noci som potratila s obrovskymi bolestami.... Cize kazdy potrat sa prejavuje inak... Citala som uz vela krat, ze zeny mali potrat ako normlanu MS, bezbolestnu ale aj napriek tomu to bol potrat... Drzim palce nechje vsetko ok 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli